Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja limuzynka a4 b7 3.0TDI


kokoo

Rekomendowane odpowiedzi

A dlaczego schowek nie jest zamykany na kluczyk?

Masz lodowke w schowku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to moja A4 BKN 3.0tdi 204PS z 2005r sprowadzona z Francji zakupiłem ją w 2007r na wyspie Jersey na której

aktualnie mieszkam, autko ma kierownice z lewej strony ale poruszam się w ruchu prawo stronnym (niestety) :kox:

czyli tak jak w każdym cywilizowanym kraju :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka koksiarska :kox: wypasi :kox: silnik V6 miód malina - kultura pracy tego silnika nie spotykana w innych tdi'kach :good:

Program :good: kreski takie jak u mnie na ASB też z tipem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jedno wiem co do wyposażenia s-Line może się schować :naughty

No nie powiedziałbym tego, co nie zmienia faktu że dopasiona fura, ale mi chyba nigdy nie będzie się podobać jasne wnętrze, kwestia gustu.

Mam pytanie bo nie jestem pewny w 100% czy była roleta tylnej szyby montowana w b7 tak jak to było w b6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy była mątowana tego nie wiem, ale u mnie jej nie ma

kolego slownik sie klania .... bo az razi slowo "mĄtowana"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boczne byly na bank. Czesto mozna w lepszych modelach spotkac jak RS4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy była mątowana tego nie wiem, ale u mnie jej nie ma

kolego slownik sie klania .... bo az razi slowo "mĄtowana"

kolega ma rację, jak najbardziej słownik Polski. Od sześciu lat przebywam zagranicą :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna sztuka, wyposażenie konkretne :good::kox:

P.S. na forum jest jeszcze jedna B7 w takim kolorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedł nowy mod - wymiana tarcz i klocków przód i tył na firmę ATE przednie tarcze nawiercane. Hamulce żyletki :evil: jeden minus klocki strasznie brudzą felgi.

No i zmaiana felg też na 19-tki to z musu stare r......łem. Wszystkie cztery ;(

http://cgi.ebay.co.uk/19-R8-Style-Alloys-Wheels-Tyres-Audi-VW-/270613193506?pt=UK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Trims_Car_Rims_ET

foty dodam zaraz po założeniu nowych felg :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczyn niesamowity ale mało śmieszny, Rozwaliłem je w Niemczech na autostradzie leżała belka wysoka prawie jak krawężnik w poprzek autostrady, nie wiem jak ona się tam znalazła. Miałem gdzieś 180 na budziku nie było szans zahamować albo odbić w bok. W sumie nie jeden samochód w nią wjechał. No i tak się pozbyłem moich zaledwie nowych bo prawie miesiąc miały 19-stkach ;( Dobrze że żyje i nic wielkiego z samochodem się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kur.. A mówią, że to w Polsce takie ekscesy hehe, no ale jak takie coś może się znaleźć na autostradzie gdzie jeżdżą auta z prędkościami ponad 200km/h... Co na to policja? wezwałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspaniale wyposazenie :embarrassed: kolor mi sie nie podoba ale z tym silnikiem,skrzynia i wypasem to nawet bym sie nie zastanawial :)

Brakuje mu tylnej rolety,rolet w tylnych drzwiach,wylacznika poduszki pasazera,klimatyzacji z funkcja auto.wlaczania zamknietego obiegu,skladanych lusterek z pamiecia ustawien,alarmu ori audi z czujnikiem przechylu,czujnikow cisnienia w kolach,recaro,lusterka z kompasem(tego chyba nie bylo w opcji dla tgo modelu?) biale kierunki w lampach,pakiet zew,wew s-line.

Moze jescze o czym zapomnialem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kur.. A mówią, że to w Polsce takie ekscesy hehe, no ale jak takie coś może się znaleźć na autostradzie gdzie jeżdżą auta z prędkościami ponad 200km/h... Co na to policja? wezwałeś?

Policji nie wzywałem bo wyhamowałem dopiero kilometr za, a poza tym nie było jak no i język.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...