Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ulubione piwo!

Ulubione piwko 28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ulubione piwko

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie śmiejcie się, mówiłem poważnie o tej przesyłce :gwizdanie:

Opublikowano

.

Hugo zrób reseta i dodaj możliwość oddania min. 3 głosów :wink4:

Zrobione :hi:

Opublikowano

.

Hugo zrób reseta i dodaj możliwość oddania min. 3 głosów :wink4:

Zrobione :hi:

u mnie jeszcze nie :mysli:
Opublikowano

.

Hugo zrób reseta i dodaj możliwość oddania min. 3 głosów :wink4:

Zrobione :hi:

u mnie jeszcze nie :mysli:

CTRL + F5 wciśnij

Opublikowano

Jak ktoś już głosował to musi usunąć głos i wtedy ma 3 opcje do wyboru :hi:

Opublikowano

ab175044bfc08f94.jpg

na prowadzeniu :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

żubr, warka, lech:)))))

Opublikowano

Michelob :good: :good: :good: :good:

ale jak jestem po drugiej stronie kuli ziemskiej :> :>

kiedyś był dostepny w PL, teraz nie widze w sklepach

Opublikowano

dla mnie piwo jest gorzkie, więc pije albo desperadosa albo warke strong, bo jest słodkie :polew: ale dębowe z sokiem też jest klasa, bo w smaku jak soczek, a po czapce trzaska :evil: a po paleniu najlepszy zimny reeds jabłkowy :gwizdanie:

Opublikowano

o jak można więcej jak jedno to

1. pilsner

2. żywiec

3. lech

Opublikowano

:przebiegly:

A ja lubię Redd's'a zielonego, Warke i piwko ze Spiża Wrocławskiego :rolleyes: (byle nie smakowe...)

no i chętnie ze syropem :gwizdanie:

Hehe piwo nie po to ma goryczkę, żeby je syropem słodzić :tongue4: Dla mnie to "barbarzyństwo" :tongue4:, ale nic już nie mówię bo moja mama do piwa dosypuje cukier :polew:

Łomża Mocna (7%) - niezwykle przyjemne piwko, zostało mi kilka skrzynek z wesela siostry i mi zasmakowało. Chyba będę je prenumerował :decayed:

Opublikowano

Hehe piwo nie po to ma goryczkę, żeby je syropem słodzić :tongue4: Dla mnie to "barbarzyństwo"

coś nie pasi :baseball: nie ty pijesz, poza tym syropem nie zabijesz goryczki piwa :tongue4::wink4:
Opublikowano

Wyniki ankiety świadczą tylko o jednym...

Użytkownicy A4 kompletnie nie znają sie na piwach :decayed:

Opublikowano

najlepsze są polskie piwa typu : Lech , Tyskie , Żywiec , a nie jakieś wynalazki z Anglii czy Holandii :thumbdown: ,

o desperadosach/redsach i innych sokach które sie nadaja jako zapojka do wódki nie wspominam :decayed:

Opublikowano

ja też jestem podobnego zdania do tych piw należy dodać niezniszczalny Specjal - pije go całe moje rodzinne miasteczko i okoliczne miejscowości :)

Opublikowano

najlepsze są polskie piwa typu : Lech , Tyskie , Żywiec , a nie jakieś wynalazki z Anglii czy Holandii :thumbdown: ,

o desperadosach/redsach i innych sokach które sie nadaja jako zapojka do wódki nie wspominam :decayed:

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

A najlepsze w ogóle są niepasteryzowane piwa z małych regionalnych browarów :slina:

Opublikowano

A najlepsze w ogóle są niepasteryzowane piwa z małych regionalnych browarów :slina:

piłem dwa rodzaje :

1. Kasztelan (Browar Sierpc)

2. Łomża

obydwa za***iste :good:

Opublikowano

A najlepsze w ogóle są niepasteryzowane piwa z małych regionalnych browarów :slina:

piłem dwa rodzaje :

1. Kasztelan (Browar Sierpc)

2. Łomża

obydwa za***iste :good:

Kiedyś we Lwówku (najstarszy browar w Polsce. 1209) robiono Książęce. Za dobrych lat browaru za***iste piwo. Potem niestety browar popadł w kłopoty, co skończyło się bankructwem :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.