Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

to się wie... zobaczę może się zmierze z tym tematem w ten weekend bo mimo że gwint mam to plastiki sa cichutko nic nie stuka nic nie puka... po za tym jednym małym cholerstwem[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 12:45_________________________________________________Siema ponownie...

Pytanie z ciekawości...

Czy ktoś z was się styknął z modem typu silnik BRD + turbo z CAHA (170 CR) podobno efekty są znaczne, szczególnie jeśli wtryskiwacze są już Conti a nie Siemens.

Pisze podobno, jest to temat który usłyszałem ale jakoś podchodzę do tego z wielką rezerwą. Nie widziałem jeszcze 2.0 TDi 170 PD/CR powyżej 210 km.

Opublikowano

Jaro4444 ma takie turbo u siebie tyle ze ma uklad wtryskowy boscha , o ile dobrze pamietam to cos kolo 215 i 450.Musial byc go zagadac.Dla mnie tylko zaczyna to byc przerostem nad mozliwosciami przeniesienia napedu.Jak dla mnie szkoda zachodu , chyba ze ci turbo padlo i musisz tak czy siak wymienic.

Opublikowano
  • Autor

Pytalem z ciekawosci. u mnie bebechy w aucie maja sie obecnie wzorowo :) nie planuje takiego moda bo nie ma po co.

Opublikowano

dla 10 KM chyba nie warto pakowac 3K .

Opublikowano

dla 10 KM chyba nie warto pakowac 3K .

Ale może dla 30nm już warto, to czuć. :good:

Opublikowano
  • Autor

Mod ciekawy jeśli naprawdę komuś padnie turbina w BRD, u mnie narazie brak oznak oby coś było nei tak z nią stąd pytanie czysto teoretyczne było.

Opublikowano

szukasz evo? :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

kto ?

Opublikowano

mgtan na evo.org.pl się pojawił :naughty:

Opublikowano
:) ciagdzie wilka na ciemna strone mocy :wink4:
Opublikowano

evo.org.pl

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

fajne forum, ciekawe rzeczy piszą.... :good:

Opublikowano

fanje to jest forum.subaru :wink4:

Opublikowano

daj linka, przyda sie

Opublikowano

fanje to jest forum.subaru :wink4:

:nose:

Opublikowano
  • Autor

ale że ja?? na EVO? no coś ty :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 09:06_________________________________________________NEWS z wczoraj...

POLECIAŁ WTRYSKIWACZ ZNOWU

NEWS z dzisiaj

serwis wymienia to za darmo!!

Jedyny warunek to serwisowanie w ASO regularne :> :> :>

Opublikowano

ale że ja?? na EVO? no coś ty :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 09:06_________________________________________________NEWS z wczoraj...

POLECIAŁ WTRYSKIWACZ ZNOWU

NEWS z dzisiaj

serwis wymienia to za darmo!!

Jedyny warunek to serwisowanie w ASO regularne :> :> :>

....

Opublikowano
  • Autor

tak miałeś rację :)

nie ma limitów kilometrów jedynie musi być prowadzona książka serwisowa i auto w ASO na przeglądach.

Opublikowano

dziekuje;)

Opublikowano
  • Autor

Czyli tym sposobem mamy bezproblemowego diesla od Audi w B7 po za 3.0 :)....

Bezproblemowego - czytaj kosztów brak w razie awarii :)

Opublikowano

Czyli tym sposobem mamy bezproblemowego diesla od Audi w B7 po za 3.0 :)....

Bezproblemowego - czytaj kosztów brak w razie awarii :)

jak to bezproblemowego :gwizdanie: a pękające głowice w BRD ? a problem z nietrzymaniem mocy ? DPF ? Dwumas? o napedzie pompy oleju nie wspominam :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.