Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan


mgtan

Rekomendowane odpowiedzi

no to słabo... zwrócą Ci koszty wymiany zawiasu? :naughty:

tak wynika z przepisow, MR Motors musi zrobic bezkosztowo.

narazie idzie reklamacja przez MRmotors... ale gwarancja jest czyli ja juz nie mam za co płacić... wystarczająco duzo mnie te zabawy już kosztowały... MRmotors mi dało odpowiedź że włożą mi seryjny zaiwas ten co mam (...dobrze że jeszcze w garażu...) na czas reklamacji.

Natomiast włożyć muszą zawias seryjny i tak... bo nie wytocza go nawet z warsztatu na czas oczekiwania na zawias, a nie mogą sobie pozwolić na zostawienie auta podwieszonego na windzie na 2 tygodnie... to byłby dla nich większy koszt myśle niż przełożenie.

Jedyne co wiem to że zdaniem MRmotors to na 99% przednie amorki tak piszczą... bo robili różne zabiegi i sprawdzali wszystko co się da... [br]Dopisany: 09 Luty 2011, 15:54_________________________________________________Problem z ESP rozwiązany.

Przyczyną był czujnik świateł stopu... a inaczej włącznik ten przy pedale hamulca... koszt kilkadziesiąt złotych... i po sprawie :)[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 19:08_________________________________________________a z ciekawostek dowiedziałme się że Adui nie robi już wycieraczek gumowych w innym kolorze niż czarny!!... porażka... mam teraz orio szare gumy i chciałem zmienić bo jedna się już zuzyła pod pedałem gazu... i d*pa... ide szuakać na alledrogo może cos ktoś jeszcze ma.[br]Dopisany: 26 Luty 2011, 19:09_________________________________________________słuchajcie czy w B6/B7 był fabrycznie podswietlony uchwyt na napoje i wizytownik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie czy w B6/B7 był fabrycznie podswietlony uchwyt na napoje i wizytownik?

Ja moja kupilem to juz mialem podswietlane wiec raczej to fabryka zrobila, ale w B6 i mojej poprzedniej B7 byly zwykle...i bez chromu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w B6 nie miałem , ale podłokietnik jest z diodą ..... z tego co wiem to zalezało od wyposazenia auta ( jesli się nie mylę wchodziło to w pakiet oświetlenie )

BTW: Jak chcesz to mam podswietlany kpl. z ESP :kox: ( PW )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki...mam.... planuje rozpocząć kompletowanie cześci - oświetlenia... tylko ciekawe... jak to zadziała... w ESP mam podświetlenie i czy wizytownik i kubek bierze s tego prąd czy gdzieś indziej?

wiecie może czy instalacja w drzwiach jest taka sama w wersji bez podświetlenia jak z podświetleniem - świateł ostrzegawczych i tych na nogi jak się otweira drzwi od dołu, czy tez jest inna?[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 23:25_________________________________________________Dzisiaj... mam spowrotem standardowy zawias..... O jeshu jak tym sie koszmarnie jezdzi... Jakos buja autem I jakas taka bula... Nie mowiac o tym ze czuje aie jak kierowca autobusu tak wysoko w tej zyrafie... Gwint poszedl caly do KW... Byc moze odrazu drapne hamulce jak wroci gwint...

P.s sorry za brak polskich znakow... Testuje pewien wynalazek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seryjny zawias dobra rzecz na okres luty-kwiecień dopóki dopóty drogowcy nie doprowadzą naszych dróg do porządku :wink4: więc powinieneś się cieszyć, że masz komforcik teraz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ale jak się wchodzi w zakręty tragicznie ;).... mam stabilizatory RSowe ale mimo wszysztko... ;)... ja chce moje KW spowrotem. :decayed:

czekamy na werdykt.[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 10:46_________________________________________________p.s. w jaki kolor przy srebrnym aucie i szarej-grafitowej feldze, byscie poszli z zaciskami?

czerwony? czarny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srebrny jesli w miare duze, jak male to czern

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srebrny jesli w miare duze, jak male to czern

dlaczego czerń ? przecież ten kolor optycznie pomniejsza jeszcze :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierdykne w czerwień... będa dobrze wyglądały z grafitopwa felgą i srebrnym autem..

a z newsów to robie pełną odnowę lakieru itp. wszystko oparte na Meguiars + Zirconite + czyszczenie środka itp.

Taki sobie prezent urodzinowy zrobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

by 345 weszło w 17 cali to bym je wziął a tak 330.

S4 wchodzi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

by 345 weszło w 17 cali to bym je wziął a tak 330.

S4 wchodzi :naughty:

tak tylko że:

- nie mogę dostac kpl z S4

- S4 sa zaciski 2tłoczkowe, a tu 6

mysle że lepiej miec 330 + 6 tłoczków niż 345 i 2tłoczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...