Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki telefon dotykowy wybrać ?


Rekomendowane odpowiedzi

:bry:

Zwracam sie do osob znajacych sie na najnowszych telefonach komorkowych o pomoc w wyborze telefonu komorkowego z dotykowym wyswietlaczem, poniewaz ojciec chce takowy nabyc, telefon raczej sluzy mu bardziej do pracy niz do zabawy, wiec jakies zbedne bajery zupelnie nie potrzebne.

Telefon bedzie kupiony w normalnym sklepie, tzn. nie w zadnej proomcji operatora komorkowego wiec interesuje mnie cena detaliczna.

Telefon ma sie nie zawieszac, z czytelnym menu, nie gubiacy zasiegu, z mp3/radiem, niezlym aparatem foto i musi posiadac dzwonki polifoniczne :polew:

Aha, i bardzo jest wazne ile bedzie trzymal baterie, wszelkie telefony z bateria , ktora trzyma 1-2 dni odpadaja.

Budzet ok 1000 PLN , ale wiadomo , ze jak bedzie tanszy to tez dobrze. :gwizdanie:

W sumie najbardziej zalezy mi na wskazaniu ciekawych, udanych modeli za dobra cene/jakosc.

Ja osobiscie jestem zwolennikiem nokii, ale moze warto byloby pomyslec np o htc , iphonie lub jakims samsungu?

Prosilbym o nie wypsiywanie zbednych komentarzy typu : ja bym bral samsunga bo jest fajny.

Dzieki :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używam Nokie 5800XM od roku i jestem zadowolony. bateria przy średnim użytkowaniu trzyma mi ok 4-5 dni. jak dużo korzystam z nawigacji i dużo dzwonie to i po 1-2 dniach się rozładuje.

nie chciałem nic z Windows Mobile tylko na Symbianie. Szajsung Omnia jak dla mnie jest beznadziejny ale może dlatego że całe życie mam Nokie.

Ja polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wybierac wogole dotykowego telefonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie do twoich potrzeb ( tzn. ojca ) telefony dotykowe nadaja sie srednio jesli nie wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wybierac wogole dotykowego telefonu :)

tez mu to mowie, ale on swoje :tongue4:

macie jakies konkretne argumenty, czemu taki bedzie jemu nie za bardzo :mysli:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 15:53_________________________________________________

nie wybierac wogole dotykowego telefonu :)

bo?? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wybierac wogole dotykowego telefonu :)

bo?? :wink4:

Bo nie :polew: :polew: :polew:

Mam już drugiego dotykacza Samsunga i jestem bardzo zadowolony :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój znajomy ma dotykowego htc, drugi nokie (taka rozkładana w bok)...... jeden to klnie i drugi.... czasem włącza im się samoistnie dzwonienie mając tel w kieszeni, później ludzie oddzwaniają, pytają a po co dzwonił, oni że sorry ale to badziewie samo im się włączyło.....

ale podkreślam to tylko ich opinia, mojej tu nie ma bo jestem zwolennikiem tradycyjnych rozwiązań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój ojciec ma HTC HD2, jako zabawka super, ale nie jako codzienne "narzędzie pracy" sobie go nie wyobrażam... bateria 1-2 dni przy w miarę intensywnym użytkowaniu :wink4:

tak w ogóle to chyba nie ma jeszcze telefonu dotykowego z dobrą baterią... pogadaj z tatą czy koniecznie musi być dotykowy, bo do funkcji z których chce korzystać, można znaleźć kilka lepszych IMO propozycji (np. Nokia E52, E72)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cale życie miałem Nokie i skończyłem z nimi na modelu N82. Wkurzało mnie, ze mając coraz lepsze telefony, pakowali do nich wciąż te same baterie. Potem nabyłem Omnie I i teraz używam Omnie II.

Ma wszystko czego mi potrzeba od nauki, poprzez gry i multimedia do programów typowo do pracy oraz nawigacje.

Jeżeli tylko dzwonie to bateria trzyma ok 5-6dni ale jak już się dużo bawię to góra 3 dni.

