Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bracik Gurego zaraz po 6:00 na strefie ekonomicznej w Gliwicach :decayed::decayed: pomachane hehe :decayed:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
dzisiaj w Tychach na Placu Baczynskiego czarne b6 na klubowych ramkach st..

Jeśli Avant to mogłem być ja ;)

sedan

Opublikowano

Widziany Artur w SJZ swoim błyszczącym smerfem :wink: .

Opublikowano

w czwartek kolo 10 kalety parking pod hemarpolem srebne b5 sta50.. sory nie pamietam ksywy :wallbash:

Opublikowano
w czwartek kolo 10 kalety parking pod hemarpolem srebne b5 sta50.. sory nie pamietam ksywy :wallbash:

gregory ? :wink:

Opublikowano

Hammer u mnie pod blokiem śliniący się do moich 17'tek :grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Widziany Artur w SJZ swoim błyszczącym smerfem :wink: .

też Cię widziałem :wink:

masz taki kolor ,że nie jestem w stanie powiedzieć ,czy byłeś umytym klekotem ,czy ufifranym :decayed:

Opublikowano
w czwartek kolo 10 kalety parking pod hemarpolem srebne b5 sta50.. sory nie pamietam ksywy :wallbash:

gregory ? :wink:

exactly :naughty:

Opublikowano
w czwartek kolo 10 kalety parking pod hemarpolem srebne b5 sta50.. sory nie pamietam ksywy :wallbash:

gregory ? :wink:

exactly :naughty:

niewiedzialem ze umiesz gadac po hiszpansku :decayed::polew:

Opublikowano
Arturoo

Hammer u mnie pod blokiem śliniący się do moich 17'tek
:grin:
:grin:
:grin:
:grin:
:grin:
:grin:

quote_icon.png
Zamieszczone przez
Pretor
viewpost-right.png

Widziany Artur w SJZ swoim błyszczącym smerfem
:wink:
.

też Cię widziałem
:wink:

masz taki kolor ,że nie jestem w stanie powiedzieć ,czy byłeś umytym klekotem ,czy ufifranym
:decayed:

Strasznie ufifrany :decayed: . To jedyny plus tego koloru, a tak mi się marzył czarny :wink: .

Opublikowano
Arturoo

Hammer u mnie pod blokiem śliniący się do moich 17'tek
:grin:
:grin:
:grin:
:grin:
:grin:
:grin:

http://a4-klub.pl/images/misc/quote_icon.png
Zamieszczone przez
Pretor
http://a4-klub.pl/images/buttons/viewpost-right.png

Widziany Artur w SJZ swoim błyszczącym smerfem
:wink:
.

też Cię widziałem
:wink:

masz taki kolor ,że nie jestem w stanie powiedzieć ,czy byłeś umytym klekotem ,czy ufifranym
:decayed:

Strasznie ufifrany :decayed: . To jedyny plus tego koloru, a tak mi się marzył czarny :wink: .

no to nie było widać :wink:

Opublikowano

Adaśko na obwodnicy w Jaworznie pomykał przyozdobionym do ślubu swoim ALT'em pogadane przez kom :wink:

I chwilę po 17 w Tychach zaparkowane na Armii Krajowej szare B7 w sedanie na ramkach klubowych :hi:

Opublikowano
Adaśko na obwodnicy w Jaworznie pomykał przyozdobionym do ślubu swoim ALT'em pogadane przez kom :wink:

I chwilę po 17 w Tychach zaparkowane na Armii Krajowej szare B7 w sedanie na ramkach klubowych :hi:

pogadane :decayed: a jak opalanko :decayed:

Opublikowano
Adaśko na obwodnicy w Jaworznie pomykał przyozdobionym do ślubu swoim ALT'em pogadane przez kom :wink:

I chwilę po 17 w Tychach zaparkowane na Armii Krajowej szare B7 w sedanie na ramkach klubowych :hi:

pogadane :decayed: a jak opalanko :decayed:

dej Pan pokój łeb mnie nawala od tej klary :thumbdown:

Opublikowano

B5 w sedanie na SK...na dolinie trzech stawów

Opublikowano
w czwartek kolo 10 kalety parking pod hemarpolem srebne b5 sta50.. sory nie pamietam ksywy :wallbash:

gregory ? :wink:

exactly :naughty:

niewiedzialem ze umiesz gadac po hiszpansku :decayed::polew:

po hiszpańsku to EXACTAMENTE.....por favor!!!....

a tak w ogóle, to będziecie mieli okazję w październiku mnie widzieć również.....8-20ty (rejestracja ES)... xxxxGMF

ciekawe kto mnie pozdrowi...

myślę ze rekord trasy będzie należał znowu do mnie...planuję w 2 tyg zrobić około 8kkm...

Opublikowano

:blink:

---------- Post dopisany 02-07-2012 at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany 30-06-2012 at 23:18 ----------

Nawet z buta ma spotkania na drodze, jakieś 10 min temu zaparkowane w polu koło kościoła św Ducha ciemne b6 w avancie ST 55...na ramkach klubowych :kox:

Opublikowano
:blink:

---------- Post dopisany 02-07-2012 at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany 30-06-2012 at 23:18 ----------

Nawet z buta ma spotkania na drodze, jakieś 10 min temu zaparkowane w polu koło kościoła św Ducha ciemne b6 w avancie ST 55...na ramkach klubowych :kox:

to moje,porking pelny to tza se radzic :hi:

Opublikowano

no akjam na Ligocie/Piotrowicach lewa w górze była i u mnie i u niego :kox:

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

a i ten co ma całą klapę w stikerach srebrne B5 avant na Murckach w stronę Tychów trasa 86 tuż przed 18

Opublikowano

Wczoraj gdzieś tak o 13:35 Guru swoim wozem na Łabęckiej w stronę Opla. Jechałeś na czele kolumny za traktorem :decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

A no jechałem, jechałem potwierdzam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.