Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie widziałem Cię, wybacz :grin:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ja również widziałem Kunę w focusie, ale w towarzystwie mamy i taty :decayed:

w Smyku ?? :decayed:

Opublikowano
Ja również widziałem Kunę w focusie, ale w towarzystwie mamy i taty :decayed:

w Smyku ?? :decayed:

5-10-15 :decayed:

Opublikowano

:decayed::decayed::decayed:

tak mi się wydawało ,że gdzieś widziałem te jego kurtkę co był ostatnio :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ----------

tyle ,że ja wtedy Emilce kombinezonik szukałem :decayed:

Opublikowano
:decayed::decayed::decayed:

tak mi się wydawało ,że gdzieś widziałem te jego kurtkę co był ostatnio :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ----------

tyle ,że ja wtedy Emilce kombinezonik szukałem :decayed:

Trzeba było pytać, ale wybacz Twoich rozmiarów już nie było :grin::decayed:

Opublikowano

nie dziwię się :polew:

Opublikowano

Soprano :decayed:

Opublikowano

dziś Kędzior spotkanie o wysokim stopniu wtajemniczenia :decayed:

Opublikowano

dzisiaj ok 14 czarna b5 avant SM przy kopalni wesola, grill chyba z eski.

Marecki?

Opublikowano
dzisiaj ok 14 czarna b5 avant SM przy kopalni wesola, grill chyba z eski.

Marecki?

marecki :wink:

Opublikowano

grzesiek26sg przed chwilą pod grubą :decayed:

Opublikowano
grzesiek26sg przed chwilą pod grubą :decayed:

tiaa...a gdzie dokladniej mnie widziales:wink:

...ale nie przeczę, że to prawda:decayed:

Opublikowano

ja trzymałem ziomka podczas pewnej czynności poalkoholowej przy zidze, rozpoznałem po felunku :decayed:

Opublikowano
ja trzymałem ziomka podczas pewnej czynności poalkoholowej przy zidze, rozpoznałem po felunku :decayed:
tiaa...toś Ty był:wink:...a ja go podziwiałem..."ale namlyty buł tyn koleś":polew:

...jeszcze się jeździ, ale już nie długo pakiet zima:kwasny:

Opublikowano

tylko mnie nie myl z facetem w dredach, bo to jego brat :grin: ja miałem auto pod zigą podstawione. Pozdro!

Opublikowano

jakieś 20 minut temu na wjeździe do Jastrzębia od Pawłowic srebrny polift w avancie z ramkami i naklapie po lewej miał naklejkę z jakimś motocyklistą z tyłu ledy w tablicy przód na xenonie coś w rej sjz 52.. albo ..52 jakoś tak

....nie znam

Opublikowano
jakieś 20 minut temu na wjeździe do Jastrzębia od Pawłowic srebrny polift w avancie z ramkami i naklapie po lewej miał naklejkę z jakimś motocyklistą z tyłu ledy w tablicy przód na xenonie coś w rej sjz 52.. albo ..52 jakoś tak

....nie znam

sjz na ramkach i nie znasz :shock3: nawet Ty nie znasz :shock3:

:decayed:

Opublikowano

No niestety nie ;)

Opublikowano

23.11.12

A4 B7 granatowe kombi naklejka klubowa Gliwice godzina 17:40 ul. Zwycięstwa ^^

Opublikowano

Arturoo dziś dwa razy na BP i Hammer w swojej haciendzie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.