Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Na jaki kolor pomalować TT ?

Na jaki kolor pomalowac tt ?

  1. 1. Na jaki kolor pomalowac tt ?

    • srebrny ( tak jak jest )
    • biala perla
    • intensywny czerwony
    • intesywny zolty
    • intesywny pomarancz ( z palety lamborhini chyba ? )

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pomarańczowy-będą brali Twoją furę na wszystkie impery Orange :)

Opublikowano

moim zdaniem biala perła :good:

Opublikowano

czarny dach / czarna tylna dokladka zostaje

w fortepianowa czer jeszcze pojdzie grill i kratki w przednim zderzaku

felgi czarne tez zostaja

do tego polaczenia bedzie pasowal kazdy z tych kolorow.

a moze zielen z Focusa RS

FR_FocusRS_7509a_HR_101507l.jpg

Opublikowano

Z tą zielenią z Foki to całkiem niegłupi pomysł :mysli: Na żywo ten kolor wygląda kosa :kox:

Opublikowano

Z tą zielenią z Foki to całkiem niegłupi pomysł :mysli: Na żywo ten kolor wygląda kosa :kox:

Koloek jest cool ale nie róbcie już chłopakowi w głowie większego miszmaszu jak ma! :wink4: Ten pomarańcz lambo też podchodzi pod kolorek Forda ale ST... :gwizdanie: Z tych co wybrałeś to chyba popozycja foto nr 5. :good:

I jeszcze jedno. Gdybyś chciał kod lakieru (pomarańcz ST) to daj znać. Kumpel ma takiego Fordzika.

Opublikowano
  • Autor

I jeszcze jedno. Gdybyś chciał kod lakieru (pomarańcz ST) to daj znać. Kumpel ma takiego Fordzika.

chce ;)

niedlugo tez bede miec kod lakieru orange lamborghini

biala perle nietrudno zdobyc.

Opublikowano

oklej sobie to auto bo zawsze będziesz mógł wrócić do swojego koloru ....

Opublikowano
  • Autor

01auditts_L_700-620x409.jpg

112_0805_13z+2008_HPA_audi_TT+top_view.jpg

112_0805_05z2008_hpa_audi_ttrear_view.jpg

hpa_2008_audi_tt_565_image_main.jpg

2008%20HPA%20Audi%20TT%20FT565%202.jpg

audittorange2.jpg

Audi-TT-Coupe-Yellow-Side-Trees-1600x1200.jpg

0510_01z+Audi_TT_18t+Front_Side_Parked_Lambo_Doors

5yearson.jpg

5yearson1.jpg

5yearson2s.jpg

5yearson7s.jpg

5yearson4s.jpg

5yearson5s.jpg

5yearson6s.jpg

5yearson3s.jpg

03-audi-ttrs-live-geneva_580op1.jpg

audi-tt-od-ppi.jpg[br]Dopisany: 09 Lipiec 2010, 17:27_________________________________________________w teorii wolalbym pomarancz ....

ale jakos na zywo jak narazie bardziej do mnie przemawia bialy :mysli:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2010, 17:28_________________________________________________

oklej sobie to auto bo zawsze będziesz mógł wrócić do swojego koloru ....

jakos nie jestem przekonany do tych oklein

wole pelna glebie prawdziwego lakieru

Opublikowano

a ja bym walnął w czekoladkę z gruboziarnistym złotym akcentem

Opublikowano
15082_1125668026454.jpg
Opublikowano

Widziałem wczoraj na trasie dwie Astry H opc w pomarańczowym i... masakraa :slina::evil::good:

Opublikowano

Daj pomarańcz a prócz tego zrób swapa na 2.7 BiT :>

Opublikowano

biala perla

Opublikowano

Czerwień ale nie aż taka mocna jak na VT i czarne kółka do tego i jest lux :kox:

Opublikowano

pomarańcz jest w :kox: ale zginie w tej budzie :rolleyes:

biała perła z czarnymi dodatkami powinna dodać uroku :good:

Opublikowano

Czerwień ale nie aż taka mocna jak na VT i czarne kółka do tego i jest lux :kox:

a5a814af26238877med.jpg

:gwizdanie:

Opublikowano

...wal na lambo jest za***isty... :wink4:

Opublikowano

biala perla :good: bedzie :kox:

Opublikowano

A nogaro blue? Myślałeś o tym? Mój ulubiony :jerk:

Opublikowano
  • Autor

A nogaro blue? Myślałeś o tym? Mój ulubiony :jerk:

fajny ale do .... s4 b5 i b6 ;)

jakos nie krecilby mnie niebieski w tt chyba

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.