Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam Panowie:) oferuje profesjonalne pranie tapicerki,mechaniczne polerowanie lakieru,mycie silników:naughty:koszt kompletu:pranie wnętrza(fotele,podsufitka,podłoga,boczki na drzwiach,wnęka koła zapasowego),polerowanie lakieru(mycie przed polerką:całe auto+wnęki+silnik)=350zł.Oferujemy również drobne zaprawki lakiernicze,obszywanie:kierownic,foteli,itp. kontakt:697778343

BMW 3 przed praniem:

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

po wypraniu:

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

nie ten dział :facepalm:

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Wyświetleń 281,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dałem tutaj bo robię to w Kędzierzynie-Koźlu i nikt z Warszawy raczej nie przyjedzie ,a ze śląska jest nie daleko.

Opublikowano

jakąś godzinę temu w Kato na Armii Krajowej czarne b5 avant blachy SK :hi:

Opublikowano

Dziś koło 10 w Sosnowcu A4 b7 czarne, avant z klubowymi ramkami SK (zagórze)

A koło 15 z Wisły na Pawłowice a4 b6 avant quattro - dzięki za "wyścig" :grin:

---------- Post dopisany 04-11-2012 at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany 03-11-2012 at 20:40 ----------

Dziś koło 20 na parkingu silesi a4 b6 sedan srebrne z tablicami SRB.

Opublikowano

Taliba avant przed uczelnią około 16, nie dzwoniłem bo tylko przelotem byłem:hi:

Opublikowano

dziś chwilę po 16 w Pawłowicach w stronę Żor czarne b6 sedan blachy ST :hi:

Opublikowano
dziś chwilę po 16 w Pawłowicach w stronę Żor czarne b6 sedan blachy ST :hi:
:shock3: tak daleko się zapuszczasz ?!:decayed:
Opublikowano

Dzisiaj w Knurowie Czarny Avant B6 na SGL koło Play Maniek??

Opublikowano
Dzisiaj w Knurowie Czarny Avant B6 na SGL koło Play Maniek??

Maniek :thumbup1:

Opublikowano
Taliba avant przed uczelnią około 16, nie dzwoniłem bo tylko przelotem byłem:hi:

a szkoda :wink::wink:

Opublikowano

przed chwilą Stanley :naughty: swoim czarnym dupowozem:kox: tylko jaka to ulica hmmm.,

Opublikowano
przed chwilą Stanley :naughty: swoim czarnym dupowozem:kox: tylko jaka to ulica hmmm.,

Stęślickiego :naughty:

Opublikowano

Wczoraj Arturoo widziany na piłsudzkiego w jastrzębiu, a dzisiaj obgadany pod jego blokiem :wink:

Opublikowano
Wczoraj Arturoo widziany na piłsudzkiego w jastrzębiu, a dzisiaj obgadany pod jego blokiem :wink:

Coś mu skonfiskował, TV? :decayed:

Opublikowano
Wczoraj Arturoo widziany na piłsudzkiego w jastrzębiu, a dzisiaj obgadany pod jego blokiem :wink:

Coś mu skonfiskował, TV? :decayed:

Chciałem a4 - ale doszliśmy do wniosku że musielibyśmy dopłacić aby ktoś przygarnął 2.5tdi w automacie :grin:

Nie no sory Artur - świetna bryka tylko ludzie to dziady, tak jak gadaliśmy :wink:

Opublikowano

wczoraj dydo85 na Bziu w J_-biu , nie poznal :wink:

dzis Arturoo na Pilsudskiego i pod Sparem, pogadane :wink:

Opublikowano
wczoraj dydo85 na Bziu w J_-biu , nie poznal :wink:

dzis Arturoo na Pilsudskiego i pod Sparem, pogadane :wink:

dziękówa za pomoc :wink:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

Wczoraj Arturoo widziany na piłsudzkiego w jastrzębiu, a dzisiaj obgadany pod jego blokiem :wink:

Coś mu skonfiskował, TV? :decayed:

Chciałem a4 - ale doszliśmy do wniosku że musielibyśmy dopłacić aby ktoś przygarnął 2.5tdi w automacie :grin:

ty ściuliku :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
wczoraj dydo85 na Bziu w J_-biu , nie poznal :wink:

dzis Arturoo na Pilsudskiego i pod Sparem, pogadane :wink:

byłem tak spoxniony do roboty ze nawet nie patrzylem...

ale przez cały tydzien mijałem sie ze srebrym b5 avant na SJZ

Arturoo na kauflandzie w SJZ dzis cosik po 21ej

Opublikowano

wasze południowe miasta muszą być fciul małe jak Wy się widzicie 3x na dzień :decayed::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.