Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ulubione piwo!

Ulubione piwko 28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ulubione piwko

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Policka, Krakonos, Rampusak, Breznak. W takie upały najlepiej smakuja mi lekkie 10o piwa. Dobrze, że w pobliżu mam pijalkę z pysznym czeskim browarkiem z kija bo te z ankiety omijam szerokim łukiem :sick3:

Opublikowano

LEZAJSK :cool1:

nie wiem czemu nie ma liscie :angry:

Nawet kiedys pracowalem tam :gwizdanie:

Opublikowano

LEZAJSK :cool1:

nie wiem czemu nie ma liscie :angry:

Nawet kiedys pracowalem tam :gwizdanie:

5 stron temu wklejałem tekst tej piosenki :kox: :kox:
Opublikowano

kiedys to sie spiewalo pod namiotami na SOLINIE :naughty:

Myśmy to wyli co tydzień w Karkonoszach :naughty:
Opublikowano

haha wszedlem na ten watek bo przypomnial mi sie wlasnie Lezajsk i super hit lezajski full wanki wstanki, chcialem wkleic, patrze a tu juz jest:D jestescie chlopaki zajebisci:D

i zdrowko bo kupilem dzis wlasnie w biedronce lezajskiego fulla :kox: :kox:

Opublikowano

Wyniki ankiety świadczą tylko o jednym...

Użytkownicy A4 kompletnie nie znają sie na piwach :decayed:

Oświeć nas mentorze :tongue4:

Opublikowano

z pysznym czeskim browarkiem z kija bo te z ankiety omijam szerokim łukiem

czeskie :sick3:

2 tygodnie temu wróciłem po tygodniu pobytu w Czechach.

Po 2 dniach skończył mi się Kasztelan i poprostu nie dało

się tych szczyn pić.

W hotelu z kija 3% :wallbash:

Jedynie jeszcze jak trafiłem Gambrinusa-powiedzmy,że średnie ale

z rana na kaca szedł jak maślanka :good:.

Opublikowano

z pysznym czeskim browarkiem z kija bo te z ankiety omijam szerokim łukiem

czeskie :sick3:

nie dało

się tych szczyn pić.

W hotelu z kija 3% :wallbash:

Jedynie jeszcze jak trafiłem Gambrinusa-powiedzmy,że średnie ale

z rana na kaca szedł jak maślanka :good:.

Poszerz swe horyzonty czytając http://www.browar.biz/forum/ Odkryjesz prawdziwe piwo a nie tylko koncernowe :cool1:

Opublikowano

od zawsze Żywiec! (ew. Tyskie, Special)

Opublikowano

Poszerz swe horyzonty czytając http://www.browar.biz/forum/ Odkryjesz prawdziwe piwo a nie tylko koncernowe

Uwierz,że nie piszę tylko po to by zrobić komuś na złość.

próbowałem kilkanaście gatunków i tragedia.

Moi współtowarzysze mieli podobne zdanie.

Browary polskie vs. browary czeskie....przepaść

Opublikowano

Wyniki ankiety świadczą tylko o jednym...

Użytkownicy A4 kompletnie nie znają sie na piwach :decayed:

Oświeć nas mentorze :tongue4:

Ale gdzie Ci mam poświecić :?:

Przecież napisałem puente :wink4:

Opublikowano

Wyniki ankiety świadczą tylko o jednym...

Użytkownicy A4 kompletnie nie znają sie na piwach :decayed:

Oświeć nas mentorze :tongue4:

Ale gdzie Ci mam poświecić :?:

Przecież napisałem puente :wink4:

poświeć, poświeć - na jakie piwka zwrócić uwagę (dzięki opinią z forum przekonałem się już do Kasztelana, choć tak pewnie nigdy bym na niego nie zwrócił uwagi) :wink4:

Opublikowano

Lager, lager , lager , lager... czy tworzący tą ankietę na prawdę nie zna inych gatunków piwa niż pieprzony Lager?

Co ze Stautami, Pale Ale, Porterami czy gatunkami pszenicznymi?

Moje ulubione to Paulaner i Franziskaner. Piwa pszeniczne. Wszystkie lagery to siki.

Opublikowano

Lager, lager , lager , lager... czy tworzący tą ankietę na prawdę nie zna inych gatunków piwa niż pieprzony Lager?

Co ze Stautami, Pale Ale, Porterami czy gatunkami pszenicznymi?

Moje ulubione to Paulaner i Franziskaner. Piwa pszeniczne. Wszystkie lagery to siki.

Nie znam :polew: :polew: :polew: Ja te siki piję kilka razy w roku :decayed: Jak chcesz to mogę walnąć ankietę na 3 strony :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Lager, lager , lager , lager... czy tworzący tą ankietę na prawdę nie zna inych gatunków piwa niż pieprzony Lager?

Co ze Stautami, Pale Ale, Porterami czy gatunkami pszenicznymi?

Moje ulubione to Paulaner i Franziskaner. Piwa pszeniczne. Wszystkie lagery to siki.

Trudno,nie pijesz sików więc nie głosuj :cool1:
Opublikowano

przekonałem się już do Kasztelana

Cinek byku wiesz co dobre :wink4:

Opublikowano

Desperados, Lech

Opublikowano

w Polsce : leszek , wareczka. łomża export :good:

w Niemczech :germania export :kox: , mixery, eichbaum :naughty:

wszystko oczywiście schłodzone :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.