Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Niecałą godzinę temu trasa Katowice - Tychy czarne B6 avant blachy ST 70***pocisną z Górki Murckowskiej doszedłem dopiero na światłach przy Suzi Moto w Tychach, tam kolega skręcił w prawo :hi:

Pozdrawiam :)

znów Cię dziś widziałem pod Realem w Tychach staliśmy niemalże naprzeciwko siebie :hi:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z rana pod Tesco jakis koles w Leonie czarnym i w koszulce jak bede duzy kupie sobie Audi

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Z rana pod Tesco jakis koles w Leonie czarnym i w koszulce jak bede duzy kupie sobie Audi

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

:polew:

Opublikowano
Z rana pod Tesco jakis koles w Leonie czarnym i w koszulce jak bede duzy kupie sobie Audi

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

:polew::polew: :nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie:

Opublikowano
Z rana pod Tesco jakis koles w Leonie czarnym i w koszulce jak bede duzy kupie sobie Audi

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Egon ale doebałeś

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

kopex tychy ładne b6 pozdrawiam ;)

Opublikowano
Niecałą godzinę temu trasa Katowice - Tychy czarne B6 avant blachy ST 70***pocisną z Górki Murckowskiej doszedłem dopiero na światłach przy Suzi Moto w Tychach, tam kolega skręcił w prawo :hi:

Pozdrawiam :)

znów Cię dziś widziałem pod Realem w Tychach staliśmy niemalże naprzeciwko siebie :hi:

dziś na Stoczniowców ok 15 jechałeś w Stronę ZEG'u :hi:

Opublikowano
Niecałą godzinę temu trasa Katowice - Tychy czarne B6 avant blachy ST 70***pocisną z Górki Murckowskiej doszedłem dopiero na światłach przy Suzi Moto w Tychach, tam kolega skręcił w prawo :hi:

Pozdrawiam :)

znów Cię dziś widziałem pod Realem w Tychach staliśmy niemalże naprzeciwko siebie :hi:

dziś na Stoczniowców ok 15 jechałeś w Stronę ZEG'u :hi:

Zgadza się, Zamrugaj czasem bo coś często mnie namierzasz :wink:

Opublikowano
Niecałą godzinę temu trasa Katowice - Tychy czarne B6 avant blachy ST 70***pocisną z Górki Murckowskiej doszedłem dopiero na światłach przy Suzi Moto w Tychach, tam kolega skręcił w prawo :hi:

Pozdrawiam :)

znów Cię dziś widziałem pod Realem w Tychach staliśmy niemalże naprzeciwko siebie :hi:

dziś na Stoczniowców ok 15 jechałeś w Stronę ZEG'u :hi:

Zgadza się, Zamrugaj czasem bo coś często mnie namierzasz :wink:

Ok :wink: A Ty wpadnij w końcu na spota do Kato :kox:

Opublikowano
Z rana pod Tesco jakis koles w Leonie czarnym i w koszulce jak bede duzy kupie sobie Audi

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Egon to byłeś Ty ???? Widziałem jakiegoś kolesia który stał przna chodniku wpatrzony w leona i się bryndzlował ... :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
:decayed::polew:
Opublikowano

16/05/2012 godź 16 z groszem Olka od Czestera pod Polibudą w Gliwicach ... wymiana zalotnych uśmiechów i ogień dalej ... :decayed:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Granatowy sedan B5 na 18'' bez gleby, diesel, pędzący koło 20 w stronę Żor z Rybnika, oczywiście blachy żorskie, myślałem że to Arturo bo wyprzedzał na podwójnej ciągłej i jechał jak by mu się gdzieś śpieszyło :decayed:

Opublikowano

Artur sedan i blachy zorskie?

Opublikowano
Artur sedan i blachy zorskie?

Wiedziałem że nikt inny się do tego nie doczepi jak Ty :grin:

To był taki Artur ale w innym wozie :wink:

Opublikowano
Artur sedan i blachy zorskie?

Wiedziałem że nikt inny się do tego nie doczepi jak Ty :grin:

Z nim już niema żartów a jeszcze młody jest :grin:

Opublikowano
Granatowy sedan B5 na 18'' bez gleby, diesel, pędzący koło 20 w stronę Żor z Rybnika, oczywiście blachy żorskie, myślałem że to Arturo bo wyprzedzał na podwójnej ciągłej i jechał jak by mu się gdzieś śpieszyło :decayed:

a)nie mam furki- stoi na warsztacie będzie malowane i klejona po spotkaniu z autobusem

b)nie śpieszy mi się nigdzie ostatnio

c)nie wyprzedzam na podwójnej bo mam 24 pkt :wstydliwy::cicho:

d)sedana z niego nie będę jednak robił :wink:

e)puki co blachy sjz.... :wink:

Opublikowano

ok 8:40 zaparkowane na Bocheńskiego w Tychach czarne b6 w sedanie na felgach MAM8 :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.