Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
rano koło 8:30 w Jastrzębiu danielom na skrzyżowaniu Pszczyńskiej z Północną.....

Co nie dzwonisz ? faktycznie bylem tam na robocie, mialem czas :decayed:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Arturoo pod szpitalym pogadane ,pokurzone :wink: jednak w tej służbie zdrowia mają luzy :decayed:

Artur to Twoja teściowa :shock3::polew::polew::polew:

Arturoo ją masuje :grin::grin:

:decayed:

:kox::jerk:

---------- Post dopisany at 00:17 ---------- Poprzedni post napisany at 00:15 ----------

rano koło 8:30 w Jastrzębiu danielom na skrzyżowaniu Pszczyńskiej z Północną.....

Co nie dzwonisz ? faktycznie bylem tam na robocie, mialem czas :decayed:

Ja byłem spóźniony :wink:

Opublikowano

Dokładnie o 19:11 w Boguszowicach widziane czarne B7 na brzydkich roti... a w środku szpaner w okularkach :decayed: Zgadnijcie kto to...:grin:

Opublikowano

lansiarza zabełkowski :decayed:

---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

pewnie uprawiał POW :wink:

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

powolny objazd wsi :decayed:

Opublikowano
lansiarza zabełkowski :decayed:

---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

pewnie uprawiał POW :wink:

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

powolny objazd wsi :decayed:

Coś w tym stylu :decayed:

Opublikowano
Dokładnie o 19:11 w Boguszowicach widziane czarne B7 na brzydkich roti... a w środku szpaner w okularkach :decayed: Zgadnijcie kto to...:grin:

Takie brzydkie że aż kują w oczy :decayed:

Opublikowano
Dokładnie o 19:11 w Boguszowicach widziane czarne B7 na brzydkich roti... a w środku szpaner w okularkach :decayed: Zgadnijcie kto to...:grin:

Takie brzydkie że aż kują w oczy :decayed:

Nie leży mi ten wzór:decayed:

Ale auto się rzuciło w oczy, niskie i szerokie :wink:

Opublikowano
Dokładnie o 19:11 w Boguszowicach widziane czarne B7 na brzydkich roti... a w środku szpaner w okularkach :decayed: Zgadnijcie kto to...:grin:

Takie brzydkie że aż kują w oczy :decayed:

Nie leży mi ten wzór:decayed:

Ale auto się rzuciło w oczy, niskie i szerokie :wink:

Wiadomo, wszystkim nie dogodzisz :wink:

19:45 seves z bratem pod ASO w Rybniku :wink:

Opublikowano

40 min temu pajda na wlocie do Kato na kościuszki :hi:

---------- Post dopisany 05-08-2012 at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany 02-08-2012 at 17:28 ----------

Ucho 18:45 wylatywał z Tychów w stronę Kato :hi:

Opublikowano
40 min temu pajda na wlocie do Kato na kościuszki :hi:

---------- Post dopisany 05-08-2012 at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany 02-08-2012 at 17:28 ----------

Ucho 18:45 wylatywał z Tychów w stronę Kato :hi:

:hi: nie zauważyłem,

jak wylatuje po za obręb Tychów wołać na radiu przeważnie załączone

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

po 20tej wylot z fashion housu na s1 kierunek Tychy czarne b6 Sj4.... na klubowych ramkach,awaryjki pomrugane ale bez odzewu :hi:

Opublikowano
40 min temu pajda na wlocie do Kato na kościuszki :hi:

---------- Post dopisany 05-08-2012 at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany 02-08-2012 at 17:28 ----------

Ucho 18:45 wylatywał z Tychów w stronę Kato :hi:

:hi: nie zauważyłem,

jak wylatuje po za obręb Tychów wołać na radiu przeważnie załączone

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

po 20tej wylot z fashion housu na s1 kierunek Tychy czarne b6 Sj4.... na klubowych ramkach,awaryjki pomrugane ale bez odzewu :hi:

no tym razem na moto leciałem :wink:

Opublikowano
40 min temu pajda na wlocie do Kato na kościuszki :hi:

---------- Post dopisany 05-08-2012 at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany 02-08-2012 at 17:28 ----------

Ucho 18:45 wylatywał z Tychów w stronę Kato :hi:

:hi: nie zauważyłem,

jak wylatuje po za obręb Tychów wołać na radiu przeważnie załączone

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

po 20tej wylot z fashion housu na s1 kierunek Tychy czarne b6 Sj4.... na klubowych ramkach,awaryjki pomrugane ale bez odzewu :hi:

no tym razem na moto leciałem :wink:

widze ze non stop na 2kolkach sie lata:wink:

Opublikowano

w piatek na grota roweckiego w Sosnowcu zielony groszek b5 avant na ramkach

Opublikowano

Pajda na Sokolskiej zastosował dobra wyjebkę i poszedłem w jego ślady...pogadane :decayed:

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 16:02 ----------

Około 18:30 w Tychach na Stoczniowców czarne b5 blachy SBL jakaś większa felga i ramki :hi:

Opublikowano

duzo jezdzisz Miszka :wink:

Opublikowano

diler żuru

BTW

Prawie codziennie widziany "stary" miszkowóz na Sokolskiej ok 7:50 :decayed:

Opublikowano
diler żuru

BTW

Prawie codziennie widziany "stary" miszkowóz na Sokolskiej ok 7:50 :decayed:

widzisz stary ale jeździ...

ps.dziś zawiozłem Golfa do speców, zapomniałem, że na Karoliny czy Leopolda w Bogucicach są machery z mega wiedzą.

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

duzo jezdzisz Miszka :wink:

Stary uwielbiam to :kox:

Opublikowano

Miszka powiem CI, że jak tak na Ciebie parzę to widać, że to uwielbiasz :grin::grin:

Opublikowano
Miszka powiem CI, że jak tak na Ciebie parzę to widać, że to uwielbiasz :grin::grin:

bo ci przydupię z kropka za off topa :kox:

Keżor i jego bracik na Kościuszki 227

Opublikowano

Około 18:30 w Tychach na Stoczniowców czarne b5 blachy SBL jakaś większa felga i ramki :hi:

To chyba ja:whistling: biała felga a rantem?! hmmm ja nikogo nie widzialem:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.