Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
dziś buła widziany w Świerklanach koło 18:wink:

to koło to tylko 18 cali? Mi się wydawalo dużo większe :eusathink:

:decayed:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
dziś buła widziany w Świerklanach koło 18:wink:

to koło to tylko 18 cali? Mi się wydawalo dużo większe :eusathink:

:decayed:

:grin:
Opublikowano

mały spocik z Uchem u mnie na garażu - porezane jak zawsze ku serii :kox:

Opublikowano
mały spocik z Uchem u mnie na garażu - porezane jak zawsze ku serii :kox:
:grin: seria najważniejsza

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

pół dnia jazdy Knurów,Żory,Jastrzębie i nikogo nie celnołem:facepalm:

Opublikowano
mały spocik z Uchem u mnie na garażu - porezane jak zawsze ku serii :kox:
:grin: seria najważniejsza

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

pół dnia jazdy Knurów,Żory,Jastrzębie i nikogo nie celnołem:facepalm:

wszyscy auta czyścili na jutrzejszą ładną pogodę:grin:
Opublikowano
mały spocik z Uchem u mnie na garażu - porezane jak zawsze ku serii :kox:
:grin: seria najważniejsza

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

pół dnia jazdy Knurów,Żory,Jastrzębie i nikogo nie celnołem:facepalm:

wszyscy auta czyścili na jutrzejszą ładną pogodę:grin:
a ja brudasem będę jeździł :grin:
Opublikowano
mały spocik z Uchem u mnie na garażu - porezane jak zawsze ku serii :kox:
:grin: seria najważniejsza

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

pół dnia jazdy Knurów,Żory,Jastrzębie i nikogo nie celnołem:facepalm:

wszyscy auta czyścili na jutrzejszą ładną pogodę:grin:
a ja brudasem będę jeździł :grin:
no wiesz Ty co... :bicz::decayed:
Opublikowano

Wczoraj u Daniela pogadane, pomodzone, pozdr0:wink:

Opublikowano
Wczoraj u Daniela pogadane, pomodzone, pozdr0:wink:

:hi:

Opublikowano

dziś w Rybniku koło plazy w okolicach chwile przed 15 ciemne B5 na SR 87... chyba, z ramka :wink:

Opublikowano

Wczoraj popołudniu srebrne B5 sedan SCI..... pod szkołą tańca Nova na Chorzowskiej

Opublikowano
dziś w Rybniku koło plazy w okolicach chwile przed 15 ciemne B5 na SR 87... chyba, z ramka :wink:

Pucek :eusathink:

Opublikowano

przed chwilą Hammer na Grażyńskiego, pogadane :decayed:

PS. Tak, wracałem z Żabki :decayed:

Opublikowano
dziś w Rybniku koło plazy w okolicach chwile przed 15 ciemne B5 na SR 87... chyba, z ramka :wink:

Tak, widziałem Cię :decayed:

Opublikowano

m3rvin w Świerklanach o 17.54:decayed:...zauważalne te jego białe autko:naughty:

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi widzianego w Jastrzębiu koło MC - czarne b5 sedan z ramkami klubowymi. Stałem czerwonym a4 kombi :wink:

Opublikowano

Egon dzisiaj popołudniową porą na Witosa pogadane fajnie zaczęło to autko wyglądać na tych felach i bez naklejek ale koza straszna :whistling::grin:

Opublikowano
Egon dzisiaj popołudniową porą na Witosa pogadane fajnie zaczęło to autko wyglądać na tych felach i bez naklejek ale koza straszna :whistling::grin:
normalnie wyobrażam sobie jak to wygląda:grin:
Opublikowano

Czyje to takie ładne B6 w avancie na SLU i klubowej ramce z przodu mijałem dzisiaj w Pilchowicach? Pomachali my se :wink:

Pozdro dla kierownika :wink:

Opublikowano
przed chwilą Hammer na Grażyńskiego, pogadane :decayed:

PS. Tak, wracałem z Żabki :decayed:

Potwierdzam :decayed:

---------- Post dopisany at 00:36 ---------- Poprzedni post napisany at 00:36 ----------

Czyje to takie ładne B6 w avancie na SLU i klubowej ramce z przodu mijałem dzisiaj w Pilchowicach? Pomachali my se :wink:

Pozdro dla kierownika :wink:

PUMA :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.