Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Która trasa lepsza do Mielna?


Tobi_one

Rekomendowane odpowiedzi

Hej czy ktoś może podpowiedzieć która trasa będzie lepsza (mieszkam okolice Łodzi):

1 opcja: Kutno, Włocławek, Toruń, Bydgoszcz, Człuchów, Biały Bór, Bobolice, Koszalin :?:

2 opcja: trasą A2 do Poznania, Oborniki, Piła, Szczecinek, Bobolice, Koszalin :?:

Pod pojęciem ,,lepsza" chodzi mi o to czy nie ma jakiś dużych przestojów, remontów, utrudnien w ruchu, na której trasie są aktywne foto i w których miejscach mniej więcej która trasa będzie poprostu dogodniejsza? Pytam tych osób które mają przyjemność jezdzić tymi trasami, lub zbliżonymi.

Dziękuje za pomoc :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co wiem Biały Bór, Bobolice to "osławione" miejsca z przenośnych studiów foto ;)

Ja jechałbym przez Poznań ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co wiem Biały Bór, Bobolice to "osławione" miejsca z przenośnych studiów foto ;)

Ja jechałbym przez Poznań ...

Zgadza sie, mam nawet pamiatke z Bialego Boru :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta w tamtym roku w Bobolicach cały dzień łącznie spędziłem, korki po 20 km w jedną i spowrotem :/

Ja inną trasą jeżdżę, no też zależy skąd.

polecam autostradką do Konina (W odpowiednim miejscu wyskoczyć żeby miasto minąć), Inowrocław, Bydgoszcz, Człuchów, (przeklęte) Bobolice i Koszalin.

Najczęściej tam jeżdżę i w miarę szybko się myka, najlepiej we wczesnych godzinach to szybko dojedziesz. No i uważaj na fotpstryki w koszach (częsty widok). Antena na dach i pytaj... W sezonie cię poinformują bo ruch jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w środę od Człuchowa do Koszalina oprócz stacjonarnych, naliczyłem 5 koszy+misiaki służbowym i jedni na hulajnogach

osobiście od Poznania do Piły i tam odbijam na Wałcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobi_one pozwól, że Ci poradze ze swojego doświadczenia:

1 opcja: Kutno, Włocławek, Toruń, Bydgoszcz, Człuchów, Biały Bór, Bobolice, Koszalin Miastko, Polanów, Koszalin, Mielno

2 opcja: trasą A2 do Poznania, Oborniki, Piła, Szczecinek, Bobolice, Koszalin, Biały Bór, Miastko, Polanów, Koszalin, Mielno

omijaj szeroki łukiem odcinek Bobolice, Koszalin ponieważ:

1. sznur poznaniaków tamtędy jeździ, część z nich na żółtych papierach

2. remont drogi na odcinki ponad 10km, manowo-mostowo,korki po parę km, czasem nawet kilkanaście, wahadła

3. śmietniki, dużo ich

wybierając opcje przez Miastko-Polanów jedziesz drogami pustymi, praktycznie ruch zerowy, trochę zakrętów, jeden śmietnik na odcinku 65km, nawierzchnia na 4- (1-6pkt) :wink4:

a i uważej w Białym Borze, na ten rok mają ustlony wpływ do budżetu z mandatów(fotoradarów) na 5 000 000 zł :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki serdeczne wszystkim za podpowiedzi :wink4::good: niestety nie mam cb, ale jakoś w nocy mam nadzieje, że da się radę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały Bór i Boblice pracują na 2 zmiany :wallbash:, więc sie nie ździw jak zobaczysz wieczorem foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały Bór i Boblice pracują na 2 zmiany :wallbash:, więc sie nie ździw jak zobaczysz wieczorem foto

ok dzięki za cenną wskazówke :wink4:

tak patrze to troche koło robi się jadąc przez to Miastko i póżniej Polonów :mysli: a nie lepiej z Bobolic na Polanów jeśli już?[br]Dopisany: 24 Lipiec 2010, 21:25_________________________________________________

mandat sie zapłaci ciekawe jak z pogodą bedzie za tydzień ;(

no ja mam nadzieję, że od tego pon, wtorku będzie już lepsza... oby :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mozna jechać z bobolic na polanów, zapomniałem o tej trasie :cool1:

jadąc tamtędy, będziesz przejeżdzał przez żydowo, znajduje się tam pierwsza w Polsce Elektrownia szczytowo-pompowa

warto to zobaczyć, a jak bedziesz jechał z dziewczyną to zajedź tam o zachodzi słońca, super widok, polecam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mozna jechać z bobolic na polanów, zapomniałem o tej trasie :cool1:

jadąc tamtędy, będziesz przejeżdzał przez żydowo, znajduje się tam pierwsza w Polsce Elektrownia szczytowo-pompowa

warto to zobaczyć, a jak bedziesz jechał z dziewczyną to zajedź tam o zachodzi słońca, super widok, polecam :kox:

dzięki za info :wink4: chętnie, ale jak coś to będziemy tam nad ranem ;]

ok to już mniej więcej wycyrklowałem sobie trasę :good: ruszamy jutro nocą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co wiem Biały Bór, Bobolice to "osławione" miejsca z przenośnych studiów foto ;)

Ja jechałbym przez Poznań ...

Zgadza sie, mam nawet pamiatke z Bialego Boru :disgust:

ja mam dwie o 8:18 i 8:20 :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie, mam nawet pamiatke z Bialego Boru :disgust:

ja mam dwie o 8:18 i 8:20 :kwasny:

...ale daja czadu! :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olac Mielno, totalny spęd wszystkich najgorszych szumowin z terenu Polski :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

zreszta ta mieścina chyli sie juz ku upadkowi, coraz mniej ludzi tam jezdzi, szkoda marnowac sobie urlop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olac Mielno, totalny spęd wszystkich najgorszych szumowin z terenu Polski :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

zreszta ta mieścina chyli sie juz ku upadkowi, coraz mniej ludzi tam jezdzi, szkoda marnowac sobie urlop

tak jak mówisz :good: już tam raczej nie pojadę.. straszna wieś w tym roku :sick3:

byłem 2 tygodnie temu, i teraz czekam kiedy przyjdą zdjęcia :decayed: :gwizdanie: nie chciało mi się nad ranem zwalniać i dostałem przynajmniej 1 strzała w dupe :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja Ci polecę jeszcze inna trasę...

z Łodzi A2 do Poznania - Oborniki - Czarnków - Trzcianka - Wałcz - Czaplinek - Połczyn Zdrój - Tychowo - Koszalin - Mielno.

Droga dobra, trasa o dość małym natężeniu ruchu (w wakacje różnie bywa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wybrales, niezla trasa po dziurach, proponuje: Poznan-Bialy Bor-Koszalin-Mielno. Musisz uwazac na radary pomiedzy B.Borem a Koszalinem, najebane jest tego co wiocha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...