Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ulubione piwo!

Ulubione piwko 28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ulubione piwko

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja swoje też :wink4:

Opublikowano

ambera naturalnego proponuje sprobowac

Opublikowano

Swoja drogą raz popijałem wódkę piwem :decayed: pierwszy i ostatni :naughty: a później :sick3:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 20:37_________________________________________________

ambera naturalnego proponuje sprobowac

A cóż to za wynalazek??nie słyszałem nigdy :rolleyes:

Opublikowano

mieszkałem blisko AMBER :kox::drunk:

Opublikowano

Robię test..wybudowali niedaleko mnie Kaufland..banery, że 200 rodzai piwa..zacząłem od dolnej póły czyli do 3 zł :D

Łomża Export i Złoty Denar... łomża po otwarciu spieniła się jak wściekłe bydle :blink:

[br]Dopisany: Październik 13, 2010, 10:22:30 _________________________________________________Łomża kwas straszny..w mordzie rośnie z prędkością światła.. zdatne do picia..ale tylko na dojebkę :decayed::wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj piłem Holenderskiego browka HERTOG JAN 10% Nawet niczego sobie :cool1:

Opublikowano

a ja popijam od czasu do czasu tego okocima pszenicznego i jak mnie najdzie to nawet mi smakuje

ale normalnie to jestem za Żubrem, Specjalem, Warką, Lechem, Tyskim i Żywcem

nie lubię monotoni i co jakiś czas muszę zmieniać piwo :cool1:

Opublikowano

Złoty denar też śmieć jakich mało..jakby komuś przyszło zakupić takie piwo do testów to lepiej oranżadę z Helleny :wink4:

Opublikowano

Złoty denar też śmieć jakich mało..jakby komuś przyszło zakupić takie piwo do testów to lepiej oranżadę z Helleny :wink4:

kupuj perełkę chmielową dostała pierwsze miejsce na tegorocznych Chmielakach i jest naprawdę super. Nie piłem Perły w ogóle kiedyś bo za bardzo alko i chmielem waliła ale teraz jest miodzik :good:

Opublikowano

Złoty denar też śmieć jakich mało..jakby komuś przyszło zakupić takie piwo do testów to lepiej oranżadę z Helleny :wink4:

kupuj perełkę chmielową dostała pierwsze miejsce na tegorocznych Chmielakach i jest naprawdę super. Nie piłem Perły w ogóle kiedyś bo za bardzo alko i chmielem waliła ale teraz jest miodzik :good:

Perłę Export to ja tłoczę caly czas :wink4:

Opublikowano

Moich ulubionych akurat nie ma w ankiecie a są to rybnickie i grolsh

Opublikowano

Moich ulubionych akurat nie ma w ankiecie a są to rybnickie i grolsh

grolsch ma tylko fajną butelkę, smak jak dla mnie takie sobie

Opublikowano

polecam ALE ALE niepasteryzowane, fajny smak i AMBER naturalny

Opublikowano

We Wrocławiu w rynku jest browar SPIŻ już dawno tam nie byłem ale kilka lat temu mieli tam dobre piwo pszeniczne i do tego dawali ciemny chleb ze smalcem było super!

Opublikowano

We Wrocławiu w rynku jest browar SPIŻ już dawno tam nie byłem ale kilka lat temu mieli tam dobre piwo pszeniczne i do tego dawali ciemny chleb ze smalcem było super!

Szczególnie fajnie było tam na poczatku, jak stały talerze z tym chlebem na stołach, a studenciaki robili zrzut na 1 piwo i przychodzili się nażreć :decayed:

Potem dawali juz tylko pajdę do piwa :naughty:

Opublikowano

Kiedyś załapałem się tam na wizytę prezydenta Czech Vaclava Havla, to był przypadek. Była wtedy orkiestra i grali przeboje Gleny Millera.Moja wizyta też była nie oficjalna :) bo żonka noc nie wiedziała :gwizdanie: ale jak obejrzała wiadomości to ja się załapałem w kadrze :shocked: a wtedy była lipa :bicz:

Opublikowano

Kiedyś załapałem się tam na wizytę prezydenta Czech Vaclava Havla, to był przypadek. Była wtedy orkiestra i grali przeboje Gleny Millera.Moja wizyta też była nie oficjalna :) bo żonka noc nie wiedziała :gwizdanie: ale jak obejrzała wiadomości to ja się załapałem w kadrze :shocked: a wtedy była lipa :bicz:

Wpadłeś jak Szwejk :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Wpadki się zdarzają :drunk:, następną zaliczyłem jak między mostami był BAR Polsatu , wtedy córka mnie namierzyła :confused4:.No cóż mam słabość do piwka.

Opublikowano

Wpadki się zdarzają :drunk:, następną zaliczyłem jak między mostami był BAR Polsatu , wtedy córka mnie namierzyła :confused4:.No cóż mam słabość do piwka.

Cos wiem o tej słabości. na szczęście żonka jej u mnie nie tępi :drinks:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.