Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Arturoo na kauflandzie w SJZ dzis cosik po 21ej

byłem :wink: ...było tyrknąć :wink:

---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:57 ----------

wasze południowe miasta muszą być fciul małe jak Wy się widzicie 3x na dzień :decayed::decayed:

w nocy w ciągu 5 min przejechać się da..... :wink::decayed:

w szczycie w 7:15 :polew:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
wasze południowe miasta muszą być fciul małe jak Wy się widzicie 3x na dzień :decayed::decayed:

telefon miałem w aucie akurat

Opublikowano
wasze południowe miasta muszą być fciul małe jak Wy się widzicie 3x na dzień :decayed::decayed:

My się tak lubimy, że mamy stałe trasy/miejsca które odwiedzamy :grin:

Opublikowano
wasze południowe miasta muszą być fciul małe jak Wy się widzicie 3x na dzień :decayed::decayed:

My się tak lubimy, że mamy stałe trasy/miejsca które odwiedzamy :grin:

Nie rozpedzaj sie :grin:

Opublikowano
wasze południowe miasta muszą być fciul małe jak Wy się widzicie 3x na dzień :decayed::decayed:

My się tak lubimy, że mamy stałe trasy/miejsca które odwiedzamy :grin:

ej gościu są po prostu 3 ulice na krzyż to ciężko się nie trafić :decayed:

Opublikowano

Elektrownia Łaziska B6 Avant na klubowych ramkach NE 810..

Opublikowano

15:15 Turzol ? skręcał w prawo przy MC Donald's na bielskiej :hi:

Opublikowano

Arturoo znowu widziany koło statoila - pomykałeś do pracy? :decayed:

Opublikowano
15:15 Turzol ? skręcał w prawo przy MC Donald's na bielskiej :hi:

taa i jak zwykle nie wiem czym pomykałeś

leciałem z roboty i mijałem tą kolumne aut, która sie ustawiła do ronda w kierunku Kobióra :naughty:

Opublikowano
15:15 Turzol ? skręcał w prawo przy MC Donald's na bielskiej :hi:

taa i jak zwykle nie wiem czym pomykałeś

leciałem z roboty i mijałem tą kolumne aut, która sie ustawiła do ronda w kierunku Kobióra :naughty:

czerwone A4 od teścia :decayed:

Opublikowano
15:15 Turzol ? skręcał w prawo przy MC Donald's na bielskiej :hi:

taa i jak zwykle nie wiem czym pomykałeś

leciałem z roboty i mijałem tą kolumne aut, która sie ustawiła do ronda w kierunku Kobióra :naughty:

czerwone A4 od teścia :decayed:

przyjedź nim na spota :kox:

Opublikowano

dzisiaj rano godz 8.00 Gliwice ulica przczynska granatowe b5 avant. SGL 5E..:hi:

Opublikowano
15:15 Turzol ? skręcał w prawo przy MC Donald's na bielskiej :hi:

taa i jak zwykle nie wiem czym pomykałeś

leciałem z roboty i mijałem tą kolumne aut, która sie ustawiła do ronda w kierunku Kobióra :naughty:

czerwone A4 od teścia :decayed:

przyjedź nim na spota :kox:

B5 ADP :facepalm:

Opublikowano
15:15 Turzol ? skręcał w prawo przy MC Donald's na bielskiej :hi:

taa i jak zwykle nie wiem czym pomykałeś

leciałem z roboty i mijałem tą kolumne aut, która sie ustawiła do ronda w kierunku Kobióra :naughty:

czerwone A4 od teścia :decayed:

przyjedź nim na spota :kox:

B5 ADP :facepalm:

ale czerwone są szybsze :kox: pamiętasz ADP od Pitery :decayed:

Opublikowano
Arturoo znowu widziany koło statoila - pomykałeś do pracy? :decayed:

ja Pane :wink:

Arturoo i Andrzej widziani w Zabełkowie:decayed:

:wink:

Opublikowano

15 min temu Bulczas :wink:

Opublikowano
15 min temu Bulczas :wink:
Pomrygane, zasłona dymna pierwsza klasa :decayed:
Opublikowano
15 min temu Bulczas :wink:
Pomrygane, zasłona dymna pierwsza klasa :decayed:

dobra jest co ehehe :grin::grin::grin:

Opublikowano
15 min temu Bulczas :wink:
Pomrygane, zasłona dymna pierwsza klasa :decayed:

dobra jest co ehehe :grin::grin::grin:

zasłona dymna... a co Audi lubi olej ? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.