Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

10 minut temu Orlen Dańdówka w Sosnowcu ciemny avant b5 na blachach OK z zielonym zderzakiem z Ski

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pucek koło 17 w Warszowicach obmrugany .

Opublikowano

ale się tu dzieje więcej jak na wątkach spotowych :kox:

Opublikowano

Ja dzisiaj widziałem kogoś na orlenie w Sosnowcu godzina prze 19 czarny kombiak lampy przednie czarne

Opublikowano
Ja dzisiaj widziałem kogoś na orlenie w Sosnowcu godzina prze 19 czarny kombiak lampy przednie czarne

Talib:whistling:

Opublikowano
jakieś 10min temu Polko przechodzący jak strzała przez Turze Śl :wink:
jak od Wodzika do granicy miałem czysto...to nic tylko korzystać:decayed:

Po za tym dydo widziany dziś u Hammera na placu...coś tam dłubał:wink::grin:

Opublikowano
Ja dzisiaj widziałem kogoś na orlenie w Sosnowcu godzina prze 19 czarny kombiak lampy przednie czarne

Talib:whistling:

tak to ja :wink:

Opublikowano
Ja dzisiaj widziałem kogoś na orlenie w Sosnowcu godzina prze 19 czarny kombiak lampy przednie czarne

Talib:whistling:

tak to ja :wink:

a no widzisz jakoś zamiast podejść do zachciało mi się kawy kurde szkoda bo lampy chciałem dokładnie zobaczyć ale furka ładna

Opublikowano
Ja dzisiaj widziałem kogoś na orlenie w Sosnowcu godzina prze 19 czarny kombiak lampy przednie czarne

Talib:whistling:

tak to ja :wink:

a no widzisz jakoś zamiast podejść do zachciało mi się kawy kurde szkoda bo lampy chciałem dokładnie zobaczyć ale furka ładna

trzeba było podejść, byłem zapłacić za naprawe dziewczyny peugeota i po fajki podjechałem. można się spiknąć kiedys, pozdro

Opublikowano
Ja dzisiaj widziałem kogoś na orlenie w Sosnowcu godzina prze 19 czarny kombiak lampy przednie czarne

Talib:whistling:

tak to ja :wink:

a no widzisz jakoś zamiast podejść do zachciało mi się kawy kurde szkoda bo lampy chciałem dokładnie zobaczyć ale furka ładna

trzeba było podejść, byłem zapłacić za naprawe dziewczyny peugeota i po fajki podjechałem. można się spiknąć kiedys, pozdro

no spoko wpadnę kiedyś do was na spota to pogadamy pozdro :decayed:

Opublikowano
Pucek koło 17 w Warszowicach obmrugany .

Potwierdzam :decayed:

Opublikowano

Czarne A4 B6 na blachach SJZ około 14:40 jadące w strone Chwałowic od mostu na kamyczku

Opublikowano

granatowa bepiatka ok 8 Toszecka w strone Pyskowic :wink: wlepa na klapie, rejestracja SZ :wink:

Opublikowano
Czarne A4 B6 na blachach SJZ około 14:40 jadące w strone Chwałowic od mostu na kamyczku

Andrzejek...nicka nie pamietam ....jak byly spoty w sjz to wpadal....tersz odpuścił....

Opublikowano

Egon ok 15 w Knurkowie przy Tesco w White Passacie ... :decayed:

Opublikowano

Wczoraj ok 20-21 jakaś zgraja napaleńców czekających w kolejce na jazdę RS6 C6 przy szaszłyku w Żorach

:decayed:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

Mlodyabc pol godziny temu w myslowicach firmowka :)

Sent from my MB525 using Tapatalk 2

Opublikowano

12:30 na nerce w Będzinie granatowe b5 z ramkami, rejestracja SO :hi:

Opublikowano

dziś buła widziany w Świerklanach koło 18:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.