Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Która trasa lepsza do Mielna?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej czy ktoś może podpowiedzieć która trasa będzie lepsza (mieszkam okolice Łodzi):

1 opcja: Kutno, Włocławek, Toruń, Bydgoszcz, Człuchów, Biały Bór, Bobolice, Koszalin :?:

2 opcja: trasą A2 do Poznania, Oborniki, Piła, Szczecinek, Bobolice, Koszalin :?:

Pod pojęciem ,,lepsza" chodzi mi o to czy nie ma jakiś dużych przestojów, remontów, utrudnien w ruchu, na której trasie są aktywne foto i w których miejscach mniej więcej która trasa będzie poprostu dogodniejsza? Pytam tych osób które mają przyjemność jezdzić tymi trasami, lub zbliżonymi.

Dziękuje za pomoc :wink4:

Opublikowano

Z tego, co wiem Biały Bór, Bobolice to "osławione" miejsca z przenośnych studiów foto ;)

Ja jechałbym przez Poznań ...

Opublikowano

Z tego, co wiem Biały Bór, Bobolice to "osławione" miejsca z przenośnych studiów foto ;)

Ja jechałbym przez Poznań ...

Zgadza sie, mam nawet pamiatke z Bialego Boru :disgust:

Opublikowano

Ta w tamtym roku w Bobolicach cały dzień łącznie spędziłem, korki po 20 km w jedną i spowrotem :/

Ja inną trasą jeżdżę, no też zależy skąd.

polecam autostradką do Konina (W odpowiednim miejscu wyskoczyć żeby miasto minąć), Inowrocław, Bydgoszcz, Człuchów, (przeklęte) Bobolice i Koszalin.

Najczęściej tam jeżdżę i w miarę szybko się myka, najlepiej we wczesnych godzinach to szybko dojedziesz. No i uważaj na fotpstryki w koszach (częsty widok). Antena na dach i pytaj... W sezonie cię poinformują bo ruch jest.

Opublikowano

trasa nr 2 jechałem w nocy i jedno jest pewne. Napewno nie zaśnięsz !

Opublikowano

w środę od Człuchowa do Koszalina oprócz stacjonarnych, naliczyłem 5 koszy+misiaki służbowym i jedni na hulajnogach

osobiście od Poznania do Piły i tam odbijam na Wałcz

Opublikowano

Tobi_one pozwól, że Ci poradze ze swojego doświadczenia:

1 opcja: Kutno, Włocławek, Toruń, Bydgoszcz, Człuchów, Biały Bór, Bobolice, Koszalin Miastko, Polanów, Koszalin, Mielno

2 opcja: trasą A2 do Poznania, Oborniki, Piła, Szczecinek, Bobolice, Koszalin, Biały Bór, Miastko, Polanów, Koszalin, Mielno

omijaj szeroki łukiem odcinek Bobolice, Koszalin ponieważ:

1. sznur poznaniaków tamtędy jeździ, część z nich na żółtych papierach

2. remont drogi na odcinki ponad 10km, manowo-mostowo,korki po parę km, czasem nawet kilkanaście, wahadła

3. śmietniki, dużo ich

wybierając opcje przez Miastko-Polanów jedziesz drogami pustymi, praktycznie ruch zerowy, trochę zakrętów, jeden śmietnik na odcinku 65km, nawierzchnia na 4- (1-6pkt) :wink4:

a i uważej w Białym Borze, na ten rok mają ustlony wpływ do budżetu z mandatów(fotoradarów) na 5 000 000 zł :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

dzięki serdeczne wszystkim za podpowiedzi :wink4::good: niestety nie mam cb, ale jakoś w nocy mam nadzieje, że da się radę :gwizdanie:

Opublikowano

Biały Bór i Boblice pracują na 2 zmiany :wallbash:, więc sie nie ździw jak zobaczysz wieczorem foto

Opublikowano

mandat sie zapłaci ciekawe jak z pogodą bedzie za tydzień ;(

Opublikowano
  • Autor

Biały Bór i Boblice pracują na 2 zmiany :wallbash:, więc sie nie ździw jak zobaczysz wieczorem foto

ok dzięki za cenną wskazówke :wink4:

tak patrze to troche koło robi się jadąc przez to Miastko i póżniej Polonów :mysli: a nie lepiej z Bobolic na Polanów jeśli już?[br]Dopisany: 24 Lipiec 2010, 21:25_________________________________________________

mandat sie zapłaci ciekawe jak z pogodą bedzie za tydzień ;(

no ja mam nadzieję, że od tego pon, wtorku będzie już lepsza... oby :cool1:

Opublikowano

też mozna jechać z bobolic na polanów, zapomniałem o tej trasie :cool1:

jadąc tamtędy, będziesz przejeżdzał przez żydowo, znajduje się tam pierwsza w Polsce Elektrownia szczytowo-pompowa

warto to zobaczyć, a jak bedziesz jechał z dziewczyną to zajedź tam o zachodzi słońca, super widok, polecam :kox:

Opublikowano
  • Autor

też mozna jechać z bobolic na polanów, zapomniałem o tej trasie :cool1:

jadąc tamtędy, będziesz przejeżdzał przez żydowo, znajduje się tam pierwsza w Polsce Elektrownia szczytowo-pompowa

warto to zobaczyć, a jak bedziesz jechał z dziewczyną to zajedź tam o zachodzi słońca, super widok, polecam :kox:

dzięki za info :wink4: chętnie, ale jak coś to będziemy tam nad ranem ;]

ok to już mniej więcej wycyrklowałem sobie trasę :good: ruszamy jutro nocą :naughty:

Opublikowano

Z tego, co wiem Biały Bór, Bobolice to "osławione" miejsca z przenośnych studiów foto ;)

Ja jechałbym przez Poznań ...

Zgadza sie, mam nawet pamiatke z Bialego Boru :disgust:

ja mam dwie o 8:18 i 8:20 :kwasny:

Opublikowano

Zgadza sie, mam nawet pamiatke z Bialego Boru :disgust:

ja mam dwie o 8:18 i 8:20 :kwasny:

...ale daja czadu! :shocked:

Opublikowano

olac Mielno, totalny spęd wszystkich najgorszych szumowin z terenu Polski :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

zreszta ta mieścina chyli sie juz ku upadkowi, coraz mniej ludzi tam jezdzi, szkoda marnowac sobie urlop

Opublikowano

olac Mielno, totalny spęd wszystkich najgorszych szumowin z terenu Polski :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

zreszta ta mieścina chyli sie juz ku upadkowi, coraz mniej ludzi tam jezdzi, szkoda marnowac sobie urlop

tak jak mówisz :good: już tam raczej nie pojadę.. straszna wieś w tym roku :sick3:

byłem 2 tygodnie temu, i teraz czekam kiedy przyjdą zdjęcia :decayed: :gwizdanie: nie chciało mi się nad ranem zwalniać i dostałem przynajmniej 1 strzała w dupe :wallbash:

Opublikowano

a ja Ci polecę jeszcze inna trasę...

z Łodzi A2 do Poznania - Oborniki - Czarnków - Trzcianka - Wałcz - Czaplinek - Połczyn Zdrój - Tychowo - Koszalin - Mielno.

Droga dobra, trasa o dość małym natężeniu ruchu (w wakacje różnie bywa).

Opublikowano

ale wybrales, niezla trasa po dziurach, proponuje: Poznan-Bialy Bor-Koszalin-Mielno. Musisz uwazac na radary pomiedzy B.Borem a Koszalinem, najebane jest tego co wiocha.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.