Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ulubione piwo!

Ulubione piwko 28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ulubione piwko

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio tylko Łomża Niepasteryzowane dla smaku i ugaszenia pragnienia

4606.4.jpg

Dla samego smaku to Ciechan Miodowe ale to od czasu do czasu

ciechan.jpg

Niestety ale większość z tych najpopularniejszych piw nie nadaje się w tej chwili do spożycia. Formę trzyma jeszcze Żubr i Harnaś.

Opublikowano

Gdzie można dostać "żywe"?

W Tesco w dobrej cenie mają.Ostatnio kupowałem po 3,95 :hi:

Opublikowano

wlasnie pije zwyce, ale preferuje najbardziej Tyskie :) teraz bylem na pomorski i tam pilem tylko Specjal tez bardz dobre u nas w lbn nie ma go wogole :(

Opublikowano

Heineken numero uno :kox: :kox: Ale piję też często kasztelana niepasteryzowanego i ciechana :decayed: Polecam wszystkie :good:

Opublikowano

Szkoda, że niektórych dobrych regionalnych bronków nie można nigdzie kupić :thumbdown:

Opublikowano

Ostatnio tylko Łomża Niepasteryzowane dla smaku i ugaszenia pragnienia

4606.4.jpg

Ot bratku kiedy na Łomże pod Mc w Grodzisku lecim ? Ostatnio właśnie miałem okazję wypić kilka tej łomży niepasteryzowanej i jest elegancja, choć tak "na codzień" obalam Łomżę eksport, bardzo dobra jest. Kiedyś bardzo mi smakował Warka Strong, ale teraz zrobili z tego jakieś dwusłodowe gówno.

Opublikowano

Lech :good:

Opublikowano

Carlsberg Export,Grolsh, Kronenberg,jak mam dostęp-to Lech :decayed:

No właśnie , mamy te same gusta :good:.Dodatkowo lubię Carling ale tylko butelkowy.

Opublikowano

:polew::kox:

Opublikowano

Do śniadania-Vielle Bon Secours

Do obiadziku-Samuel Adams’ Utopias

Po kolacyjce-Tutankhamen Brew

Szczególnie polecam Tutankhamen'a, nie ma to jak stare recepty. :drinks:

Opublikowano

Szkoda, że niektórych dobrych regionalnych bronków nie można nigdzie kupić :thumbdown:

true :thumbdown: Mieszkam 50km od ciechanowa i znam tylko jeden sklep w którym mają ciechana :kwasny:

Opublikowano

Leżajsk, ale to już nie to co kiedyś :kox: miło wspominam EB, choć pite nielegalnie :decayed:

żywiec, tyskie, tatra. Ostatnio próbowałem podróbki desperados chyba z lidla, no i się nie umywa.

Wszystkim co nie próbowali polecam guinnesa - prawie się uzależniłem :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Do śniadania-Vielle Bon Secours

Do obiadziku-Samuel Adams’ Utopias

Po kolacyjce-Tutankhamen Brew

No prosze! :cool1: widzę,że kolega potrafi widać kilka tysięcy za jedną butelkę piwa! Wielki szacun dla smakosza :rolleyes:
Opublikowano

Kasztelan :decayed:

Tyskie , żywczyk , królewskie , heineken

Opublikowano

Ostatnio, najczęściej Kasztelan niepasteryzowany, Żubr, czasami Żywiec.

Zdarza się Henio, ale najchętniej z bata w knajpie.

A najlepiej wchodzi Karlovacko - nie dałem rady zliczyć ile weszło :decayed:

Opublikowano

domjenick ale masz tam ziomali, mam nadzieję, że tak nie bronkujesz, BTW brakowało otwierania o suta i dolne usta :polew: a gdzie piwo z puszki ? chyba najłatwiej otworzyć :polew:

Opublikowano

Brok export :naughty: a na codzien Leszek :cool1:

Opublikowano

Desperados :good:

i Ciechan Miodowy oczywiście :)

ostatnio też Miller

Opublikowano

Ostatnio wszelkie piwa pszeniczne

okocim-pszeniczne-500ml-Full.jpg

Genialne, polecam :)

Opublikowano

Ostatnio wszelkie piwa pszeniczne

okocim-pszeniczne-500ml-Full.jpg

Genialne, polecam :)

Piję jak nie mam dostępu do Ciechana Miodowego. Niezłe jest :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.