Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana


czester

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

OKO koło południa na Podwarpiu :whistling:

Taaa to być moja osoba. Ja Cie nie widzieć tylko słyszeć tit tit.:decayed::decayed:

Pozdro.

No nie wiem jak jedziesz przez skrzyżowanie nie patrząc czy nic nie jedzie z lewej ani prawej strony :decayed::grin:

było zielone, nie patrze tylko jade a co se bede żałował :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kedziora fura widziana kolo timkena na pogoni 10 min temu. Jechalem Scanią czerwoną :)

a no wlasnie a ja mowie kto to tital, siedzialem z tylu wiec niewidzialem kto prowadzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też widziałem Kędziora na skrzyżowaniu przy dawnej TP jechałem busem :decayed: Jeszcze widziałem Arturo jak wjeżdżał do szpitala w Wodzisławiu i SebolA4 w Zabrzu tam gdzie miśki trzymały tira :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rybniku na parkingu pod UM Rybnik ?? czarna b7 kombi , końcówka tablicy 38VX przyciemniane szybki ramki z klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rybniku na parkingu pod UM Rybnik ?? czarna b7 kombi , końcówka tablicy 38VX przyciemniane szybki ramki z klubu.

To ja sie tam pętałem :wink: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki a kto jeździ czarną B6 w avancie na blachach SO 9xxxx widziałem ją dzisiaj z 5 razy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też widziałem Kędziora na skrzyżowaniu przy dawnej TP jechałem busem :decayed: Jeszcze widziałem Arturo jak wjeżdżał do szpitala w Wodzisławiu i SebolA4 w Zabrzu tam gdzie miśki trzymały tira :grin:

kuźwa ruszy się człowiek z domu i zaraz namierzony :decayed:

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

Dzisiaj 14.40 widziany Artur na rondzie w SJZ jadący w kierunku SWD.

ano pomykałem do pracy na chwilę ,trza było tyrknąć to by my dymka na jakim parkingu puścili :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś ok 17.30 w Katowicach - Burowcu widziana niebiesko granatowa B5 Avancik... SK... na ramkach klubowych ale na spociku nie widywany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario z rana o 5 na Tesco w knurowie

:decayed:

---------- Post dopisany 18-04-2012 at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany 17-04-2012 at 15:48 ----------

Tolek ... dzisiaj 18/04/2012 na Rybnickiej kierunek z Gliwic na Rybnik :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tychy ok 18 czarne b6 sedan blachy ST na felgach MAM na katowickiej na dojeździe do browaru, już któryś raz widzę to auto,

ja na moto śmigałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela 22.04 ok 14 na DK 81 a potem S1 odjechal w strone Brennej B7 1.9 TDI na tablicach SWd, co za gość ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela 22.04 ok 14 na DK 81 a potem S1 odjechal w strone Brennej B7 1.9 TDI na tablicach SWd, co za gość ?

też go widziałem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela 22.04 ok 14 na DK 81 a potem S1 odjechal w strone Brennej B7 1.9 TDI na tablicach SWd, co za gość ?

też go widziałem :naughty:

Byłeś wczoraj w okolicach Wisły? mijałem czarnego Zta na wysokości fotoradaru w Pawłowicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela 22.04 ok 14 na DK 81 a potem S1 odjechal w strone Brennej B7 1.9 TDI na tablicach SWd, co za gość ?

też go widziałem :naughty:

Byłeś wczoraj w okolicach Wisły? mijałem czarnego Zta na wysokości fotoradaru w Pawłowicach

jeździłem cały dzień byłem min w Wiśle a w Pawłowicach ok 13:30

---------- Post dopisany 26-04-2012 at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2012 at 16:45 ----------

wczoraj na Burschego w Tychach czarne B6 sedan blachy SK i ładna kierownicza :naughty: mam wrażenie, że już się kiedyś widzieliśmy w Kato :wink:

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

wczoraj na Burschego w Tychach czarne B6 sedan blachy SK i ładna kierownicza :naughty: mam wrażenie, że już się kiedyś widzieliśmy w Kato :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...