Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki telefon dotykowy wybrać ?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie porównujmy Panowie telefonu za 1000pln do IPhone'a4 za 3000-35000pln, bo to troszkę nie za bardzo :kwasny:

IPhone zapoczątkował pewną erę w dziedzinie telefonii komórkowej i tego się ukryć nie da, ale osobiście uważam, że 3GS'a rozłożył na łopatki skutecznie HTC HD (pod względem możliwości, osiągów, ceny, może nie koniecznie pod kątem jakości wykonania, choć nie mam mu nic do zarzucenia)

to jeszcze przetestuj bateryjke i napisz jak wypadl test :decayed: , jak wytrzyma ze 4 dni to juz dobrze :gwizdanie:

Co do baterii, to miałem kilka Samsungów i nie narzekałem - prawda jest jednak taka, że tylko stara poczciwa Nokia 6310 ma dobrą baterię, a nie telefony z kolorowymi, LED'owymi wyświetlaczami powyżej 3" i z taką ilością bajerów. Korzystam z telefonu na tyle dużo, że każdy trzyma mi jakieś 2-3 dni.

Cały czas włączony BT + kilka godzin dzwonienia dziennie może skutecznie rozładowywać baterię :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do baterii, to miałem kilka Samsungów i nie narzekałem - prawda jest jednak taka, że tylko stara poczciwa Nokia 6310 ma dobrą baterię, a nie telefony z kolorowymi, LED'owymi wyświetlaczami powyżej 3" i z taką ilością bajerów. Korzystam z telefonu na tyle dużo, że każdy trzyma mi jakieś 2-3 dni.

Cały czas włączony BT + kilka godzin dzwonienia dziennie może skutecznie rozładowywać baterię :wink4:

Sam kiedys mialem nokie 6310i wiec wiem o czym mowisz :naughty: , nawet radzilem tacie by kupil znowu taka nokie, ale jest pare przeszkod na drodze: pamiec tego telefonu pozwala na zapisanie tylko 250 numerow w ksiazce telefonicznej a tata kontaktow ma grubo ponad 400 , telefon nie posiada BT- a potrzebne to chociazby w aucie :gwizdanie: .

Ta bateria to skuteczny argument, zeby nie kupowac zadnego telefonu nafaszerowanego bajerami. Ale w takim razie jaki telefon kupic? :chytry:

Teraz wiekszosc telefonoiw posiada milion bajerow czesto nieprzydatnych. Najlepiej byloby znalezc w miare prosty telefon, czytelny, ze sporym wystietlaczem i porzadna bateria, ale ten spory wyswietlacz czesto wykucza dlugo trzymajaca baterie. W zasadzie chyba zawsze sie to wyklucza, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do baterii, to miałem kilka Samsungów i nie narzekałem - prawda jest jednak taka, że tylko stara poczciwa Nokia 6310 ma dobrą baterię, a nie telefony z kolorowymi, LED'owymi wyświetlaczami powyżej 3" i z taką ilością bajerów. Korzystam z telefonu na tyle dużo, że każdy trzyma mi jakieś 2-3 dni.

Cały czas włączony BT + kilka godzin dzwonienia dziennie może skutecznie rozładowywać baterię :wink4:

Sam kiedys mialem nokie 6310i wiec wiem o czym mowisz :naughty: , nawet radzilem tacie by kupil znowu taka nokie, ale jest pare przeszkod na drodze: pamiec tego telefonu pozwala na zapisanie tylko 250 numerow w ksiazce telefonicznej a tata kontaktow ma grubo ponad 400 , telefon nie posiada BT- a potrzebne to chociazby w aucie :gwizdanie: .

Ta bateria to skuteczny argument, zeby nie kupowac zadnego telefonu nafaszerowanego bajerami. Ale w takim razie jaki telefon kupic? :chytry:

Teraz wiekszosc telefonoiw posiada milion bajerow czesto nieprzydatnych. Najlepiej byloby znalezc w miare prosty telefon, czytelny, ze sporym wystietlaczem i porzadna bateria, ale ten spory wyswietlacz czesto wykucza dlugo trzymajaca baterie. W zasadzie chyba zawsze sie to wyklucza, nie?

Maruda i malkontent :polew: :polew: A tak poważnie, to niestety postęp idzie w parze z pewnymi konsekwencjami :naughty: Gawiedź chce w telefonie bajerów, super wyświetlaczy, internetu, blogów i innych gówien, to bateria musiała by być jak w starych radiolach :kox:

Mi jeszcze E75 trzymała bardzo ładnie - zapominałem, że ją mam, ale ona nie dotykowa i mniejszy wyświetlacz ma.[br]Dopisany: 21 Lipiec 2010, 07:37_________________________________________________Tak na marginesie dodam, że mam ją na sprzedaż :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ja też bym wrócił do starej nokii 6310i

Tylko że musiałaby być nowa to raz, za przyzwoitą cenę to dwa.

A druga sprawa że musiałbym kupić uchyt/adapter do audi na tą 6310i.

Wtedy bym sie zdecydował.

Jedyna lipa - brak aparatu.

No chyba ze znajde adapter do Nokii E50 mojego obecnego telefonu. To chyba byłoby najlepsze rozwiązanie. Może ma ktoś załatwić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba ze znajde adapter do Nokii E50 mojego obecnego telefonu. To chyba byłoby najlepsze rozwiązanie. Może ma ktoś załatwić ?

