Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Wlew gazu w miejsce korka benzyny za / przeciw ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lecz nie poleca tego iz to stwarza problemy i wlascicielowi auta jak i pracownikowi na stacji lpg...

pracownikowi stacji lpg chyba tyle, że lata wkoło auta i szuka wlewu :polew: :polew:

dokładnie :polew:

co do samego "wlewu we wlewie" jak ja to nazywam to za***ista sprawa nic nie szpeci mi autka jakiś kapslem :thumbdown:, temat obijania pozostawię bez komentarza bo mi się to nigdy nie zdarzyło Nosfer musisz być pechowcem,a co do rdzy to coś zaczyna się dziać ale chyba nie wdupi mi całego nadkola :naughty:

POLECAM W 100%

Opublikowano

Może i mam pecha, ale skoro już coś się zaczyna dziać to znaczy, że jednak mam rację..

Opublikowano

Może i mam pecha, ale skoro już coś się zaczyna dziać to znaczy, że jednak mam rację..

Nie masz. To wyjątek, który regułę potwierdza.

Opublikowano

ja mam we wlewie i polecam to miejsce

Opublikowano

Może i mam pecha, ale skoro już coś się zaczyna dziać to znaczy, że jednak mam rację..

Nie masz. To wyjątek, który regułę potwierdza.

Mówię. Róbcie co chcecie..

Opublikowano

acha , do pełni szczęścia oprócz korka przy wlewie Pb polecam montaż przełącznika Pb/Lpg w zamykanej szufladce w konsoli środkowej

wskaxniklpg.jpg

a wtryski umieszczone "pod" a nie "nad" kolektorem dolotowym :good:

20100704002.jpg

Opublikowano

acha , do pełni szczęścia oprócz korka przy wlewie Pb polecam montaż przełącznika Pb/Lpg w zamykanej szufladce w konsoli środkowej

wskaxniklpg.jpg

a wtryski umieszczone "pod" a nie "nad" kolektorem dolotowym :good:

20100704002.jpg

A jak ktoś ma podgrzewanie d*py i nie ma szufladki tak jak ja? :)

Ja mam w popielniczce i również polecam to miejsce. Nie palę więc z niej nie korzystam, a stanu w zbiorniku też raczej nie sprawdzam.

Jeśli montować gaz to tylko z wlewem pod klapką. Ja nie wiem jak można sobie świadomie oszpecić tak samochód i wywalić korasa na zderzaku. :decayed::polew:

Opublikowano

nie ma szufladki tak jak ja? :)

to ma pecha :kox: :kox: :kox:

Ja nie wiem jak można sobie świadomie oszpecić tak samochód i wywalić korasa na zderzaku. :decayed::polew:

oj można , niektórzy żałują tej stówy i gaziarze im montują w zderzaku :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

No dobra. Jeszcze kij jak ktoś do cieniasa czy czegoś podobnego gdzie jest nielakierowany zderzak i w ogóle... no, oszczędza, bo to w końcu AŻ stówa, nie?! :kox: Ale do jakiegoś normalniejszego auta, no choćby tej A4... gdzie jest lakier metalik i ogólnie razi to po oczach jak cholera. Nie czaje. :shocked::decayed:

Opublikowano

Ale do jakiegoś normalniejszego auta, no choćby tej A4... gdzie jest lakier metalik i ogólnie razi to po oczach jak cholera. Nie czaje. :shocked::decayed:

ja tez nie , ale widziałem juz tyle rzeczy ze przestałem sie dziwić wiele lat temu :kox: :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Jak montowali w moim Audi 3 miesiące temu instalkę to pytali gdzie chcę mieć zamontowany wlew gazu, powiedziałem że pod klapką wlewu benzyny - nic nie musiałem dopłacać. Oczywiście gość stwierdził, że jest to trochę więcej roboty ale zadowolenie klienta jest najważniejsze. :>

Co do korozji - wystarczy zabezpieczyć dobrze po montażu jakąś farbą, ewentualnie maznąć silikonem i nie ma prawa nic wyleźć. :)

Opublikowano

nic nie musiałem dopłacać. Oczywiście gość stwierdził, że jest to trochę więcej roboty ale zadowolenie klienta jest najważniejsze. :>

widzisz , tu wychodzi różnica pomiędzy profi zakładami a montazem u lokalnego kowala :kox: :kox:

Opublikowano

Powiedział Ci tak bo mu się nie chce robić bo z tym więcej roboty ma....Mój też mi tak odpowiedział to mu od razu powiedziałem,że jak nie on to inny gazownik z chęcią zarobi na założeniu instalacji...to od razu zmienił zdanie...a pozatym każdy na stacji się cieszy,że nie musi tarzać się po ziemi żeby zapiąć pistolet do wlewu...

