Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana


czester

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

15 min temu Bulczas :wink:
Pomrygane, zasłona dymna pierwsza klasa :decayed:

dobra jest co ehehe :grin::grin::grin:

zasłona dymna... a co Audi lubi olej ? :decayed:

jest moc jest dym :nose::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies 30 minut temu na wylocie z Jastrzebia na Wodzislaw avant polift B5 na klubowych ramkach sjz 2n82...nie znam :whistling::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 18:30 przy M1 Czeladź na parkingu A4 B8 na blachach SO 4334G czarne, w s-line ze zderzakiem od s4 :naughty: Ubrudzone trochę, a właściciel bardzo zabiegany :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no też fakt, tam zagląda ile co kosztuje:decayed:...a dzwonił jak wyciulać bramkę na wjeździe aby nie płacić 2 zeta:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no też fakt, tam zagląda ile co kosztuje:decayed:...a dzwonił jak wyciulać bramkę na wjeździe aby nie płacić 2 zeta:polew:

No byłeś tak zamyślony nad "Zmierzchem" że nawet byś mnie nie zauważył, ale rozumiem - oczy miałeś pełne łez, wkońcu taki świetny film oglądałeś i się wzruszyłeś. Tylko gdzie miałeś chusteczki :grin:

Nie no, nie chciało mi się wracać z dachu do parkomatu, i chciałem się spytać czy na dole też da się zapłacić żebym na idiotę nie wyszedł i nie zrobił korka :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no też fakt, tam zagląda ile co kosztuje:decayed:...a dzwonił jak wyciulać bramkę na wjeździe aby nie płacić 2 zeta:polew:

No byłeś tak zamyślony nad "Zmierzchem" że nawet byś mnie nie zauważył, ale rozumiem - oczy miałeś pełne łez, wkońcu taki świetny film oglądałeś i się wzruszyłeś. Tylko gdzie miałeś chusteczki :grin:

Nie no, nie chciało mi się wracać z dachu do parkomatu, i chciałem się spytać czy na dole też da się zapłacić żebym na idiotę nie wyszedł i nie zrobił korka :grin::decayed:

film był sobie nawet fajny i odziwo zaskakujący:wink: a ponadto czego się nie robi dla żony:decayed:

...spoko rozumiemy, rozumiemy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również widziałem Kunę w focusie, ale w towarzystwie mamy i taty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, rodzice mnie zaprosili do sphinxa, a że jedzenia nie odmówię nigdy to wiecie :grin: Rozumiem, że byłeś nie pewny i nie podszedłeś :decayed:

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

Raz na rok człowiek wyjdzie z domu i pół klubu go widziało :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, rodzice mnie zaprosili do sphinxa, a że jedzenia nie odmówię nigdy to wiecie :grin: Rozumiem, że byłeś nie pewny i nie podszedłeś :decayed:

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

Raz na rok człowiek wyjdzie z domu i pół klubu go widziało :grin::decayed:

Mijaliśmy się przy schodach, szliśmy z przeciwka, ale nauczono mnie że to młodszy ma się pierwszy odezwać :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...