Naprawdę, na te chwile nie zamieniłbym na nic innego, chociaż nie ukrywam, ze soft Orange jest wyjątkowo nieudany i dlatego od razu wgrałem nowszy ROM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uzywam N97 mini bateria trzyma 3dni

jak na potrzeby mojego ojca to za krotko [br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 17:14_________________________________________________

tak w ogóle to chyba nie ma jeszcze telefonu dotykowego z dobrą baterią... pogadaj z tatą czy koniecznie musi być dotykowy, bo do funkcji z których chce korzystać, można znaleźć kilka lepszych IMO propozycji (np. Nokia E52, E72)

tata obecnie ma e71 i jest niezadowolony z tego telefonu, bo raz, ze slaba bateria, a dwa to klawisze za male jak dla niego, takze e72 raczej odpada, a e52 ma znowu maly ekran :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tata obecnie ma e71 i jest niezadowolony z tego telefonu, bo raz, ze slaba bateria, a dwa to klawisze za male jak dla niego, takze e72 raczej odpada, a e52 ma znowu maly ekran :kwasny:

też się przesiadłem z E71 i oprócz gorzej spasowanej tylnej klapki to same plusy :wink4: bateria w E71 przeważnie 3 dni, a tutaj 6-8 :) no ale jak klawisze małe to się nic nie poradzi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żona ma LG 990 i jest z niego zadowolona (dzwonienie, pisanie sms-ów aparat 5 MPx żadnych aplikacji biurowych). Ja natomiast mam Samsunga Omine Litle. Plusy dla samsunga to system Windows, a co za tym idzie: word exel w standardzie, możliwość dogrania navi (np. Auto Mapa) ładniejszy wyświetlacz niż LG, możliwość dodania nakładek (np. SPB). Wada bateria trzyma ok 3 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba do tysiaka juz jakiegos iphona bys wyrwal

-najlepszy ekran dotykowy obecnie najlepszy na rynku<kilka dotykowych tel. juz mialem>

-intuicyjne menu

-prosta obsluga

-niezliczona ilosc aplikacji

-duzy rewelacyjny wyswietlacz

-najlepsza jakosc dzwieku jaka gwarantuje apple

-musisz miec darmowy internet bo iphone bez internetu to nie to samo

Niekoniecznie jest to telefon przebajerowany u mnie w pracy 2 dziadkow uzywa <ponad 65 lat> i bardzo sobie chwala

Ja uzywam juz od 3 lat i nie wyobrazam sobie innego telefonu, na moje jezeli chodzi o telefony dotykowe to jest bezkonkurencyjny...jedyny minus to bateria ale to oczywiscie w zaleznosci od uzytkowania...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj dostałem z wymianki Samsunga Wave S8500 do testowania i powiem że fajna zabawka :good: Sceptycznie podchodziłem do niego i raczej byłem przeciwnikiem telefonów dotykowych, ale jak na chwilkę zabawy to jest jak najbardziej ok.

Bardzo eleganckie wykonanie, świetne spasowanie elementów i wzornictwo :kox:

Przede wszystkim rewelacyjny wyświetlacz, bardzo szybki telefon (procek 1GHz) i dyzo możliwości. Bardzo ładnie i precyzyjnie reaguje na dotyk, aż jeszcze nie mogę się przyzwyczaić do niego :decayed:

Ciekaw jestem, jak się będzie rozwijał nowy system operacyjny Samsung'a oparty na Linux'ie - czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze przetestuj bateryjke i napisz jak wypadl test :decayed: , jak wytrzyma ze 4 dni to juz dobrze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba do tysiaka juz jakiegos iphona bys wyrwal

-najlepszy ekran dotykowy obecnie najlepszy na rynku<kilka dotykowych tel. juz mialem>

Chyba był najlepszy.Samsung zaszalał i zrobił lepszy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba do tysiaka juz jakiegos iphona bys wyrwal

-najlepszy ekran dotykowy obecnie najlepszy na rynku<kilka dotykowych tel. juz mialem>

spieral bym się nie wiem czy dorównuje starym iPhone ale ekran w iPhone 4 jest jak narazie nieosiągalny przez inne firmy Nowa technologia zwana Retina display przewyższa LCD LED I wszystko inne ale to już cena powyżej tysiąca...Pomimo tego bardzo polecam jak narazie najlepszy telefon na rynku.

Chyba był najlepszy.Samsung zaszalał i zrobił lepszy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...