Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFC] 2.5TDI Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

03r A4 2.5 TDI Avant S-line

wyposażenie:

- 6 air bag

- xenony

- climatronic

- abs, esp itp

- el. szyby

- el. lusterka + podgrzewane

- el. szyberdach

- tempomat

- kolorowy fis

- podgrzewane fotele

- pakiet oświetlenie

- pakiet chrom

- nawigacja

- Bose sound system 9 głośników + wzmacniacz + subwoofer + zmieniarka na 6CD

- alu 18

- body kit od Rieger'a

- pakiet s-line: 3 ramienna kierownica i gałka zmiany biegów z perforowanej skóry, sportowe pół-skórzane fotele, czarna podsufitka, szczotkowane aluminium na desce rozdzielczej,

rieg1dy8.th.jpg

rieg15ys4.th.jpg

rieg2jw9.th.jpg

zdjcie019ig7.th.jpg

zdjcie022re3.th.jpg

Opublikowano

Ten tuning zewnetrzny mi zupelnie nie lezy, a "brewki" to juz w ogole solidne kupsko. Masz ladna felge, ladny kolor (jak moj :P), pakiet chrom, grill od S4, zmien zderzaki, albo same dokladki i bedzie pieknie...

Napisz cos o wyposazeniu, przebiegu, daj fotki wnetrza...

ps. Bedziesz niezle klal na to dodatkowe "ospojlerowanie" podczas poruszania sie po miescie...

Opublikowano

piękne autko :thumbup: chyba że tam z tyłu w tych dziurach na dole jest jakaś brzydka siatka :P ale nie sądze , dlatego jest piękna :) bardzo żadko sie spotyka B6 po takim tuningu :przebiegly: nawet brewki jakoś nie psują wyglądu , chociaż ich nie cierpie :rolleyes:

BCZ czy BCG

masz napisane na wlepce koło koła zapasowego lub w książce serwisowej też na wlepce.
Opublikowano

Wg mnie te felgi wygladaja zbyt "lekko" do takiego tuningu. :rolleyes: Kup cos bardziej masywnego :th:

Opublikowano

Brewki może rzeczywiście byś ściągnął ale reszta jak najbarzdiej oki. Gleba fajna, kółka super. Naprawdę jest dobrze, nic nie musisz zmieniać.

Opublikowano

A jak dla mnie wyglada idealnie :) Super bryka!

Opublikowano

tylna dokladka zderzaka czy co to jest to porazka.....

reszta==> :oklaski:

Opublikowano

auto na pewno wyjątkowe, chociaż jak dla mnie trochę ciężkawe :cool:

Opublikowano

Auto wygląda super.

Z taką glebą niestety musisz uważać, szczególnie na przedni zderzak.

Opublikowano

Ładny avant :a4fan:

Ktoś wymyślił taki pakiet stylistyczny więc jak jest założony to nie musisz wkładać kasy w upiększanie, felgi bym zmienił.

Opublikowano

Ogólnie fajna fura, co do przodu audika to mam mieszane uczucia reszta jak najabrdziej OK

Opublikowano

Jak dlamnie to miód cud i orzeszki :th: chociaz faktycznie brewki to mi sie kojarzą raczej z tunigiem fiata 126p badz astry gsi ale jak i kto co lubi :a4fan:

ps1 co do felg to ja np lubie orginalne fabryczne rzeczy jak dlamnie wyglada na tych naprawde superrr

ps2 a jesli chodzi o tylna dokladke to faktycznie raczej lepiej wyglada orginal S-liine

ps3 masz model b6 a nie b7 :tongue4:

ps4 poprosze o fotki wnetrzą pilnie !!! :P

pozdrawiam :afro:

Opublikowano

ładna ale na ori pakiecie zewnętrznym S-line wyglądała by dużo lepiej no ale skoro Tobie się podoba no to luz...

Opublikowano

No ładne autka nawet całkiem

tylko sie zdołowałem ze ktoś tu sie chwali ze za 6 tys euro ( wiocha ) :-)

Opublikowano
  • Autor

tylko sie zdołowałem ze ktoś tu sie chwali ze za 6 tys euro ( wiocha ) :-)

heheh nie chwalę tylko informuję ... :wallbash:

co do brewek to faktycznie czasami mnie wnerwiają ale zdążyłem się do nich już przyzwyczaić, i chyba ich nie zdemontuje, widocznie w DE są one trochę inaczej postrzegane niż u nas bo wielu tuner'ów je montuje

Opublikowano

gentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają :hi:

Opublikowano

co do brewek to faktycznie czasami mnie wnerwiają ale zdążyłem się do nich już przyzwyczaić, i chyba ich nie zdemontuje, widocznie w DE są one trochę inaczej postrzegane niż u nas bo wielu tuner'ów je montuje

hah, jasne, w polsce tez wielu "tunerow" je montuje :polew: Brewki to festyn, zdejmuj je i nie szpec auta...

Opublikowano

Jak dla mnie zdecydowanie felgi nie pasuja do tak masywnej sylwetki.

Brewki bym sciagnal ino roz :)

Reszta spoczko.

Opublikowano

IMO spojlery a'la German style, a felgi ori, pakiet stylizacyjny moze byc ale do kompletu musza byc jakies masywne 19", najlepiej na szerokim rancie, i wtedy bedzie kozak.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.