Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki


Inkognito

Rekomendowane odpowiedzi

dziś po strojeniu wyszło 205Ps i 300Nm co wy na ten wynik??

kolega egon47 w seryjnym aucie osiagnal 201KM i 281NM wiec u Ciebie jest zdecydowanie malo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tym co masz w aucie wrzucone to mysle że 230KM i 330Nm powinno być

no w taką moc celowałem a tu niemiłe zaskoczenie... jedyny + taki że auto sunie do przodu a nie tak jak ostatnio że ścinało doładowanie i była kupa [br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 23:08_________________________________________________jakiej firmy tarcze hamulcowe polecacie 312 na przód... ??? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ferodo i klocki textar i polecam, póki co nie piszczą :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 23:08_________________________________________________jakiej firmy tarcze hamulcowe polecacie 312 na przód... ??? :mysli:

gladkie zimmermanny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo teraz będę zmuszony niedługo zmienić heble bo te troszkę słabe :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 22:28_________________________________________________dwa zdjęcia na zimę bez śniegu :tongue4:

20111212047.jpg20111212048.jpg

[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 13:19_________________________________________________w końcu zebrałem się w sobie i zamontowałem przednie boczki w skórze :gwizdanie:

no i wpadł mi plan na dekory co byście powiedzieli na biały carbon ?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce okleić dekory wpisz sobie na aalegro folia biały carbon i zobaczysz jak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puma obklejał w swojej B5 na biały carbon dekory :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten intercooler w twoim samochodzie... Kurcze fajnie to wygląda i widział bym to u siebie.

Nie boisz się,że kiedy ktoś cofajac na parkingu ci go urwie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko fura, chociaż osobiście alu zmienił bym na jakieś inne ale to tylko moje zdanie :) Poza tym szacun :hi:

Baza ta sama no i chyba nawet kolor auta ten sam :) Pytanie mam - kupiłem IC (55x16x6,5 cm)i cały czas szukam info jakich i ile rur kupić żeby to wszystko połączyć. Silikony chcę dać tylko tam gdzie jest to niezbędne, możesz coś napisać na ten temat ? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam uspawane całe doloty mam tylko 4 sylikony tam gdzie muszą być. jeśli był byś konkretnie zainteresowany mógł bym ci uspawać takie coś :naughty:

chyba że masz kogoś jutro mogę policzyć mniej więcej ile kolanek i ile rury byś potrzebował [br]Dopisany: 07 Luty 2012, 00:11_________________________________________________a co do felg hmmm jeśli bym sprzedał te to mam fajny plan ale jak na razie brak chętnych to chyba te pójdą na biało na sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zayebisty ten FMIC, sam też szukam kogoś kto by mi wyrezał rury do centralnego coolera w AFN'ie :disgust:

gdybyś nie miał tak daleko zaprosił bym Cię do siebie...[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 12:18_________________________________________________a tak w ogóle dzięki za pozytywne oceny... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam uspawane całe doloty mam tylko 4 sylikony tam gdzie muszą być. jeśli był byś konkretnie zainteresowany mógł bym ci uspawać takie coś :naughty:

chyba że masz kogoś jutro mogę policzyć mniej więcej ile kolanek i ile rury byś potrzebował [br]Dopisany: 07 Luty 2012, 00:11_________________________________________________a co do felg hmmm jeśli bym sprzedał te to mam fajny plan ale jak na razie brak chętnych to chyba te pójdą na biało na sezon

No jakbyś mógł to pomierzyć i sprawdzić w miarę rzetelnie było by dobrze a nawet bardzo dobrze :decayed:

Spawać mam gdzie także dzięki za propozycję chodzi mi bardziej o materiał tzn ile czego. Orurowanie masz z aluminium czy kwasiaka ?

Ja za chwilę będę miał na sprzedaż kilka flansz (stal węglowa 9,5 mm grubości) pod DP 2.5" bo się wycięło więcej :evil: także jak ktoś będzie potrzebował to pisać :)

A felunek biały też chyba robiłby dobrą robotę :) Jeszcze raz :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam z kwasa jak tylko będę miał czas to Ci to wszystko pomierzę i napiszę PW a na 2 flansze był bym chętny bo będę robił DP dla brata :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Flansze wycięte będą wodą także materiał nie jest przegrzany, poszarpany etc. (za wzorzec posłużyła ori uszczelka ta która jest za turbo przed katem). I jeszcze jedno pytanie - średnica otworu flanszy tej nazwijmy to przy wydechu już to 55 mm? (Masz DP także domniemam iż coś wiesz na ten temat) :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...