Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
gliwice parking chyba strzerzony przy pasarzu handlowym przy ul.Jasnej.

http://www.iv.pl/images/54009383949912771194_thumb.jpg

A proszę nie myślałem, że moje kiedyś ktoś na parkingu ustrzeli :decayed:

Pozdrawiam kolegę :hi:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
gliwice parking chyba strzerzony przy pasarzu handlowym przy ul.Jasnej.

http://www.iv.pl/images/54009383949912771194_thumb.jpg

A proszę nie myślałem, że moje kiedyś ktoś na parkingu ustrzeli :decayed:

Pozdrawiam kolegę :hi:

jesli bedzie tam stało cały czas to przez najblizszy rok bede go widzial bo akurat za siatka mamy budowe.:naughty:

Opublikowano
gliwice parking chyba strzerzony przy pasarzu handlowym przy ul.Jasnej.

http://www.iv.pl/images/54009383949912771194_thumb.jpg

A proszę nie myślałem, że moje kiedyś ktoś na parkingu ustrzeli :decayed:

Pozdrawiam kolegę :hi:

jesli bedzie tam stało cały czas to przez najblizszy rok bede go widzial bo akurat za siatka mamy budowe.:naughty:

O proszę :smiley: Jak mnie będziesz widział jak wjeżdżam/wyjeżdżam to podbij pogadać :wink4:

Opublikowano
gliwice parking chyba strzerzony przy pasarzu handlowym przy ul.Jasnej.

http://www.iv.pl/images/54009383949912771194_thumb.jpg

A proszę nie myślałem, że moje kiedyś ktoś na parkingu ustrzeli :decayed:

Pozdrawiam kolegę :hi:

jesli bedzie tam stało cały czas to przez najblizszy rok bede go widzial bo akurat za siatka mamy budowe.:naughty:

O proszę :smiley: Jak mnie będziesz widział jak wjeżdżam/wyjeżdżam to podbij pogadać :wink4:

z Tobą ciekawe o czym :polew: pilnuj aut na parkingu a nie będziesz się wdawał w dyskusje :grin:

Opublikowano
gliwice parking chyba strzerzony przy pasarzu handlowym przy ul.Jasnej.

http://www.iv.pl/images/54009383949912771194_thumb.jpg

A proszę nie myślałem, że moje kiedyś ktoś na parkingu ustrzeli :decayed:

Pozdrawiam kolegę :hi:

jesli bedzie tam stało cały czas to przez najblizszy rok bede go widzial bo akurat za siatka mamy budowe.:naughty:

O proszę :smiley: Jak mnie będziesz widział jak wjeżdżam/wyjeżdżam to podbij pogadać :wink4:

ok.z tego dołu o zawiele nie widze.jak zrobimy płyte to predzej.:naughty:

Opublikowano
gliwice parking chyba strzerzony przy pasarzu handlowym przy ul.Jasnej.

http://www.iv.pl/images/54009383949912771194_thumb.jpg

A proszę nie myślałem, że moje kiedyś ktoś na parkingu ustrzeli :decayed:

Pozdrawiam kolegę :hi:

jesli bedzie tam stało cały czas to przez najblizszy rok bede go widzial bo akurat za siatka mamy budowe.:naughty:

O proszę :smiley: Jak mnie będziesz widział jak wjeżdżam/wyjeżdżam to podbij pogadać :wink4:

z Tobą ciekawe o czym :polew: pilnuj aut na parkingu a nie będziesz się wdawał w dyskusje :grin:

Miszka już czas żebyś zmienił forum nie :decayed:

---------- Post dopisany at 06:24 ---------- Poprzedni post napisany at 06:24 ----------

gliwice parking chyba strzerzony przy pasarzu handlowym przy ul.Jasnej.

http://www.iv.pl/images/54009383949912771194_thumb.jpg

A proszę nie myślałem, że moje kiedyś ktoś na parkingu ustrzeli :decayed:

Pozdrawiam kolegę :hi:

jesli bedzie tam stało cały czas to przez najblizszy rok bede go widzial bo akurat za siatka mamy budowe.:naughty:

O proszę :smiley: Jak mnie będziesz widział jak wjeżdżam/wyjeżdżam to podbij pogadać :wink4:

ok.z tego dołu o zawiele nie widze.jak zrobimy płyte to predzej.:naughty:

Hehe spoko :smiley:

Opublikowano

dzis turzol uszczelony na osiedlu kolo 12tej :hi:

Opublikowano

Ucho. Mam garaz na Twojej dzielni i w koncu musze zaczac w nim chowac Audi ;)

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Dzisiaj około 17.30 czarne B8 kombi STA, z naklejką na klapie koło lelka w Gliwicach:hi:

Opublikowano
Dzisiaj około 17.30 czarne kombi STA, z naklejką na klapie koło lelka w Gliwicach:hi:

Pane dopisz czy to było B5,B6,B7,B8 ,czy jakieś Mondeo np. lub też inny Passat :decayed:

Opublikowano
Dzisiaj około 17.30 czarne kombi STA, z naklejką na klapie koło lelka w Gliwicach:hi:

Pane dopisz czy to było B5,B6,B7,B8 ,czy jakieś Mondeo np. lub też inny Passat :decayed:

Może jeszcze tego nie rozróżnia :decayed:

Opublikowano

dajmy mu trochę czasu w takim razie :wink::decayed:

Opublikowano

gdzieś mi umknęło:facepalm:, ale już poprawiłem:naughty:

Opublikowano
:wink::thumbup1:
Opublikowano
Dzisiaj około 17.30 czarne kombi STA, z naklejką na klapie koło lelka w Gliwicach:hi:

Pane dopisz czy to było B5,B6,B7,B8 ,czy jakieś Mondeo np. lub też inny Passat :decayed:

abo Golf :kox:

Opublikowano
Dzisiaj około 17.30 czarne kombi STA, z naklejką na klapie koło lelka w Gliwicach:hi:

Pane dopisz czy to było B5,B6,B7,B8 ,czy jakieś Mondeo np. lub też inny Passat :decayed:

abo Golf :kox:

kuwa bym zapomniał :doh:

:decayed:

Opublikowano

wczoraj o 12.30 pod MC na Dabrowce Małej srebne B5 sedan na klubowych ramkach...

Opublikowano

dzis po 15tej ul. oświęcimskim w tychach niebieskie b5 spi86... na ramkach klubowych:)

Opublikowano

dzisiaj ok 10.30 Miron na dworcowej w Knurowie po machane :wink:

Opublikowano

dziś ok 18 w Rybniku na wysokości Magro srebrne B6 w avancie na ramkach z rybnickimi blachami ,obmrugane awaryjkami

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.