Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dziś jadąc do Ossy na DK78 nie pamiętam miejscowosci ale było to rondo koło Orelna widziane czerwone B5 sedan z ramkami, blachy chyba SZ.....

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzisiaj czarna b5 avant SD wjezdzala na c.h pogoria godz niepamietam ale fela mam8 (tak sie chyba nazywa ten model feli:decayed:)

i sosnowiec zwyciestwa SMY b5 w srode chyba

---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ----------

Dziś rano na ul.Porcelanowej w Kato B5 sedan SK59..W :eusathink:Krola

Krolu ma SH

Opublikowano
Dziś rano na ul.Porcelanowej w Kato B5 sedan SK59..W :eusathink:Krola

Krolu ma SH

zasugerowałem się rozwalonymi drzwiami:doh:

więc czyje to

20130426_075451.jpg

Opublikowano
Dziś rano na ul.Porcelanowej w Kato B5 sedan SK59..W :eusathink:Krola

Krolu ma SH

zasugerowałem się rozwalonymi drzwiami:doh:

więc czyje to

http://s18.postimg.org/w74nxqvqt/20130426_075451.jpg

rozwalone drzwi (lewe przednie) to krolu:wink:

Opublikowano
dzisiaj o 7:45 na średnicówce mijałem niebieskie B6 Avant. nr rej L.... :hi: jechałem firmowym Golfem VI

a to ja :hi: pozdro kolego :hi:

Opublikowano
dzisiaj o 7:45 na średnicówce mijałem niebieskie B6 Avant. nr rej L.... :hi: jechałem firmowym Golfem VI

a to ja :hi: pozdro kolego :hi:

ładna fura... dlaczego nr rej L.... ? :wink:

Opublikowano

Dzisiak ok 9 trasa na Wisłę przed zjazdem na cieszyn (tym pierwszym) srebrny avant SGL na klapie chyba ecuproject (nie zdążyłem doczytać bo zpier....) z jakimś golfinem :wink:

Opublikowano
dzisiaj o 7:45 na średnicówce mijałem niebieskie B6 Avant. nr rej L.... :hi: jechałem firmowym Golfem VI

a to ja :hi: pozdro kolego :hi:

ładna fura... dlaczego nr rej L.... ? :wink:

Podziękował :hi: mieszkam na śląsku a ogólnie zameldowany jestem na Lubelszczyźnie stąd LZA.. :wink:

Opublikowano
mieszkam na śląsku a ogólnie zameldowany jestem na Lubelszczyźnie stąd LZA.. :wink:

zaraz zaraz kolego bo w opisie masz sosnowiec - to nie Śląsk jak wpadniesz na spota to Ci to wyjaśnię:decayed::wink:

taki mały OT jak piszę sosnowiec z małej to nie podkreśla, że źle napisane słowo, a Katowice z małej podkreśla :kox:

Opublikowano
mieszkam na śląsku a ogólnie zameldowany jestem na Lubelszczyźnie stąd LZA.. :wink:

zaraz zaraz kolego bo w opisie masz sosnowiec - to nie Śląsk jak wpadniesz na spota to Ci to wyjaśnię:decayed::wink:

taki mały OT jak piszę sosnowiec z małej to nie podkreśla, że źle napisane słowo, a Katowice z małej podkreśla :kox:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

ty jak zwykle sie czepiasz tych z zagranicy

Opublikowano
mieszkam na śląsku a ogólnie zameldowany jestem na Lubelszczyźnie stąd LZA.. :wink:

zaraz zaraz kolego bo w opisie masz sosnowiec - to nie Śląsk jak wpadniesz na spota to Ci to wyjaśnię:decayed::wink:

taki mały OT jak piszę sosnowiec z małej to nie podkreśla, że źle napisane słowo, a Katowice z małej podkreśla :kox:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

nie mam pytań :facepalm::decayed:

Opublikowano

Bo każdy wie że w Sosnowcu jedyną dobra rzeczą jest autobus do Katowic :P

Opublikowano
mieszkam na śląsku a ogólnie zameldowany jestem na Lubelszczyźnie stąd LZA.. :wink:

zaraz zaraz kolego bo w opisie masz sosnowiec - to nie Śląsk jak wpadniesz na spota to Ci to wyjaśnię:decayed::wink:

taki mały OT jak piszę sosnowiec z małej to nie podkreśla, że źle napisane słowo, a Katowice z małej podkreśla :kox:

:polew::polew:cały MIszka:polew::polew:
Bo każdy wie że w Sosnowcu jedyną dobra rzeczą jest autobus do Katowic :P

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

spoko spoko już sie o tym nasłuchałem :decayed::decayed: będę pamiętał na przyszłość pozdr. :wink:

Opublikowano

Hammer i Arturoo obgadani :wink:

Opublikowano

Fura badboya teraz u mnie na osiedlu :)

Opublikowano

turzol w garażu, thx za pomoc :hi:

Opublikowano

dziś w Zebrzydowicach koło godz 13:30 w okolicy ronda napotkane srebrne B5 avant na klubowych ramkach

Opublikowano

Kędzior przed chwilą koło restauracji złote łuki

Opublikowano

Pucek rano na łaźni :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.