Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A no jechałem, jechałem potwierdzam

z większej odległości wyglądało na czystsze niż zwykle :decayed:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bodajże Robert widziany ostatnio przy Rondzie Chwałowickim około 17 :wink:

Opublikowano

wczoraj znowu Glutowóz :decayed: tym razem zaraz po 22:00 na wyjeździe ze Strefy Ekonomicznej :decayed: pomrugane :decayed:

Opublikowano

Znowu potwierdzam ale żebyś mrugał to nie widziałem :eusathink:

Wyczyść lampy :grin:

Opublikowano
Znowu potwierdzam ale żebyś mrugał to nie widziałem :eusathink:

Wyczyść lampy :grin:

zaraz jak ruszyłeś spod bramy przeciwpożarowej Diamont'a to Ci pomrugałem :decayed:

Opublikowano

dzis na a4 kierunek katowice srebrny avant b5 sjz... na ramkach klubowych :wink: kiwniete,pomrygane :wink:

Opublikowano

jakieś 10 min temu granatowe b5 w avancie na al Bielskiej w Tychach na wylocie z lasu z Kobiura blachy SPS i jakaś kierowniczka w środku :hi:

Opublikowano

Jak rzadko kiedy coś wyłpię tak dziś dwie klubowe A4, srebrna b5 na fajnej feldzę na 88, pomachane i pomrugane i potem na parkingu pod M1 czarne B7 - pozdrawiam z już prawie różowego B5 ;)

Opublikowano
Znowu potwierdzam ale żebyś mrugał to nie widziałem :eusathink:

Wyczyść lampy :grin:

ja bym obstawił :whistling: ufifrane Twoje luterka i tylną szybę :polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany at 11:37 ----------

ciemne B6 w sedanie rej SZY naklejka klubowa na klapie po lewej stronie dziś ok 16:15 między Skoczowem ,a Ustroniem w kierunku Katowic

titnąłem... i awaryjkami również pozdrawiałem kierownika

Opublikowano

Czester dzisiaj w Tesco jakieś 30 minut temu :decayed:

Opublikowano
Jak rzadko kiedy coś wyłpię tak dziś dwie klubowe A4, srebrna b5 na fajnej feldzę na 88, pomachane i pomrugane i potem na parkingu pod M1 czarne B7 - pozdrawiam z już prawie różowego B5 ;)

hehe te srebrne na 88 to moje, pomrugane pomachane :decayed:

Opublikowano

dzis kolo 17 pod silesia wyjazd w kierunku shela czarne b6 sedan sk.... na klubowych ramkach :zbutwiałe:

Opublikowano

dzis ok 16;00 strus pedziwiatr czyli srebrne kombi B5 na zlotej w katosach :decayed:

Opublikowano

Pretor 10min temu na 81 w strone Pawłowic :D

Ze tez zachcialo mi sie wczoraj ori softu, nic to nie jedzie, nie szlo sie pogonić :grin:

Opublikowano

Potwierdzam, widziany Daniel na DK81. Czemu zmieniłeś softa na ory? Cały czas mam wrażenie że mi to nie jedzie, w przyszłym roku bankowo większy IC i BRD.

W Roju widziany Grzegorz B5 na białych kołach.

Opublikowano

U mnie to kwestia przekodowania ECU, teraz jak dojechalem do roboty przekodowalem zas na mod bo to nie jedzie :P Zmieniaj teraz na BRD to ja wezme Twoja dmuchawke :P Troche Ci to dymi chyba ze az tak fest butowales :wink:

Opublikowano

Fest butowałem. Trochę dymi bo tak napisał program Alli, mówił że jak będzie chłodniej dymu nie będzie. Przed softem zero dymu przy pełnym bucie, jak by czyste powietrze leciało z komina :decayed: .

Opublikowano

Grzesiek w Roju koło Góreckiego :decayed:

Jakoś tak o 14:40

Opublikowano

Arturoo u mnie w garazu.

k**wa znowu :facepalm:

:grin::grin:

Opublikowano
Arturoo u mnie w garazu.

k**wa znowu :facepalm:

:grin::grin:

osz Ty mendo

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.