Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pucek (?) Miniety Na Reymonta o 20.30

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Całkiem możliwe...:decayed:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pucek (?) Miniety Na Reymonta o 20.30

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

jakby dostawić na końcu zdania "?"...to całkiem ciekawe zaproszenie na imprezkę by wyszło :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
Kuna

Pretor obgadany i dzięki za "rezanko"
:wink:

Drobna naprawa zrobiona, jak mówiłem, nie trzeba do tego rozbierać przodu auta :wink:.

Opublikowano
Pucek (?) Miniety Na Reymonta o 20.30

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

jakby dostawić na końcu zdania "?"...to całkiem ciekawe zaproszenie na imprezkę by wyszło :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

:grin::grin::grin::grin::grin: co za sciulik :decayed:

Opublikowano
:decayed::grin:
Opublikowano

B6 na feldze z rantem ciemne sedan SGL z klubową ramką. Dziś na drodze z Chudowa do Zabrza. Potem jeszcze w Zabrzu na 3-go maja ale nie jestem pewny :P

Opublikowano

Ciemne b6 avant w zorach w kfc ok godz. 14.30 rejestracja sjz ... kiery to byl bo jakos nie kojarze tego avanta :confused::confused::confused:

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
B6 na feldze z rantem ciemne sedan SGL z klubową ramką. Dziś na drodze z Chudowa do Zabrza. Potem jeszcze w Zabrzu na 3-go maja ale nie jestem pewny :P

:eusathink:egon47

Opublikowano

takkk...zapewne egon:wink:

Opublikowano
takkk...zapewne egon:wink:

To nie ja :wink:

Opublikowano

łaaa...:bag:

Opublikowano
B6 na feldze z rantem ciemne sedan SGL z klubową ramką. Dziś na drodze z Chudowa do Zabrza. Potem jeszcze w Zabrzu na 3-go maja ale nie jestem pewny :P

:eusathink:egon47

Myślałem że to egon bo podobna buda ale inna felga

Opublikowano
B6 na feldze z rantem ciemne sedan SGL z klubową ramką. Dziś na drodze z Chudowa do Zabrza. Potem jeszcze w Zabrzu na 3-go maja ale nie jestem pewny :P

:eusathink:egon47

Myślałem że to egon bo podobna buda ale inna felga

to mi nikt więcej nie przychodzi na myśl :wink:

---------- Post dopisany 10-06-2013 at 15:36 ---------- Poprzedni post napisany 09-06-2013 at 21:40 ----------

Miszkowóz dziś na światłach koło biedronki,

Kierowniczka za kółkiem :wink:

Opublikowano

Maniek za urzędem w GL. Pogadane :D

Opublikowano
B6 na feldze z rantem ciemne sedan SGL z klubową ramką. Dziś na drodze z Chudowa do Zabrza. Potem jeszcze w Zabrzu na 3-go maja ale nie jestem pewny :P

:eusathink:egon47

Myślałem że to egon bo podobna buda ale inna felga

to mi nikt więcej nie przychodzi na myśl :wink:

---------- Post dopisany 10-06-2013 at 15:36 ---------- Poprzedni post napisany 09-06-2013 at 21:40 ----------

Miszkowóz dziś na światłach koło biedronki,

Kierowniczka za kółkiem :wink:

Miszka zas na moto pewnie :grin:

Opublikowano

moto sprzedał:wink:

---------- Post dopisany at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ----------

Turzol 5min temu na osiedlu :wink:

Opublikowano
B6 na feldze z rantem ciemne sedan SGL z klubową ramką. Dziś na drodze z Chudowa do Zabrza. Potem jeszcze w Zabrzu na 3-go maja ale nie jestem pewny :P

:eusathink:egon47

Myślałem że to egon bo podobna buda ale inna felga

to mi nikt więcej nie przychodzi na myśl :wink:

---------- Post dopisany 10-06-2013 at 15:36 ---------- Poprzedni post napisany 09-06-2013 at 21:40 ----------

Miszkowóz dziś na światłach koło biedronki,

Kierowniczka za kółkiem :wink:

Miszka zas na moto pewnie :grin:

zgadza się i jedno i drugie moja leciała na Katochy i dobrze bo ominęła to ścierwiaste gradobicie

a moto fakt już nie ma :thumbdown:

Opublikowano
Maniek za urzędem w GL. Pogadane :D

zgadza sie :thumbup1:

A chwile później na zwycięstwa zagadał mnie jakiś gościu pod krawatem... miron czy jakoś tak mu bylo heheh :decayed:

Opublikowano
Maniek za urzędem w GL. Pogadane :D

zgadza sie :thumbup1:

A chwile później na zwycięstwa zagadał mnie jakiś gościu pod krawatem... miron czy jakoś tak mu bylo heheh :decayed:

powinieneś go ze spotów śląskich kojarzyć :wink:........................

....kiedyś .................z tego co pamiętam.........................:whistling::naughty::decayed: oferował Ci robotę w.......................

stajence knurowskiej :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Dokladnie to on ... to ten adoptowany :D

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.