Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pucek ok 15 na bp na raciborskiej w SR :wink:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Seves dzis po 15 na Gliwickiej w Golejowie

zgadza się :wink:

ja Ciebie nie zauważyłem :kwasny:

wracałem z kolegami vectrą :wink: wiec nie było szans

Opublikowano
Pucek ok 15 na bp na raciborskiej w SR :wink:

Potwierdzam, Sirred również widziany :decayed:

Opublikowano

szary sedan b6 z ramkami na SBI w Jastrzębiu na pszczyńskiej na wysokości "zofiówki" dziś po południu :decayed:

Opublikowano

Cordi z buta z jakimś ziomkiem przy restauracji odlot na Muchowcu w Kato chwilę przed 19 a na zlota to ni c**ja

Opublikowano
Cordi z buta z jakimś ziomkiem przy restauracji odlot na Muchowcu w Kato chwilę przed 19 a na zlota to ni c**ja

to co, ban ? :grin:

Opublikowano
Cordi z buta z jakimś ziomkiem przy restauracji odlot na Muchowcu w Kato chwilę przed 19 a na zlota to ni c**ja

to co, ban ? :grin:

a tam od razu ban.....żółty kropek na początek :sarcastic:

Opublikowano

Wczoraj rano, pod Formula w Piekarach Śląskich zaparkowałem koło bardzo ładnego granatowego polifta b5 w kombiku na klubowych rameczkach, ktoś z forum pakuje tam gdzie ja ;) ?

Opublikowano
Wczoraj rano, pod Formula w Piekarach Śląskich zaparkowałem koło bardzo ładnego granatowego polifta b5 w kombiku na klubowych rameczkach, ktoś z forum pakuje tam gdzie ja ;) ?

prezenty pakujecie? :nose:

Opublikowano
Cordi z buta z jakimś ziomkiem przy restauracji odlot na Muchowcu w Kato chwilę przed 19 a na zlota to ni c**ja

Odstawiłem auto na przyciemnienie przednich szyb, zapomniałem ze był spot :(

Opublikowano

Srebrne/szare B7 sedan z ramkami na Armii Krajowej w Tychach ok godziny temu :hi:

Opublikowano
Srebrne/szare B7 sedan z ramkami na Armii Krajowej w Tychach ok godziny temu :hi:

kolega chyba nie zagląda tu bo też go celnołem i sie nie ujawnia :wink:

Opublikowano

dzis 19:35 kolo targow katowickich a4 b6 na tab SI pomrugane :decayed:

Opublikowano

S4 B5 polift kombi na SK srebrne Avus 18" na A1 ktos z klubu ?? :decayed:

Opublikowano

Tez mialem pytac bo widzialem ost na czwartkowych ćwiartkach ;d

Opublikowano

---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ----------

dzis 19:35 kolo targow katowickich a4 b6 na tab SI pomrugane :decayed:

A to chyba ja ;)

Pozdrawiam

Opublikowano
---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ----------
dzis 19:35 kolo targow katowickich a4 b6 na tab SI pomrugane :decayed:

A to chyba ja ;)

Pozdrawiam

:decayed: fajna gablotka :hi:

Opublikowano

Uchowóz pod jego blokiem wypucowany jak psa jajca

Opublikowano
Uchowóz pod jego blokiem wypucowany jak psa jajca

:grin: który bo oba pucowałem :naughty:

na odpuści byłeś po makarony

Opublikowano
Uchowóz pod jego blokiem wypucowany jak psa jajca

:grin: który bo oba pucowałem :naughty:

na odpuści byłeś po makarony

znajomi mieszkają niedaleko i byliśmy z nim na spacerze z dzieciakami no i zahaczyliśmy jeszcze na piwko :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.