Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakąś godzinę temu w Jastrzębiu na Pszczyńskiej w kierunku Pawłowic Pretor ??? swoim avantem

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak, to ja Arturze. Kurcze dzwoniłeś, a ja mam zawsze tel w schowku jak jadę, żeby nie gadać podczas jazdy. Dopiero prze chwilą z ciekawości zobaczyłem czy ktoś nie dzwonił :kwasny: .

Opublikowano

srebrne b6 avant ze starymi ramkami, naklejką Compsportu, na felach MAM widziany pod TESCO w Ustroniu :)

pozdr dla kierownika :hi:

Opublikowano
Tak, to ja Arturze. Kurcze dzwoniłeś, a ja mam zawsze tel w schowku jak jadę, żeby nie gadać podczas jazdy. Dopiero prze chwilą z ciekawości zobaczyłem czy ktoś nie dzwonił :kwasny: .

to ja go tak nie chowam :decayed::wink:

Opublikowano

Egon widziany na a1 w strone Łodzi xD

Opublikowano

Cordii i Gracjan na Mop dobieszowice wczoraj

Opublikowano

17:30 w Tychach pod wydziałem komunikacji srebrne b5 avant polift blachy ST :hi:

Opublikowano

dzis ok 10;00 katowice dab soprano i pol godziny pozniej kolo debowych tarasow:decayed:

Opublikowano

Wczoraj stało w Zabrzu A4B5 w sedanie z naklejkami FAN A4.

Dokładnie stało niedaleko Multikina na ul.Kowalczyka obok Zieleniaka?

jest jakiś właściciel?:wink:

Opublikowano

dzis Świętochłowice pod mostem koło mijanki Kanar smigał - ja jechałem służbowym :wink:

Opublikowano

nope.. moje auto w Wiśle stoi :wink:

Opublikowano
dzis ok 10;00 katowice dab soprano i pol godziny pozniej kolo debowych tarasow:decayed:

Na dębowej to się zgodze ale na tarasach to napewno nie ja :P

Opublikowano
dzis ok 10;00 katowice dab soprano i pol godziny pozniej kolo debowych tarasow:decayed:

Na dębowej to się zgodze ale na tarasach to napewno nie ja :P

Podobna byla najwidoczniej :decayed:

Opublikowano
dzis ok 10;00 katowice dab soprano i pol godziny pozniej kolo debowych tarasow:decayed:

Na dębowej to się zgodze ale na tarasach to napewno nie ja :P

Podobna byla najwidoczniej :decayed:

Jaa

Nie ma podobnej

Tamta była inna :rolleyes:

Opublikowano

Siemian dziś w Pawlowicach ok 11 :wink:

Dzieki :hi:

Opublikowano
Siemian dziś w Pawlowicach ok 11 :wink:

Dzieki :hi:

na Jastrzębiu też był widziany :wink:

Opublikowano

Arturoo dziś w J-biu na Piłsudskiego ok 8:30

Opublikowano

Do pracy śmigałem ,czemu nie tyrknąłeś ?

Opublikowano

ja tez jechalem, moją zawoziłem i do Pawlowic takze czasu nie bylo :wink:

Opublikowano

AdamS dziś na 3 stawach godziny nie pamiętam ale chyba z córą pomykał :hi:

---------- Post dopisany 18-09-2012 at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany 15-09-2012 at 22:28 ----------

Dziś 10:30 w Zabrzu przecinała wolności czarna B6 blachy SGL w dziwnym pakiecie chyba s-lajminat ale za to ładna kierowniczka w środku :hi:

18:40 trasa Tychy-Katowice białe B5 felgi z Scirocco blachy SD :hi:

---------- Post dopisany 21-09-2012 at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany 18-09-2012 at 21:28 ----------

dziś w Kato na Granicznej zielone b5 Avant SM....ok 11:hi:

i dwa dni temu ok 13:30 w SG na Toszeckiej czarne B6 blachy RP :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.