Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Egon dzisiaj w knurowie przy tesco avans... :D

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Zgadza sie :decayed:

---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ----------

Corsiarz dzis w forum :decayed:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
LZA avant b6 niebieski myslowice kolo gieldy dzis popołudniu

Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2

pozdro :hi: a nie widziałem cie: Eusathink:

Opublikowano

wczoraj Adam S. na 1go Maja w Kato :wink:

Opublikowano
18:15 Polko5 w Swierklanach :decayed:
a toś Ty był dziś jednak...jedynie co zobaczyłem, jak ruszyłem swoje kościste pupsko, to tylko d*pę B7, ciemne szybki:decayed::grin:

...no i byłem na starej haciendzie na :kawa:

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

a ponadto Arturoo...na placu w SRB:decayed:

Opublikowano
LZA avant b6 niebieski myslowice kolo gieldy dzis popołudniu

Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2

pozdro :hi: a nie widziałem cie: Eusathink:

jechałem Scanią :)

Opublikowano
LZA avant b6 niebieski myslowice kolo gieldy dzis popołudniu

Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2

pozdro :hi: a nie widziałem cie: Eusathink:

jechałem Scanią :)

po tej drodze to tylko takim sprzętem trzeba śmigać :decayed:

Opublikowano
Dzisiaj o 12.30 w Turzy widziany Arturro. Obmrygane.

Wysłane z mojego MT27i

a winieta nie wykupiona... chyba trzeba do Kuny napisać :decayed:

Opublikowano

Szare b5 sesan sbe blachy ladna kierowniczka widziana pod gorka na sroduli w sosnowcu 5 min temu :)

Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2

Opublikowano

wczorajszego dnia srebrne B5 sedan SGL na rondzie w sośnicowicach

Opublikowano

Akjam 20 min temu przecinal dk 1 w Siewierzu

Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2

Opublikowano

Tolek na Świętochłowicach :wink:

Opublikowano

czarny B5 avant, na rejestracji KCH o 9:30 przy Real- Mysłowice :wink:

Opublikowano

Seves dzis po 15 na Gliwickiej w Golejowie

Opublikowano

ciemny zielony sedan b5 SJ... na zwężce w tunelu za giełdą w Mysłowicach pozdro :wink:

Opublikowano

Azik dziś na oś R uszczelony :wink:

Opublikowano
Seves dzis po 15 na Gliwickiej w Golejowie

zgadza się :wink:

ja Ciebie nie zauważyłem :kwasny:

Opublikowano

Turzol parę minut temu z garażu jechał :wink:

Opublikowano

Czerwony sedan B5 przedlift SG w Gliwicach na chorzowskiej po 14:wink:

Opublikowano

Wczoraj o 16 Osiek na Rybnickiej

Opublikowano

Kto jeździ srebrnym sedanem z ramkami na Tyskich blachach

---------- Post dopisany at 17:50 ---------- Poprzedni post napisany at 17:49 ----------

:doh: na stoczniowców po 17,30 srebrne B7

się zapomniałem :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.