Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Paliwo w Pl


pukko

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem z wakacji, tydzień jeździłem na słowackiej ropie z Shella, zwykłej. Zatankowałem w Polsce też na Shellu, też zwykła, masakra, myślałem że coś mi się w silniku schrzaniło, albo, że przyczepę ciągnę, dopiero jak się wyjedzie widać na jakim syfie my tu jeździmy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten temat to by szlo dlugo gadac...ja Cie doskonale rozumie duzo bywam w niemcowni i wiem co to znaczy lac paliwo u "nas" a co za granica raz, ze auto lepiej idzie dwa silnik inaczej pracuje i do tego jeszcze spalanie lepiej wychodzi wiec wiadomo o co chodzi no, ale co zrobic taki niestety nasz kraj kochany...na dodatek moge powiedziec ze jak mialem poprzednie B7 to raz zalalem na jakies "niefirmowej" stacji padly wtryski i pompa mechanik jak rozebral auto powiedzial, ze jeszcze takiego syfu nie widzial jak dlugo robi przy tego typu autach...a znajomy kupil nowego passata bo jak to mowil "masz nowe masz gwarancje i nic cie nie interesuje" niestety do czasu jak mu padly wtryski serwis powiedzial ze gwarancja tego nie pokryje bo to nie wina wtryskow tylko wina paliwa w pl... no i co tu zrobic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co? znaczy że w Słowacji mają lepszą ropę :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przecież Słowacja jest prawie tak samo za murzynami jak my :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ruszyłem ten temat, temat rzeka.........

Wnioski można wyciągnąć czytając stary wątek http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=72939.0;highlight=jako%B6%E6+paliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ropę mają lepszą, np. knajpa w małej wiosce - nie ma tylko tyskiego i żywca tylko np. piwo Bernard z nalewka o ekstrakcie 10, 12, 14. To jest wybór :banan3: + plus kilka innych gatunków. Zostajemy za nimi niestety. I paliwo, i autostrady, i fabryki, i piwko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... tankuje na shellu zawsze v-power i czy to Polska czy Niemcy czy Holandia zero roznicy. Raz mi sie nawet wydawalo po zalaniu niemieckiej ze jest gorzej... Uwazam ze same koncerny nie sa winne temu ze czasem trafi sie gowno, tylko chlopaki z poszczegolnych stacji lubia kombinowac ;) ORLEN np. w kazdym beczkowozie zamontowal kamery, zeby kierowcy nie kradli ( co bylo ponoc nagminne) a i tak pewnie polak potrafi i sobie jakos radzi...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przecież Słowacja jest prawie tak samo za murzynami jak my :mysli:

Mylisz się kolego :gwizdanie: Słowacja jest już ze 10-20 lat przed "nami" :wink4:

Co ciekawe przedostatni raz zatankowałem do pełna BP ULTIMATE i FIS wskazywał dystans 1010km, teraz zatankowałem VERVĘ na ORLENIE i wskazanie 910 km :mysli:

Może mi ktoś wytłumaczyć o co kaman ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się kolego gwizdanie Słowacja jest już ze 10-20 lat przed "nami" wink4

Nawet sie nie pytam na podstawie czego wysuwasz takie wnioski...... ale niezla bzdure napisales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się kolego gwizdanie Słowacja jest już ze 10-20 lat przed "nami" wink4

Nawet sie nie pytam na podstawie czego wysuwasz takie wnioski...... ale niezla bzdure napisales.

Byłeś kiedyś na Słowacji ???

Jak nie to zajedź ... zobacz :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Slowacji regularnie, jak i przez 2 lata tam pracowalem na "placowce" firmowej, wiec moge powiedzec ze dosc sporo o tym kraju wiem i widzialem go od normalnej strony, a nie gosci ktorzy wpadnie na 5 minut po zakupy albo przeleca autostrada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość krajów europejskich jest przed nami i na pewno jest między nimi Słowacja :cool1:

w Polsce nie przelecisz autostradą

Wszystko

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko porownac problem zbudowania/wyremontwania/utrzymania drog w kraju wielkosci Polski do kraju wielkosci Slowacji ( co nie zmienai faktu ze mamy drogi za ktoe ktos powinien oberwac kulke ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko porownac problem zbudowania/wyremontwania/utrzymania drog w kraju wielkosci Polski do kraju wielkosci Slowacji ( co nie zmienai faktu ze mamy drogi za ktoe ktos powinien oberwac kulke ).

miało być o paliwach :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( co nie zmienai faktu ze mamy drogi za ktoe ktos powinien oberwac kulke ).

Wreszcie mądrze mówisz :wink4:

:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... Ta... ta polska cała... podatki wysokie, oc drogie ! paliwo drogie, wszystko drogie !!! A co mamy w zamian ? Nic... to prawie jak auschwitz :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...