Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pozdro dla SebaMC na Czechowicach :hi: sorka za titanie za Tobą ale wcześniej nie zauważyłeś mnie :decayed:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

SZ .... granatowa B5 przy czołgach w chudowie

Opublikowano

dzisiaj czarne RS4 w centrum Rybnika koło 18:00 ahh co to za auteczko i ten dźwięk tego autka :banan:

Opublikowano
Czerwony sedan B5 przedlift SG w Gliwicach na chorzowskiej po 14:wink:

widziałem, widziałem ale nie zdarzyłem pomachać :wink:

Opublikowano

szary bądź też srebrny sedan B5 na rondzie w Sośnicowicach ok. 20.30 :wink:

Pozdro dla kierownika :wink:

Opublikowano

Gies0 u mnie na osiedlu dzis. Pomrugane :)

Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2

Opublikowano
Gies0 u mnie na osiedlu dzis. Pomrugane :)

Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2

:hi::hi:

Opublikowano

14.15 przez 3-stawy mknęła czarna B6 avant ST..

Opublikowano

Horny devil 3 rzędy za mną w cinema city na Iron manie sala 13 :P

Opublikowano
Horny devil 3 rzędy za mną w cinema city na Iron manie sala 13 :P

f*ck :facepalm::facepalm: Myślałem że mam bliżej do domu to będę przed Tobą ale jesteś szybki jak watr

P.S. Zamiast film oglądać to na mobilnym A4KP siedzisz :polew:

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

Horny devil 3 rzędy za mną w cinema city na Iron manie sala 13 :P

f*ck :facepalm::facepalm: Myślałem że mam bliżej do domu to będę przed Tobą ale jesteś szybki jak watr

P.S. Zamiast film oglądać to na mobilnym A4KP siedzisz :polew:

P.S. 2 Sorry że nie pogadałem po seansie ale moja wypiła litrową colę i sam wiesz :facepalm:

Opublikowano

wczoraj tunel pod radem katowice granatowe b5 avant tablice spi pozdrawiam:wink:

Opublikowano

Diman na radzie obok kosciola w knurowie 3 min temu ...

Opublikowano

wczoraj Pucek w pochylni C-2 p.404/2 :dziura::decayed: no i dziś też :wink:

Opublikowano
wczoraj Pucek w pochylni C-2 p.404/2 :dziura::decayed: no i dziś też :wink:
:polew: czysty ściul:polew:
Opublikowano
:polew::polew::polew:
wczoraj Pucek w pochylni C-2 p.404/2 :dziura::decayed: no i dziś też :wink:
Opublikowano
Diman na radzie obok kosciola w knurowie 3 min temu ...

też cie widziałem nawet kiwnąłem ale na tych schodach mnie nie widziałeś :wink:

Opublikowano
wczoraj Pucek w pochylni C-2 p.404/2 :dziura::decayed: no i dziś też :wink:

Ty się weź do roboty synek... :facepalm::decayed:

Opublikowano
wczoraj tunel pod radem katowice granatowe b5 avant tablice spi pozdrawiam:wink:
Diman na radzie obok kosciola w knurowie 3 min temu ...

Synki rondo się pisze przez on bo rado rądo czy radzie rądzie to nie wiadomo o co chodzi :decayed:

Opublikowano
Synki rondo się pisze przez on bo rado rądo czy radzie rądzie to nie wiadomo o co chodzi :decayed:

Ze niby diman na Radku stał :eusathink::decayed::grin:

Opublikowano

No tyle co z polskiego pamiętam to.... rondo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.