Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ulubione piwo!

Ulubione piwko 28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ulubione piwko

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a to moja ulubiona reklama :decayed:

Opublikowano

ŻYWIEC!!! i ostatnio kasztelan niepasteryzowany

Opublikowano

nie ma jak szowinistyczna reklama :good:

Opublikowano

Kasztelana piłem już z 7 lat temu

teraz zrobił sie taki popularny

Opublikowano

ankieta :good: ale Okocimia Mocnego nie ma, Okocimia pszenicznego też nie ma :thumbdown:

gdzie wy tą perłę kupujecie? nie widziałem jej na oczy

jutro będę się delektował Bosmanem niepasteryzowanym, ciekawe jak się ma do kasztelana

w PO ostatnio perłę kupiłem w markecie z boku selgrosa :mysli: tylko nie pamiętam czy to był piotr i paweł (chyba tak)

Opublikowano

Widzę, że Lech jest wiodącą marką piwa. Cieszę się, bo to potwierdza mój dobry gust i smak.

Opublikowano

jak dla mnie

Newcastle brown ale

newcastlebrownaledetalj.jpg

Hobgoblin

hobgoblinbeer.jpg

Opublikowano

ankieta :good: ale Okocimia Mocnego nie ma, Okocimia pszenicznego też nie ma :thumbdown:

gdzie wy tą perłę kupujecie? nie widziałem jej na oczy

Przecież nie będę rozpisywał wszystkich odmian piwa , bo ankieta miałaby ze 3 strony :polew: U mnie Perła w każdym sklepie jest :kox: Nawet w Chinach można Perłę kupić.Jak chcesz to wezmę na zlot i chłopaki Ci dostarczą :wink4:

Opublikowano

To widział w końcu ktoś te " Dog in the Fog " ostatnimi czasy ?

Chodzi za mną już ze 2 miesiące :slina:

Opublikowano

Lech Premium wymiata, kiedyś Tyskie, ale spadło na psy, wcześniej jeszcze Żywiec, ale też podupadł.

Nie pogardzę Beck'sem

Opublikowano

A ja lubie miejscowe browary tzn. Lubelskie, Radomskie i Śląskie, maja po 7-8% :decayed:

A z normalnych to zwykle lech, tyskie, żubr i leżajsk, kwestia na co aktualnie jest promocja w markecie :polew:

Opublikowano

a gdzie temat o wodzie %? :naughty::decayed::wink4:.

Opublikowano

To widział w końcu ktoś te " Dog in the Fog " ostatnimi czasy ?

:slina:

Widziałem tego browca w AL CAMPO w Alicante (Hiszpania) :>

Opublikowano

To widział w końcu ktoś te " Dog in the Fog " ostatnimi czasy ?

:slina:

Widziałem tego browca w AL CAMPO w Alicante (Hiszpania) :>

u mnie w Rykach sa te browary (przynajmniej były) w sieci sklepów "żabka" :decayed: ale nigdy tego nie piłem, warto :mysli:

Opublikowano

To widział w końcu ktoś te " Dog in the Fog " ostatnimi czasy ?

Chodzi za mną już ze 2 miesiące :slina:

ja je widzę w Carrefourze i czasem w Tesco :gwizdanie:
Opublikowano

Ankieta LIPA na max'a :!:

Tyle możliwości wyboru i TYLKO jeden głos :gwizdanie:

Przecież wiadomo ze każdy gustuje w kilka markach piwa...

Hugo zrób reseta i dodaj możliwość oddania min. 3 głosów :wink4:

a gdzie temat o wodzie %? :naughty::decayed::wink4:.

:good::slina::notworthy:

Opublikowano

CHŁOPAKI !!! KTO MA MOŻLIWOŚĆ NIECH MI KUPI DOGA ! TZN Z 10 NAJLEPIEJ WYŚLE KASE PRZELEWM, ALBO NIECH KTOŚ SIĘ UPEWNI CZY SĄ WYŚLE KASE A POTEM BEDE LICZYŁ NA PRZESYŁKE :cool1: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BĘDĘ BARDZO, BARDZO, BARDZO, BARDZO, BARDZO ... BARDZO WDZIĘCZNY !! :notworthy: :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 18:57_________________________________________________Azunia dzięki za takie info dzisiaj oblece wszystkie carefury czy jak to tam, tesca i kałł flandy :D:notworthy: :

ps w żabkach byłem i nie ma ;([br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 18:59_________________________________________________( nie jestem alkoholikiem :decayed: )

Opublikowano

( nie jestem alkoholikiem :decayed: )

no nie wiem :mysli:

:decayed:

Opublikowano

( nie jestem alkoholikiem :decayed: )

no nie wiem :mysli:

:decayed:

:D
Opublikowano

widzę że nie tylko ja lubię pilsnera :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.