Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana


czester

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj kolo 19tej os.L Tychy, czarny avant b6 nawracal przy wykopkach. klubowicz z osiedla? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bardzo duzo osob jezdzi na klubowych ramkach ostatnio, i niedosc ze nie jezdza na spoty to sie nawet na forum nieudzielaja:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj kolo 19tej os.L Tychy, czarny avant b6 nawracal przy wykopkach. klubowicz z osiedla? :hi:

Siema sasiedzie. Wrocilem na stare smiecie :)

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo duzo osob jezdzi na klubowych ramkach ostatnio, i niedosc ze nie jezdza na spoty to sie nawet na forum nieudzielaja:thumbdown:

kędzior też mnie to kiedyś wkurwiało ale wywaliłem na to lache, nie ma się co wkurzać też bym chciał żeby wszyscy jeździli na spoty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo duzo osob jezdzi na klubowych ramkach ostatnio, i niedosc ze nie jezdza na spoty to sie nawet na forum nieudzielaja:thumbdown:

kędzior też mnie to kiedyś wkurwiało ale wywaliłem na to lache, nie ma się co wkurzać też bym chciał żeby wszyscy jeździli na spoty :wink:

ale na watku spotow mogli by sie chociaz poudzielac zeby bylo wiadomo ze taki ktos istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż...musicie mi wybaczyć....długo się jeszcze (o ile w ogóle) nie pojawię na spocie....:kox:

mam wprawdzie ramki ... ale traktuje jako przynależność do pewnej grupy osób, chociaż nie będzie mi dane większości poznać.

uważam jednak że to dobry znak dla klubu, że ktoś chce mieć takie a nie inne ramki....

dla nowych potencjalnych klubowiczy to jakaś wskazówka...że warto tutaj bywać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo dla osob ktore nigdy nie nalezaly do klubu a przy sprzedazy auta wystawiaja je np. na allegro z ramkami ze niby bardziej szanowane :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo dla osob ktore nigdy nie nalezaly do klubu a przy sprzedazy auta wystawiaja je np. na allegro z ramkami ze niby bardziej szanowane :facepalm:

No to poleciales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz nie mowie o tym jezdzeniu na spoty bo wiadomo nie wszystkim pasuje ale pare zdan co jakis czas mogli by napisac w watkach spotowych. ok koniec OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w drodze na mecz B6 Avant na Sokolskiej SBE.....

nie dosyć że uj z niego a nie klubowicz, bo ślepy to jeszcze gorol :thumbdown::decayed:

Połowa osób jeżdżących z ramkami lub naklejkami nie udziela się w życiu forum, lub chociażby na forum.

Mi na ilości nie zależy - wolę jakość i mniejsze zgrane grono :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że jeśli kogoś zauważymy to piszmy do niego na PW by tu zajrzał bo nie każdy (w tym i ja) nie zaglądam w ten temat a potem są niepotrzebne pretensje a jak widać w moim podpisie można bo mam i logo Golfa i nawet mój nick forumowy więc łatwo na mnie trafić - chodź nie bo auto całymi dniami stoi pod blokiem a nocą pod moją pracą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że jeśli kogoś zauważymy to piszmy do niego na PW by tu zajrzał bo nie każdy (w tym i ja) nie zaglądam w ten temat a potem są niepotrzebne pretensje.

Pewnych ludzi się nie zna i nigdy się nie pozna ( dzsiaj koleś jechał obok mnie 0,5km, mijaliśmy się kilka razy i zero zainteresowania.... pewnie kolesia nawet na forum nie ma :wink: )

PS. jakbym widział Ciebie, czy jakąś inną osobę z Żor czy SR lub ew poznałbym samochód to inna gadka.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramki to taki lans :decayed:

spotykam duzo w okolicy Pszczyna -J-bie- Zory z ramkami ale jakos nie bardzo czaja co jest grane.

Takie zycie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat wałkowany wiele razy ,nie pasuje niech nie jeżdżą ich strata...

jestem tego samego zdania co stanley :whistling::wink:

---------- Post dopisany at 00:51 ---------- Poprzedni post napisany at 00:43 ----------

btw

Hammer w Świerklanach u Andrzeja na placu :wink: ,pogadane ,podilowane

Andrzej u szwagra na placu zmieniający znowu środek :kox::kox::kox::kox:

siemian rzadziej zmienia heble niż on środek furki :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo duzo osob jezdzi na klubowych ramkach ostatnio, i niedosc ze nie jezdza na spoty to sie nawet na forum nieudzielaja:thumbdown:

kędzior też mnie to kiedyś wkurwiało ale wywaliłem na to lache, nie ma się co wkurzać też bym chciał żeby wszyscy jeździli na spoty :wink:

zeby jezdzic na spoty to trzeba byc na miejscu,ja sie wybieram juz dluzszy czas ale w tygodnu w trasie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę nie ma sensu tego wałkować, pamiętacie jak ja się wkurwiałem jak widziałem klubowe ramki i zero odzewu...nauczony doświadczeniem poszedłem po rozum do głowy i zmieniłem podejście, choćby np. ktoś odkupuje auto z klubu i nie ma zamiaru się logować na forum i z nim utożsamiać i może nawet nie wie, że takowe ramki posiada. Nie trzeba daleko szukać moje b5 poszło poza klub i do dziś jest widywane w Kato, a gość w cale nie ma zamiaru na zloty jeździć.

KONIEC OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat wałkowany wiele razy ,nie pasuje niech nie jeżdżą ich strata...

jestem tego samego zdania co stanley :whistling::wink:

---------- Post dopisany at 00:51 ---------- Poprzedni post napisany at 00:43 ----------

btw

Hammer w Świerklanach u Andrzeja na placu :wink: ,pogadane ,podilowane

Andrzej u szwagra na placu zmieniający znowu środek :kox::kox::kox::kox:

siemian rzadziej zmienia heble niż on środek furki :polew::polew::polew:

potwierdzam ,dzięki za pomoc Arturoo :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diman dzisiaj o 7.00 na Rybnickiej jechał na Gliwice

potwierdzam też widziałem tego matowego gluta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...