Opublikowano

też zrobię sobie koło wlewu paliwa:) jak będę kiedys gaz wstawiał. przy takim tempie wzrostu cen 95 to pewnie szybko nastąpi

Opublikowano

też zrobię sobie koło wlewu paliwa:) jak będę kiedys gaz wstawiał. przy takim tempie wzrostu cen 95 to pewnie szybko nastąpi

Ja też długo (rok) się wzbraniałem przed montażem LPG do swojego AEB, a teraz pluję sobie w brodę, że od razu nie zamontowałem. Już dawno by mi się zwróciła. :)

Opublikowano

też zrobię sobie koło wlewu paliwa:) jak będę kiedys gaz wstawiał. przy takim tempie wzrostu cen 95 to pewnie szybko nastąpi

Ja też długo (rok) się wzbraniałem przed montażem LPG do swojego AEB, a teraz pluję sobie w brodę, że od razu nie zamontowałem. Już dawno by mi się zwróciła. :)

skąd ja to znam :gwizdanie:

generalnie to śmieszne jest jak podjeżdżasz pod dystrybutor a koleś lata i szuka wlewu :decayed:

Ty z lekkim uśmieszkiem otwierasz klapkę, wkręcasz zaworek i tankowanie, po zakończeniu tankowania wykręcasz końcówkę i wkładasz ją między blachę wlewu a kurek z paliwa, wchodzi idealnie i w środku auta nic nie śmierdzi bo nie bierzesz kurka z sobą do kabiny :wink4:

przeciw? nie ma :)

Opublikowano

generalnie to śmieszne jest jak podjeżdżasz pod dystrybutor a koleś lata i szuka wlewu :decayed:

Ty z lekkim uśmieszkiem otwierasz klapkę, wkręcasz zaworek i tankowanie, po zakończeniu tankowania wykręcasz końcówkę i wkładasz ją między blachę wlewu a kurek z paliwa, wchodzi idealnie i w środku auta nic nie śmierdzi bo nie bierzesz kurka z sobą do kabiny :wink4:

przeciw? nie ma :)

O widzisz - o tym nie pomyślałem, żeby tam go zostawiać. :)

Opublikowano

ja mam wlew gazu przy wlewie do paliwa i wiem że jest to wygodne i polecam ten sposób

Opublikowano

też zrobię sobie koło wlewu paliwa:) jak będę kiedys gaz wstawiał. przy takim tempie wzrostu cen 95 to pewnie szybko nastąpi

Ja też długo (rok) się wzbraniałem przed montażem LPG do swojego AEB, a teraz pluję sobie w brodę, że od razu nie zamontowałem. Już dawno by mi się zwróciła. :)

skąd ja to znam :gwizdanie:

generalnie to śmieszne jest jak podjeżdżasz pod dystrybutor a koleś lata i szuka wlewu :decayed:

Ty z lekkim uśmieszkiem otwierasz klapkę, wkręcasz zaworek i tankowanie, po zakończeniu tankowania wykręcasz końcówkę i wkładasz ją między blachę wlewu a kurek z paliwa, wchodzi idealnie i w środku auta nic nie śmierdzi bo nie bierzesz kurka z sobą do kabiny :wink4:

przeciw? nie ma :)

pamiętasz też tak chciałem zostawić tą końcówkę pod klapką ale się nie trzymała, a co do smrodu LPG z tej końcówki toś ostro przesadził bo nie czuć tego wcale :naughty:

Opublikowano

też zrobię sobie koło wlewu paliwa:) jak będę kiedys gaz wstawiał. przy takim tempie wzrostu cen 95 to pewnie szybko nastąpi

Ja też długo (rok) się wzbraniałem przed montażem LPG do swojego AEB, a teraz pluję sobie w brodę, że od razu nie zamontowałem. Już dawno by mi się zwróciła. :)

skąd ja to znam :gwizdanie:

generalnie to śmieszne jest jak podjeżdżasz pod dystrybutor a koleś lata i szuka wlewu :decayed:

Ty z lekkim uśmieszkiem otwierasz klapkę, wkręcasz zaworek i tankowanie, po zakończeniu tankowania wykręcasz końcówkę i wkładasz ją między blachę wlewu a kurek z paliwa, wchodzi idealnie i w środku auta nic nie śmierdzi bo nie bierzesz kurka z sobą do kabiny :wink4:

przeciw? nie ma :)

pamiętasz też tak chciałem zostawić tą końcówkę pod klapką ale się nie trzymała, a co do smrodu LPG z tej końcówki toś ostro przesadził bo nie czuć tego wcale :naughty:

ja też wrzucam końcówkę do schowka w samochodzie i może przez parę minut coś tam czuje ale nie jest to aż tak trujące życie :pali:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.