Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Niedziela 22.04 ok 14 na DK 81 a potem S1 odjechal w strone Brennej B7 1.9 TDI na tablicach SWd, co za gość ?

też go widziałem :naughty:

Byłeś wczoraj w okolicach Wisły? mijałem czarnego Zta na wysokości fotoradaru w Pawłowicach

jeździłem cały dzień byłem min w Wiśle a w Pawłowicach ok 13:30

---------- Post dopisany 26-04-2012 at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2012 at 16:45 ----------

wczoraj na Burschego w Tychach czarne B6 sedan blachy SK i ładna kierownicza :naughty: mam wrażenie, że już się kiedyś widzieliśmy w Kato :wink:

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

wczoraj na Burschego w Tychach czarne B6 sedan blachy SK i ładna kierownicza :naughty: mam wrażenie, że już się kiedyś widzieliśmy w Kato :wink:

mogles ja widziec - ona ciebie niekoniecznie :wink:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dziś ok 8:40 na wlocie do Tychów ciemno niebieskie b5 avant blachy SPI :hi:

Opublikowano

Wczoraj na Toszeckiej koło 18.30 B6 Łukasza (dawno Cię już na spocie nie było)

Opublikowano

Dzisiaj ciemny sedan b5, jechalem za toba od pomnika na holdunow Ledziny, pzdr

Opublikowano

Wczoraj w Chorzowie w drodze na Piekary ciemno niebieskie B5 polift na ramkach SPI pomachane, pomrugane :wink:

Opublikowano

wczoraj popołudniu koło Makro w Sosnowcu zielone B5 w avancie na SD blachach pomrugane :)

Opublikowano

Dzisiaj przejażdżka z Zabrza do Gliwic z Pelexem :banan:

Opublikowano

Dzisiaj na placu Baczyńskiego w Tychach widziany klubowicz :audi: ST 884..

:wink:

Opublikowano

Oko, Keżor, Bulczas, Kędzior na pogorii jak smażyli jajka :decayed:

Opublikowano
Oko, Keżor, Bulczas, Kędzior na pogorii jak smażyli jajka :decayed:
:wink:
Opublikowano

w środe około południa widziany Mario w knurkowie swoim lełonem

Opublikowano
w środe około południa widziany Mario w knurkowie swoim lełonem

Tez cie widzialem ... :banan:

Opublikowano

w gliwicach ostropie widzialem dwie a4 b6 avant, jedna niestety na lince holowniczej

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Pare dni temu wpuszczałem czarną a4 b5 sedan SJZ ze statoila na drogę, w Jastrzębiu (rondo JP) z klubowymi ramkami. Nie wiem kto to, pierwszy raz widziałem ten samochód na oczy:wink:

Opublikowano

poznalem goscia, ale na spoty nie jeździ, ramki kupił dawno i tak sobie jeździ.

Opublikowano

Na MAM8 i fajnej glebie? Jak tak to znam gościa, pracuje w kwk pniówek :wink:

Opublikowano

Czy ja wiem czy fajna gleba, raczej nie. A felgi to chyba miał czarne. Nie pamiętam, jedyny tuning jaki widziałem to ramka klubowa tylna i znaczek 1.6 benzyna:wink:

Opublikowano

mieszka na pszczynskiej w J-biu

Opublikowano
Czy ja wiem czy fajna gleba, raczej nie. A felgi to chyba miał czarne. Nie pamiętam, jedyny tuning jaki widziałem to ramka klubowa tylna i znaczek 1.6 benzyna:wink:

To mamy na myśli inne auto, ten to b5 polift, czarny sedan, 1.9tdi, gleba + 18'' MAM8, blachy SJZ

Opublikowano

dzisiaj ok 16:30 na parkingu Auchan w Żorach czarna A4, na glebie i alu MAM 18", z żołtymi halogenami i nakładkami na lusterka :D Tablice SJZ. Pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.