Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Diman dzisiaj o 7.00 na Rybnickiej jechał na Gliwice

potwierdzam też widziałem tego matowego gluta :decayed:

:tongue4:

:decayed:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Faktem jest, że jeśli kogoś zauważymy to piszmy do niego na PW by tu zajrzał bo nie każdy (w tym i ja) nie zaglądam w ten temat a potem są niepotrzebne pretensje a jak widać w moim podpisie można bo mam i logo Golfa i nawet mój nick forumowy więc łatwo na mnie trafić - chodź nie bo auto całymi dniami stoi pod blokiem a nocą pod moją pracą.

Miałeś podjechać do Żor:eusathink:

Opublikowano
temat wałkowany wiele razy ,nie pasuje niech nie jeżdżą ich strata...

jestem tego samego zdania co stanley :whistling::wink:

---------- Post dopisany at 00:51 ---------- Poprzedni post napisany at 00:43 ----------

btw

Hammer w Świerklanach u Andrzeja na placu :wink: ,pogadane ,podilowane

Andrzej u szwagra na placu zmieniający znowu środek :kox::kox::kox::kox:

siemian rzadziej zmienia heble niż on środek furki :polew::polew::polew:

potwierdzam ,dzięki za pomoc Arturoo :notworthy:

:wink:

Ja tam tylko kierowałem ruchem bo się tłok zrobił w pewnym momencie :decayed:

Opublikowano

furka ucho.77 upolowana dzisiaj na Wyszyńskiego. Trzeba się kiedyś spiknąć i na spota razem wybrać :wink:

Opublikowano
furka ucho.77 upolowana dzisiaj na Wyszyńskiego. Trzeba się kiedyś spiknąć i na spota razem wybrać :wink:

twoja tez, ze spotem to ciezko bo w tygodniu w trasie:hi:

Opublikowano

granat b6 avant na Stoczniowców jakieś pół godziny temu

Opublikowano

wczoraj na trasie na Siewierz na wysokosci Sarnowa ciemne B7 sedan na klubowych ramach gonilismy sie razem ale pozniej odbijal w druga strona :decayed:

Opublikowano

Daniel upolowany i obgadany dzisiaj na trasie pawłowice-pszczyna :decayed:

Opublikowano
granat b6 avant na Stoczniowców jakieś pół godziny temu

:hi: nie zauważyłem kolegi

Opublikowano

Potwierdzam :)

P.S zmien antene :grin:

Opublikowano
granat b6 avant na Stoczniowców jakieś pół godziny temu

:hi: nie zauważyłem kolegi

na rowerku pomykałem :wink:

Opublikowano
srb38vx widziany koło 18 w świerklanach jadący w stronę "kwk jankowice" :decayed: jechałem na moto z plecakiem :wink:
Opublikowano
srb38vx widziany koło 18 w świerklanach jadący w stronę "kwk jankowice" :decayed: jechałem na moto z plecakiem :wink:

Tak było mogłeś mie pogonić :wink: pozdrawiam :hi:

Opublikowano
srb38vx widziany koło 18 w świerklanach jadący w stronę "kwk jankowice" :decayed: jechałem na moto z plecakiem :wink:

Tak było mogłeś mie pogonić :wink: pozdrawiam :hi:

Nie ma czym pogonić :wink:

Opublikowano

dzis po 8mej autostrada a4 na zwężeniu na Chrzanowie kierunek Kraków grafitowe b7 sedan na ramkach klubowych :hi:

Opublikowano

rano koło 8:30 w Jastrzębiu danielom na skrzyżowaniu Pszczyńskiej z Północną.....

Opublikowano

Arturoo pod szpitalym pogadane ,pokurzone :wink: jednak w tej służbie zdrowia mają luzy :decayed:

Opublikowano
Arturoo pod szpitalym pogadane ,pokurzone :wink: jednak w tej służbie zdrowia mają luzy :decayed:

Artur to Twoja teściowa :shock3::polew::polew::polew:

Opublikowano
Arturoo pod szpitalym pogadane ,pokurzone :wink: jednak w tej służbie zdrowia mają luzy :decayed:

Artur to Twoja teściowa :shock3::polew::polew::polew:

Arturoo ją masuje :grin::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.