Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Golf - w automacie.


michu93

Rekomendowane odpowiedzi

Golf mk2

silnik: 1600ccm ok. 75KM EZ + LPG BRC

skrzynia: automatyczna - 3-gang

przebieg: 327000km

wyposażenie: brak :kox:

Zdjęcia:

dsc00431855x641copy.jpg

dsc00436960x540.jpg

dsc00439855x641copy.jpg

dsc00450960x540.jpg

dsc00441855x641copy.jpg

dsc00444960x540.jpg

dsc00448960x540.jpg

dsc00461960x540.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakąś godzinkę temu przytachaliśmy do domu takie cudo: Golf mk2 1.6 w automacie - bodajże 3 biegowy :decayed: . Rok 1984 z przebiegiem 328000 prawie :naughty:

Wyposażenie:

-radio

Zdjęcia:

20100708995800x600.jpg

20100708993800x600.jpg

20100708997800x600.jpg

20100708998600x800.jpg

20100708999800x600.jpg

__

Kupiony za psie grosze od znajomego. Jutro go wyczyszczę trochę i będą nowe fotosy, wyraźniejsze :good:

Od Golfa 1,6 w automacie było tylko jedno większe padło...

Golf 1,3 w automacie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Golfa 1,6 w automacie było tylko jedno większe padło...

Golf 1,3 w automacie :polew:

nie wiem co od niego chcesz - idzie jak burza :cool1:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 22:20_________________________________________________P.S. to będzie chyba moje audi na 18nastkę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezły przeciąg :decayed:

ale pojeździł bym takim, jakby za 4paka można było kupić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gleba koła 13/8/9cali,całość karoserii jak maska w tym MSxuA.jpg i będzie git.

Oczywiście VR pod maskę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gili - jako, że na bank będzie on w moim posiadaniu, to coś z nim wykombinuję. Ale rosta na 99% nie będzie :wink4: chciałbym, żeby było nisko i szeroko oczywiście, i najlepiej US. Ale to wszystko czas pokaże. Niestety w tym roku nie mogę znaleść pracy sezonowej. Ale zobaczymy co z nim będzie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:sick3:

Pamiętam czas, jak o Golfie II marzył chyba każdy. Od tamtego czasu jednak trochę juz minęło i dzisiaj to delikatnie mówiąc SHIT.

Dzisiaj mógłbym chcieć (nawet prowadzę negocjacje od dłuższego czasu) Golfa I GTI.

To jest czad :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shit, nie shit, ale na dzień dzisiejszy nie mieliśmy się czym ruszyć gdziekolwiek, a że jesteśmy oddaleni od 3 różnych miasteczek dookoła o 10km to nie jest fajnie. [br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 23:03_________________________________________________zapomniałem dodać, że samochód ma jeszcze instalację gazową i 4 nowe opony :evil: już robię edit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:sick3:

Pamiętam czas, jak o Golfie II marzył chyba każdy. Od tamtego czasu jednak trochę juz minęło i dzisiaj to delikatnie mówiąc SHIT.

Dzisiaj mógłbym chcieć (nawet prowadzę negocjacje od dłuższego czasu) Golfa I GTI.

To jest czad :kox:

golf2 i passat b3 to ostatnie pancerwageny no może jeszcze T4 :tongue4:

MYB7r.jpg

MZ6yi.jpg

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zobaczymy co z tego będzie :wink4:

grey27423original1tq8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam "zwyczajną" mk2 na kołpakach i z pokrowcami z misia.... z swapem na 2.0tdi + program :naughty: szkoda że hamulce nie wyrabiają a opony 14ki też nie bardzo przenoszą trakcję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem o 1.9 tdi - nawet widziałem foty ale 2.0 to jeszcze nie..[br]Dopisany: 09 Lipiec 2010, 00:04_________________________________________________może mi ktoś powiedzieć, czy do automata można dołożyć tą półkę łączącą tunel z deską rozdzielczą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe foty w pierwszym poście.

w aucie znalazłem rachunki także na nowy cały tłumik, pompka paliwa, alternator, akumulator, przewody i kopułka, zresztą widać, że są nowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cacy silniczek też czyściłeś czy nie? Ja bym tylne kierunki pomalował na czarno tani mod a było by lepiej :decayed:

silnik nie myty a tylne lampy jeśli już to będą całe czerwone. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kur... wypas masz galanty :kox: tak wogle to nie wiedzialem ze golfy byly w automacie :naughty: duza gleba+duza fela i jest :kox:

PS. nie chcesz aluskow? 16" mam ladne na popchniecie :tongue4:

chcieć bym chciał ale nie ma kasy. narazie skupiam się na tapicerce oraz licznik w obrotkiem może :rolleyes: bo w automacie mi się obrotek podoba :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...