Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Około 18:30 w Tychach na Stoczniowców czarne b5 blachy SBL jakaś większa felga i ramki :hi:

To chyba ja:whistling: biała felga a rantem?! hmmm ja nikogo nie widzialem:decayed:

tak biała felga...aaa i za wiele byś nie zobaczył - jechałem służbowym :wink:

ale fajnie się prezentuje Twoje B5 :kox:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Około 18:30 w Tychach na Stoczniowców czarne b5 blachy SBL jakaś większa felga i ramki :hi:

To chyba ja:whistling: biała felga a rantem?! hmmm ja nikogo nie widzialem:decayed:

tak biała felga...aaa i za wiele byś nie zobaczył - jechałem służbowym :wink:

ale fajnie się prezentuje Twoje B5 :kox:

heh dzięki :guma:

no i na służbiaki nie zwracam uwagi, chyba ze będziesz trąbił, machał.. itp:decayed:

Opublikowano

Wczoraj u mie na placu mini spot :grin: sama elita sie zebrała :decayed: Arturoo który mi zajeboł fotel recaro :polew::polew::polew:

Opublikowano
Wczoraj u mie na placu mini spot :grin: sama elita sie zebrała :decayed: Arturoo który mi zajeboł fotel recaro :polew::polew::polew:

to jest ..uj ....fotel się odnalazł u Hammera w aucie :decayed:

Opublikowano
Wczoraj u mie na placu mini spot :grin: sama elita sie zebrała :decayed: Arturoo który mi zajeboł fotel recaro :polew::polew::polew:

to jest ..uj ....fotel się odnalazł u Hammera w aucie :decayed:

:polew::polew::polew::polew: ciekawe jak Hamer to zrobił :mysli:

Opublikowano

nie wiem ale wyszło mu to :wink::decayed:

Opublikowano

chwilę po 17 czarne b6 sedan 1.8T wyjeżdżało albo z ASO albo ze stacji benzynowej na Kościuszki w Kato ramki klubowe blachy SK

---------- Post dopisany 10-08-2012 at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany 08-08-2012 at 22:51 ----------

dziś o 19 na Al. Bielskiej czarne b6 sedan na felgach MAM już wiele razy go widziałem :hi:

Opublikowano

Dziś a raczej wczoraj (piątek) pod M1 czarna B6 Avant i chyba 19" felga, z tyłu miał ramke klubową, machnąłem mu cześć ale nie znam gościa.

Opublikowano

Dziś na A1 w strone żor widziane szare a4 b6

Opublikowano

w niedziele nad ranem widziane czarne B6 na S-Line 17" rejestracja SGL 2FF3 na naszych ramkach :wink: stało na zwycięstwa przy rynku

Opublikowano

ok 12 RS Egona na chorzowskiej w Gliwicach :decayed:

Opublikowano

dziś koło 16:10 w Pawłowicach czarne B6 z przyciemnionym tyłem z ramkami klubowymi

Opublikowano
ok 12 RS Egona na chorzowskiej w Gliwicach :decayed:

zgadza sie :P niestety Miszka niewidzialem Cie bo pracuje do 14 :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

gliwice parking chyba strzerzony przy pasarzu handlowym przy ul.Jasnej.

54009383949912771194_thumb.jpg

Opublikowano

Guru ??

Opublikowano
Guru ??

guru niema bialego tylko kosc sloniowa hehehehe

Opublikowano
Guru ??

to nie Guru to Dołu :grin:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Glutowóz jak nic :decayed:

Opublikowano

dzis po 12tej niebieskie b5 avant pod mario carem na ramkach klubowych blachy Pszczyńskie :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.