Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chwilę po 12 zaparkowana w Rybniku B6 sedan blachy SR94....

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kto pomykał dziś po 17tej ul.Stoczniowców w Tychach czarnym sedanem B6

---------- Post dopisany 14-10-2012 at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany 12-10-2012 at 17:36 ----------

wczoraj w Katowicach pod Silesią koło 17tej srebny sedan B6 na Katowickich blachach,kiwnięte :hi:

Opublikowano

fura Taliba pod jego uczelnia

Opublikowano

Arturoo w maku w wodzisławie pogadane :pali::wink:

Opublikowano
Arturoo w maku w wodzisławie pogadane :pali::wink:

Tacy koledzy :whistling:

Opublikowano

nie palisz to my nie dzwonili :wink:

15 minut ...kawa....fajka i do roboty z powrotem :facepalm:

Opublikowano
Arturoo w maku w wodzisławie pogadane :pali::wink:

Tacy koledzy :whistling:

Tomi przecież padało szkoda twojej furki mazać ,a tak poważne to my tylko 10 minut i do chaty

Opublikowano

o 18 w Tychach na niepodległości ciemny B5 avant polift z ramkami :hi:

Opublikowano
o 18 w Tychach na niepodległości ciemny B5 avant polift z ramkami :hi:

W którym miejscu dokładnie? Bo może to moje byłe obecnie w rękach Niki

Opublikowano
o 18 w Tychach na niepodległości ciemny B5 avant polift z ramkami :hi:

W którym miejscu dokładnie? Bo może to moje byłe obecnie w rękach Niki

okolice Azetu ale chyba tam były blachy SK nie pamiętam choć lampy przednie były ciemne i chyba relingi miał :eusathink:

Opublikowano
o 18 w Tychach na niepodległości ciemny B5 avant polift z ramkami :hi:

W którym miejscu dokładnie? Bo może to moje byłe obecnie w rękach Niki

okolice Azetu ale chyba tam były blachy SK nie pamiętam choć lampy przednie były ciemne i chyba relingi miał :eusathink:

Miejscówka i lampy by pasowały,ale już blachy i relingi nie.

Opublikowano
o 18 w Tychach na niepodległości ciemny B5 avant polift z ramkami

:hi:

W którym miejscu dokładnie? Bo może to moje byłe obecnie w rękach Niki

okolice Azetu ale chyba tam były blachy SK nie pamiętam choć lampy przednie były ciemne i chyba relingi miał :eusathink:

Miejscówka i lampy by pasowały,ale już blachy i relingi nie.

Wczoraj aż do 21 na parkingu na przeciw skarbówki

Opublikowano

dzis o 12.20 na górnym parkingu IKEA ciemne A4 B5 avant... SK... na ramkach klubowych ale na spotach nie bywa :whistling:

Opublikowano

jasna zielona "żaba" b5 avant blachy SD na klubowych ramkach na gospodarczej o 14:wink: standardowo na spoty niejezdzi

Opublikowano

Arturoo wczoraj na SJZ obmachany i obgadany ;-)

Opublikowano

Dziś koło 16 na Ujejskiego zaparkowane b5 avant blachy ST + ramki i później Ucho pod jego blokiem pogadane :decayed:

Opublikowano
Arturoo wczoraj na SJZ obmachany i obgadany ;-)

:wink:

Opublikowano
Dziś koło 16 na Ujejskiego zaparkowane b5 avant blachy ST + ramki i później Ucho pod jego blokiem pogadane :decayed:

:wink:

Opublikowano
Dziś koło 16 na Ujejskiego zaparkowane b5 avant blachy ST + ramki i później Ucho pod jego blokiem pogadane :decayed:

pozdro kolego, byłem wczoraj u rodzinki na U...:wink:

Opublikowano
jasna zielona "żaba" b5 avant blachy SD na klubowych ramkach na gospodarczej o 14:wink: standardowo na spoty niejezdzi

Komis tam mam :P Mało czasu na spoty.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.