Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

około 19 na Kościuszki przy Famurze srebrna B5 sedan SI 45**9 :hi:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z godzine temu bialy sedan b5 w dabrowie na felach z passata cc pare minut temu na zabkowicach srebrne b6 w avancie z pakietem s4 odtitane :)

Opublikowano

Napinator Miron koło 20 od Rybnickiej w gliwicach do swiatel w knurowie :decayed:

Opublikowano

przed 15 na trasie kato-sosn sedanik a4 b5 SO z napisem na klapie dzidzia :decayed: ramki klubowe na spotach niewidzialem

Opublikowano

dobra to moja litania z dziś :decayed:

16:20 Majki na Chorzowskiej w Gliwicach drapał się po karku :kox::hi:

17:50 Czarne B6 sedan przód S-line, a tył chyba S4 i American Ass blachy KNT... na Chorzowskiej w Katowicach.... fajny sprzęcik :hi:

18:30 Peugocik z Sokoła na Michałkowickiej w Siemkach ale nie Adaś :doh:

:kox::kox::kox:

Opublikowano
Smerf widziany na wielkopolskiej koło 13 :decayed:

byłem do 15 pracy :polew:

Opublikowano
dobra to moja litania z dziś :decayed:

16:20 Majki na Chorzowskiej w Gliwicach drapał się po karku :kox::hi:

17:50 Czarne B6 sedan przód S-line, a tył chyba S4 i American Ass blachy KNT... na Chorzowskiej w Katowicach.... fajny sprzęcik :hi:

18:30 Peugocik z Sokoła na Michałkowickiej w Siemkach ale nie Adaś :doh:

:kox::kox::kox:

z Sokoła w Siemcach tym samochodem to chlopaki z dzialu technicznego :decayed:

Opublikowano

Po 14.00 widziany Daniel w Żorach.

Opublikowano

pomrugane potrabione :wink:

Opublikowano
Smerf widziany na wielkopolskiej koło 13 :decayed:

byłem do 15 pracy :polew:

To chyba ktoś ma klucze do Twojego samochodu dodatkowe. Mówiłem Ci weź przemaluj go na żółto bo już się nie wyróżniasz :grin:

Opublikowano

około godzinę temu srebrne B6 w avancie w Katosach na Jankego blachy SH 58...czy jakoś tak :hi:

---------- Post dopisany 24-06-2012 at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany 23-06-2012 at 16:49 ----------

ok 16 na wylocie z Kato na wysokości Carrefura B5 w avancie, SK ramki + dope na klapie - na moto śmigałem :wink:

Opublikowano

ok. 20.00 dzisiaj sparki swoim czerwonym wozidłem na 1 maja w Knurowie po machane :naughty:

Opublikowano

Badboy dziś ok 9:15 wlatywał od orzesza do Rybnika ;) machałem ale zagadany z jakimiś d*pami :naughty:

ale mógł nie zauważyć bo leciałem służbowym :grin:

Opublikowano

dzisiaj w Tychach pod City Point na parkingu srebrne B5 na klubowych ramkach SK 604..

Opublikowano

dzisiaj w Tychach na Placu Baczynskiego czarne b6 na klubowych ramkach st..

Opublikowano
dzisiaj w Tychach na Placu Baczynskiego czarne b6 na klubowych ramkach st..

Jeśli Avant to mogłem być ja ;)

Opublikowano

dzisiaj rano ponownie grafitowa b5 sedan na ramkach klubowych SBE na trasie 86 w strone katowic

i po 14 na parkingu kopalnianym zaprosilem na spoty i chwilke pogadalem z kolega z b7

:wink:

Opublikowano

15:50 w Katowicach na mikołowskiej aż do zjazdu na rondo popielate b6 blachy WP..666 wlepa klubowa na klapie bagażnika, w pakiecie chyba MS Design i ładna kierowniczka za kółkiem...chyba ładna bo szyby były ściemnione :decayed::hi:

i później o 16 Bulczasy w Sosnogrodzie na Pogoni - pogadane :wink:

Opublikowano
później o 16 Bulczasy w Sosnogrodzie na Pogoni - pogadane :wink:
czemu niedzwoniles ze jestes niedaleko?
Opublikowano
później o 16 Bulczasy w Sosnogrodzie na Pogoni - pogadane :wink:
czemu niedzwoniles ze jestes niedaleko?

leciałem na Szopienice ale przegapiłem zjazd a nawet dwa - nie miałem czasu :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.