Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

3 lata woziłem się vectra B 98r 1.6 16V + LPG, miałem sentyment do tego samochodu, jak ją sprzedawałem to jak bym stracił połowę swojego serca, jak by miała silnik 2.5 to jeździłbym nią chyba do końca życia, bo nie znałem smaku Quattro :kox:

No i od roku bujam się Audiolą, moje drugie serce :kox:

Opublikowano

BMW E-30 1.8 :good:AUDI A4 B5 2.6 :thumbdown:VW GOLF IV 1.9 TDI 90 koni :good:BMW E-39 520D po lifcie kombi :good:i teraz AUDI A4B6 1.9TDI

Opublikowano

u mnie najpierw L-ka uno ,punto, egazmin polonez, auto starszego1.9 vento max60km pózniej moje pierwsze auto golf3 1.8GT 90km .vauxhal astra 16 8v jakiś Error Audi A4 B5 96r Rhd 1.8 20v 125km i Audi A4 B5 1.9Tdi 99r AFN 110 Rhd do chwili obecnej a między innymi volvo,leyland,dennis,daf,i moja ulubiona była scania

http://www.networkcolchester.co.uk/html/fleet_list.php

fleet 102 a latałem wszystkim

Opublikowano

biały :kox: 126p kupiony przez rodziców :decayed:

własne

punto 1.2 75 KM

megane coupe 1.6 90 KM

A4 B5 1.8 125 KM

A4 B5 1.8 tq 150 KM :kox:

obecnie 330 xdAT 184 KM :kox:

Opublikowano

biały :kox: 126p kupiony przez rodziców :decayed:

własne

punto 1.2 75 KM

megane coupe 1.6 90 KM

A4 B5 1.8 125 KM

A4 B5 1.8 tq 150 KM :kox:

obecnie 330 xdAT 184 KM :kox:

i jak wrażenia jak sie przesiadłeś z b5 do 330xd ?

Opublikowano

wrażenia b.pozytywne :good:

rozmiary aut takie same, w obydwu jest 4X4 ale 330xd jest ze steptronic :kox:, co było głównym powodem do zmiany auta

no i dzwięk R6 :kox:

co ciekawe spalanie na podobnym poziomie, co 1.8 tq, tyle, że ON :)

jak się naprawdę x sprawuje w porównaniu do q sprawdzę w zimie na śniegu, chociaż teraz na śliskim pomimo 390 Nm, po depnięciu, auto odpycha się bez poślizgów i buksowania kół, co słyszę jak ktoś rusza obok mnie FWD czy RWD

Opublikowano

moim pierwszym a zarazem ostatnim autem było mitsubishi eclipse. Silnik 2.0, 150 KM. Super autko, bezawaryjne, ale latek już ma 17, więc trzeba było kupić nowe:)

Opublikowano

ja natomiast:

-Rover 214 si

-VW Passat 1,8t

-AUDI A4 b6 :wink4:

Opublikowano

u mnie trochę było -fiaty126p,125p,uno 1.1,skoda faworit , opel astra1 1.4sedan, honda civic 5d 1.4, megan 1.6,astra2 1.8. laguna2 2.2 Dti,vectra c gts 2.2 Dth, może coś zgubiłem,a teraz Audi :>

Opublikowano

Fiat Cinquecento 1997r. 700cm3 -> Audi A4 B5 1997r. Quattro :naughty:

Opublikowano

golf II 1.6 gaz ;)

calibra 2.0 16v

calibra 2.0 Turbo

a4 b5

noi teraz a4 b6

Opublikowano

Było:

Romet Kadet

CZ 350

ETZ 250

126p

126p

Honda CiviC 1,2

Opel Kadet 1,2

Ford Escort 1,3

Audi 80 GLS 1,6

Golf II 1,3

Peugeot 405 1,6

Skoda Fabia 1,4

Mazda Premacy2,0 DITD

Audi A4 1,6

Obecnie:

Audi A4 1,9 TDI

Honda Seven Fifty

:wink4:

Opublikowano

126p :cool1:

VW golf Mk2 :good:

126p :cool1:

VW golf Mk2 :good:

Skoda Fellatio :thumbdown:

Peugeot 306 :good:

VW Passat B5 :good:

VW Golf Mk3 :mysli:

Opel Frontera Sport B :good:

Audi A4 B5 :good:

No i motocykle: Suzuki GS500e, Yamaha XJ600S Diversion, Kawasaki Ninja ZX6R, aktualnie Suzuki Bandit 1200 N :naughty:

Opublikowano

Zanim kupiłem obecne Audi to jeździłem ... Audi :naughty: a dokładnie Audi 80 B4 1Z 1.9 TDi 90 Kucy - polecam- bardzo ekonomiczne autko :thumbup:

Opublikowano

na deskorolce :kox:

Opublikowano

Na początku było kilka 126p, potem Escort USA 1,9 1985 --> Calibra Turbo 4x4 1993, --> Peugeot 106 1,1 1995 - żony --> Carisma DID 115/150 KM 2001 do chwili obecnej. Obecną B6 zakupiłem głównie ze względu na Quattro, jeszcze nią nie jeździłem gdyż stoi u blacharza ale mam nadzieję, że nie będę żałował.

Dodatkowo w sezonie maxi skuter Aprilla Atlantic 500 i teraz Peugeot Satelis 500.

Opublikowano

na deskorolce :kox:

I na tym poprzestań :polew:

Opublikowano

2008 prawko -> Fiat 126p do marca 2010 -> audi a4 b5

Opublikowano

na deskorolce :kox:

I na tym poprzestań :polew:

:offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic: :offtopic:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.