Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Kierowniczka w czarnym avancie B6 na ramkach Roździeńskiego koło IKEI :hi: czarne B7 Avant bodajże SRB... koło CH Silesia :slina::slina: pozdro:hi:

Pozdrawiam kierownika, też Cię widziałem w tej niebieskiej B6 :wink:

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

Kierowniczka w czarnym avancie B6 na ramkach Roździeńskiego koło IKEI :hi: czarne B7 Avant bodajże SRB... koło CH Silesia :slina::slina: pozdro:hi:

pewnie moje byłe wozidło :grin::decayed:

Za tym nikt się nie rozgląda :grin:

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

Kto mi dziś kiwał o 21:15 na światłach w Żorach z passata B6 ?

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzisiaj 9.50 na rondzie przy A1 w Bełku w stronę Orzesza czarny avant b7 na SMI ;)

Opublikowano

Wczoraj na S1 przed Żorami srebrna B5 Avant na SCI, w środku starszy gość z fajką :decayed:

Opublikowano
Dydo na łaźni (ubrany:grin:)

Umyles mu plecy .... :eek:

Jeszcze nie miałem okazji :grin:

tylko żeby to nie był piątek :decayed:

Opublikowano

Wczoraj w Katowicach przy rondzie koło Spodka jakiś zamulacz w A4 B7 kombi niebieski tablica SBL jak dobrze pamiętam - Takie auto a jeździ 20km/h :decayed:

I Adaś u siebie w Siemianowicach obgadane :wink:

Opublikowano

koło 17ej w radlinie koło kościoła widziany Buła

Opublikowano

dzisiaj ok 19 fudi na ul. Słonecznej :wink:

Opublikowano

o 22 na mopie w Knurowie kierunek GL. Ciemny A4 na klubowych ramkach z felami RS4 chyba

Opublikowano
o 22 na mopie w Knurowie kierunek GL. Ciemny A4 na klubowych ramkach z felami RS4 chyba

to moj :wink:

ale mnie tam nie było bo zostawilem go na chwile:grin:

Opublikowano

No ja też byłem przelotem bo A6 przestała przyśpieszać :P

Opublikowano

wczoraj koło 19:40 w Dąbrowie Górniczej pod firmą Termglass b5 sedan przedlift z wlepę na klapie :hi:

Opublikowano
No ja też byłem przelotem bo A6 przestała przyśpieszać :P

Czyli dalej lipa z pdfem :decayed:

Opublikowano
No ja też byłem przelotem bo A6 przestała przyśpieszać :P

Czyli dalej lipa z pdfem :decayed:

A no zapewne. Ale auto oddałem i już nie moja broszka. Mówiłe dajmy do znajomków będzie dobrze to nie. :facepalm:

Opublikowano
No ja też byłem przelotem bo A6 przestała przyśpieszać :P

Czyli dalej lipa z pdfem :decayed:

A no zapewne. Ale auto oddałem i już nie moja broszka. Mówiłe dajmy do znajomków będzie dobrze to nie. :facepalm:

Życie :wink:

Czasami nie warto się robić dobrym :whistling:

Opublikowano

Granatowy Avant B6 SO.... zaparkowane pod Tesco w Sosnowcu :hi:

Opublikowano
Granatowy Avant B6 SO.... zaparkowane pod Tesco w Sosnowcu :hi:

Jak była antenka od CB na dachu to moje :wink:

Opublikowano
Granatowy Avant B6 SO.... zaparkowane pod Tesco w Sosnowcu :hi:

Jak była antenka od CB na dachu to moje :wink:

Zgadza się :wink:

Opublikowano

Kuna widziany u mnie na wsi......z porezanymi heblami :naughty::kox:

Opublikowano

Pretor obgadany i dzięki za "rezanko" :wink:

Opublikowano

Pucek (?) Miniety Na Reymonta o 20.30

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.