Najszybciej znajdziesz na ebay.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę dobrym telefonem jest Samsung I5700 Galaxy Spica:

- OS Android (juz w ver 2.1)

- Wi-Fi

- GPS

- 3G

- procek 800 MHz

- bez problemu czyta DivX

koszt 550 PLN na alledrogo za new...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do baterii, to miałem kilka Samsungów i nie narzekałem - prawda jest jednak taka, że tylko stara poczciwa Nokia 6310 ma dobrą baterię, a nie telefony z kolorowymi, LED'owymi wyświetlaczami powyżej 3" i z taką ilością bajerów. Korzystam z telefonu na tyle dużo, że każdy trzyma mi jakieś 2-3 dni.

Cały czas włączony BT + kilka godzin dzwonienia dziennie może skutecznie rozładowywać baterię :wink4:

Sam kiedys mialem nokie 6310i wiec wiem o czym mowisz :naughty: , nawet radzilem tacie by kupil znowu taka nokie, ale jest pare przeszkod na drodze: pamiec tego telefonu pozwala na zapisanie tylko 250 numerow w ksiazce telefonicznej a tata kontaktow ma grubo ponad 400 , telefon nie posiada BT- a potrzebne to chociazby w aucie :gwizdanie: .

Ta bateria to skuteczny argument, zeby nie kupowac zadnego telefonu nafaszerowanego bajerami. Ale w takim razie jaki telefon kupic? :chytry:

Teraz wiekszosc telefonoiw posiada milion bajerow czesto nieprzydatnych. Najlepiej byloby znalezc w miare prosty telefon, czytelny, ze sporym wystietlaczem i porzadna bateria, ale ten spory wyswietlacz czesto wykucza dlugo trzymajaca baterie. W zasadzie chyba zawsze sie to wyklucza, nie?

Pomyliles 6310 bez i - zielony wyswietlacz , z wersja z "i" - iebiesko białe podswietlenie. Posiada ona bluetootha i przede wszystkim smialo mozna zapisac wiecej kontaktow niz 250sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokia 6310i jest genialna :) Miałem 2 takie telefony i je sobie zawsze chwaliłem. Teraz czekam ,aż Samsung Galaxy S pojawi się w Orange (podobno ten tydzień). Z tego co się zdążyłem zorientować to super telefon , lecz nie pozbawiony wad :) Jednak zaryzykuję i po iphonie myślę ,że będzie godnym następcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wybierac wogole dotykowego telefonu :)

bo?? :wink4:

Bo nie :polew: :polew: :polew:

Mam już drugiego dotykacza Samsunga i jestem bardzo zadowolony :wink4:

Czy ja Ci gdzieś nie pisałem że masz małe wymagania ........ :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz czekam ,aż Samsung Galaxy S pojawi się w Orange (podobno ten tydzień). Z tego co się zdążyłem zorientować to super telefon , lecz nie pozbawiony wad :)

O jakich wadach myślisz?? :)[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 06:02_________________________________________________

Mam już drugiego dotykacza Samsunga i jestem bardzo zadowolony :wink4:

Czy ja Ci gdzieś nie pisałem że masz małe wymagania ........ :gwizdanie:

A czy ja Ci gdzieś nie pisałem , że mogę Ci jebnąć ?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem Panowie, że po tygodniu użytkowania swoje wrażenia dotyczące Samsunga Wave :>

Szczerze powiedziawszy, to jak na razie same zalety - rewelka wyświetlacz 480x800, szczególnie teraz to widać, jak się pozbyłem folii ochronnej z napisami :decayed:, piękne odwzorowanie barw, zdjęcia i filmy HD ogląda się po prostu mega :kox:

Zdjęcia strzela naprawdę świetne, to samo tyczy się filmików - oczywiście z dźwiękiem :good:

Duże możliwości konfiguracyjne, włączenie z sensorami (przystawienie do ucha wygasza ekran, odsunięcie rozjaśnia - w celu ochrony rozmawiającego, obrócenie telefony do góry nogami odrzuca połączenie, itp - naprawdę zadziwiające niektóre)

Jedyny minus jak na chwilę obecną to ilość dostępnych aplikacji - ogólnie telefon ma ich troszkę, sporo można ściągnąć, ale to zbyt świeży system, żeby coś osądzać. Do tego jakoś nie udało mi się skonfigurować poprawnie GPRS, ale to pewnie wina mojej niepełnej wiedzy jeszcze :naughty:

Jednym słowem powiem, że do Samsungów nie byłem przekonany, przez wzgląd na ich dziecinne wykończenia i funkcje, ale ten naprawdę mnie za***iście pozytywnie zaskoczył - naprawdę warto, tym bardziej, że kosztował mnie aż 1PLN, gdzie za HTC HD2 musiał bym wyłożyć - 699PLN :kwasny:

WM jest owszem fajny, ale jak ktoś jest maniakiem wgrywania wszystkiego potrzebnego i nie tylko - jak dla mnie zbędny bajer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja Ci gdzieś nie pisałem , że mogę Ci jebnąć ?? :naughty:

e- cwaniaczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo

Wyczytałem ,że przy złym złapaniu telefonu przy 3G potrafi zasięg zejść do zera oraz mikrofon w 3G potrafi sam podczas rozmowy się wyłączyć na chwilkę. Wszystkie informacje pochodzą z forum androida :decayed: Ale mi to nie przeszkadza i jestem już na 100% przekonany ,że chce ten telefon. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo

Wyczytałem ,że przy złym złapaniu telefonu przy 3G potrafi zasięg zejść do zera oraz mikrofon w 3G potrafi sam podczas rozmowy się wyłączyć na chwilkę. Wszystkie informacje pochodzą z forum androida :decayed: Ale mi to nie przeszkadza i jestem już na 100% przekonany ,że chce ten telefon. :kox:

Ale to były problemy z telefonami testowymi.Używam już prawie 3 tygodnie i zero problemów :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...