Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt


bartoooo

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, a Co powiecie nad oklejeniem konsoli srodkowej w czerwonym karbonie (zgodnie z kolorem mojego auta i oklejeniem np takze listw tych na drzwiach takze w tym karbonie?? Tak z jednej strony sie czaje na oklejenie taka folia z drugiej strony nie wiem jak to bedzie cudo wygladalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem u kogos z forum jak mial w czerwonym karbonie dekory oklejone...hymm wygladalo to apetycznie.

Zapodajcie foty kto i jak okleil wozidlo bedzie z czego wybierac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mi się nie widzą czerwone carbonowe dekory ;) Moim zdaniem carbon musi być czarny. Sam osobiście mam oklejone dekory, konsole w B5. I wygląda super jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś u siebie okleiłem. Wcale nie taka prosta robota. Efekt jak dla mnie super. Co do innych kolorów to nie wiem sam. Może skusił bym się na dekory ale to, by mi zajęło minimum dwa dni roboty. Chyba odpuszczam. Foto w mojej galerii link w sygnie.

Poszedłem za ciosem i w carbon dałem gałkę zmiany biegów. Efekt? Oceńcie sami.

dsc00946xn.jpg

scaled.php?server=19&filename=dsc00947pr.jpg&res=landing

scaled.php?server=842&filename=dsc00945si.jpg&res=landing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmam pytanie odnośnie tego oklejania. Jezeli mam wytartą gume tu kolo gałki zmiany biegów az do plasitku gdzieniedzie duze placki to trzeba wszystko papierem jechac i odtłuścić i dopiero czy jak bo tego nie wiem. Koleszko zdradź patent na ta gałke bo mam wytartą w wygląda to kozacko :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wahałem się z oklejaniem dekorów swojej czwórki ....ale zostałem przekonany tą gałą:polew:

Gałka może do wszystkiego przekonać :naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej nie moge załapać tego oklejania...

Naklejam normalnie folie na element łącznie z załamaniami i jak w załamaniach sie pomarszczy to podgrzewam i dociskam/wygladzam?

Czy oklejam plaski odcinek i dopiero przed przyklejeniem w zalamaniu podgrzewam i naciagam ja i przyklejam czy jak...

??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrzewam, przyklejając naciągam na końcach bardziej, żeby nie wyszły zmarszczki i cieszę oko efektem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego a ja bym poprosił namiary na tą folie co oklejałeś gałkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś u siebie okleiłem. Wcale nie taka prosta robota. Efekt jak dla mnie super. Co do innych kolorów to nie wiem sam. Może skusił bym się na dekory ale to, by mi zajęło minimum dwa dni roboty. Chyba odpuszczam. Foto w mojej galerii link w sygnie.

Poszedłem za ciosem i w carbon dałem gałkę zmiany biegów. Efekt? Oceńcie sami.

http://img690.imageshack.us/img690/7987/dsc00946xn.jpg

http://desmond.imageshack.us/Himg19/scaled.php?server=19&filename=dsc00947pr.jpg&res=landing

http://desmond.imageshack.us/Himg842/scaled.php?server=842&filename=dsc00945si.jpg&res=landing

Jak załatwiłeś sprawę łączenia foli żeby się nie odklejała? Bo rozumiem że oklejałeś dookoła gałki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki ostatnioogladalem jakis tam progra w ktorym oklejali samochod i po oklejeniu wygrzewali auto przez tydzien na sloncu zeby cholia zapamietala ksztalty na roznych zalamaniach blachy itp. i nasowa mi sie mysl czy z taka folia nie jest podobnie bo slyszalem ze dosc czesto te folie z czasem odklejaja sie w mocno ponaciagacnych miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...