Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:wink:
  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

blant po 15 na kominka :wink:

a ktoś podobny do Miszki meganem ok 13 na Gliwickiej koło carrefoura oczywiście w Rybniku:wink:

Opublikowano

Klubowe ramki Będzin jakoś ok 12-14 na przeciwko policji zaparkowane B5 Avant na blachach SPI. :decayed:

Opublikowano
jakieś 20 minut temu na wjeździe do Jastrzębia od Pawłowic srebrny polift w avancie z ramkami i naklapie po lewej miał naklejkę z jakimś motocyklistą z tyłu ledy w tablicy przód na xenonie coś w rej sjz 52.. albo ..52 jakoś tak

....nie znam

tia miło mi ;)

iii jeszcze w quattro toto jest ;)

Opublikowano
jakieś 20 minut temu na wjeździe do Jastrzębia od Pawłowic srebrny polift w avancie z ramkami i naklapie po lewej miał naklejkę z jakimś motocyklistą z tyłu ledy w tablicy przód na xenonie coś w rej sjz 52.. albo ..52 jakoś tak

....nie znam

tia miło mi ;)

ii jeszcze w quattro toto jest ;)

To dobrze ,że normalny napęd jest :good::wink: .....zapraszam na spoty w czwartek do

Żor do Szałasu :wink::hi:

Opublikowano
jakieś 20 minut temu na wjeździe do Jastrzębia od Pawłowic srebrny polift w avancie z ramkami i naklapie po lewej miał naklejkę z jakimś motocyklistą z tyłu ledy w tablicy przód na xenonie coś w rej sjz 52.. albo ..52 jakoś tak

....nie znam

tia miło mi ;)

ii jeszcze w quattro toto jest ;)

To dobrze ,że normalny napęd jest :good::wink: .....zapraszam na spoty w czwartek do

Żor do Szałasu :wink::hi:

:baseball: ja dziś Ci ten tylny napęd odepnę:polew:

Opublikowano
jakieś 20 minut temu na wjeździe do Jastrzębia od Pawłowic srebrny polift w avancie z ramkami i naklapie po lewej miał naklejkę z jakimś motocyklistą z tyłu ledy w tablicy przód na xenonie coś w rej sjz 52.. albo ..52 jakoś tak

....nie znam

tia miło mi ;)

iii jeszcze w quattro toto jest ;)

jak jest w quattro to Ci dobrze na kreskach pójdzie :decayed:

Opublikowano
jakieś 20 minut temu na wjeździe do Jastrzębia od Pawłowic srebrny polift w avancie z ramkami i naklapie po lewej miał naklejkę z jakimś motocyklistą z tyłu ledy w tablicy przód na xenonie coś w rej sjz 52.. albo ..52 jakoś tak

....nie znam

tia miło mi ;)

iii jeszcze w quattro toto jest ;)

jak jest w quattro to Ci dobrze na kreskach pójdzie :decayed:

a Ty zaś o kreskach:facepalm::decayed:
Opublikowano
jakieś 20 minut temu na wjeździe do Jastrzębia od Pawłowic srebrny polift w avancie z ramkami i naklapie po lewej miał naklejkę z jakimś motocyklistą z tyłu ledy w tablicy przód na xenonie coś w rej sjz 52.. albo ..52 jakoś tak

....nie znam

tia miło mi ;)

iii jeszcze w quattro toto jest ;)

jak jest w quattro to Ci dobrze na kreskach pójdzie :decayed:

a Ty zaś o kreskach:facepalm::decayed:

....napinacz z Rybnika :grin:

Opublikowano

nie dam rady, pracuje

ale za 3 tygodnie;d

Opublikowano
jakieś 20 minut temu na wjeździe do Jastrzębia od Pawłowic srebrny polift w avancie z ramkami i naklapie po lewej miał naklejkę z jakimś motocyklistą z tyłu ledy w tablicy przód na xenonie coś w rej sjz 52.. albo ..52 jakoś tak

....nie znam

tia miło mi ;)

iii jeszcze w quattro toto jest ;)

jak jest w quattro to Ci dobrze na kreskach pójdzie :decayed:

a Ty zaś o kreskach:facepalm::decayed:

....napinacz z Rybnika :grin:

no bo po co innego by o quattro wspominał :eusathink:

chyba po to że jak go zimą na światłach spotkamy mamy dać spokój bo jestesmy bez szans :decayed:

Opublikowano

ano tak latem mnie w tym aucie nie zobaczysz,

wole 2 i to znacznie szybsze koła

Opublikowano

dzis koło 0:35 napadniety na Pniówku przez Arturoo ,

Opublikowano

wczoraj ok 18:30 przy Tesco w silesi - granatowa B5 avant, nr rej OK....

Opublikowano
dzis koło 0:35 napadniety na Pniówku przez Arturoo ,

sfajczone :decayed: ,pogadane :wink:

Opublikowano
ano tak latem mnie w tym aucie nie zobaczysz,

wole 2 i to znacznie szybsze koła

i prawidłowo :thumbup1:

naklejka o której wspomniał Arturo cos zdradzała :wink:

Opublikowano
dzis koło 0:35 napadniety na Pniówku przez Arturoo ,

sfajczone :decayed: ,pogadane :wink:

curvencja esencja...Ty Arturku jesteś wszędzie nie zależnie od pory dnia czy nocy:shock3:

...Ewka powiedziała jak to poczytała: "kiedy Ty śpisz ?!"

Opublikowano
dzis koło 0:35 napadniety na Pniówku przez Arturoo ,

sfajczone :decayed: ,pogadane :wink:

curvencja esencja...Ty Arturku jesteś wszędzie nie zależnie od pory dnia czy nocy:shock3:

...Ewka powiedziała jak to poczytała: "kiedy Ty śpisz ?!"

w weekendy nadrabiam :wink:

Opublikowano

9:20 Turzol na Bielskiej na wysokości Reala :wink:

Opublikowano

W Tychach o 12 na Tęczy SPI...... granatowe jeśli dobrze pamiętam

pare minut po 12 od strony tesco w kierunku ronda SPS ...... i chyba też w granacie

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.