Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wrazenia na i po zlocie - hot line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czemu KURVA nikogo już nie ma ??? My jeszcze walimy nad jeziorkiem więc ZAMKNĄć MORDE..

Opublikowano

Brykiet taki, że głowa mała. Było RELEWACYJNIE :thumbup:

Opublikowano

Brykiet taki, że głowa mała. Było RELEWACYJNIE :thumbup:

święta prawda.

My (Krzyn!ek, Kaśka) spoko dotarliśmy do swoich domków. ale była jazda :dance:

widzę też że już najlepsza fota ze zlotu została udostępniona (bezdymne programy)

szacuneczek za organizacje i atmosferę zlotu.

Opublikowano

Malik fotek nie widać :no:

Juz powinno byc OK.

Opublikowano

Malik fotek nie widać :no:

Juz powinno byc OK.

jest ok.

Opublikowano

łorany.....

podobno wczoraj na śniadaniu były same Panie, a dzisiaj to już nawet ja byłem i ogólnie głośno się zrobiło rano, heheheh...

Ale wczoraj .. uffff :evil:

ufff

malik jak tam E ?

A Spanky, intfc nie chciałeś oblukać

Taktuś i Pani Taktusiowa : 0020gh6.gif

za organizację i całej reszcie za całość :)

Opublikowano

Dziękuję wszystkim za przybycie i świetną zabawę...

za pierwszą bibę z grupą inicjatywną ( czwartkową),

za piątkowy balet...

za sobotnie ognisko...

adadur: fotki przerzuciłem do galerii

Opublikowano

Taktuś, masz źle ustawiony datownik w aparacie. Walnął się dokładnie o 2 dni i 20 godzin :)

Opublikowano

Taktuś, masz źle ustawiony datownik w aparacie. Walnął się dokładnie o 2 dni i 20 godzin :)

Dziwie się że takie rzeczy wyłapujesz ..... ja śpie i wstaje i śpie i wstaje :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Taktuś, masz źle ustawiony datownik w aparacie. Walnął się dokładnie o 2 dni i 20 godzin :)

no faktycznie, ale jajka

fiksuje mi ten aparat po upadku w górach :decayed:

Opublikowano

Ja tez juz dotarłem do domu

Chciał bym serdecznie podziekować organizatorom :oklaski: swietna impreza , jestem pod duzym wrazeniem

na zlocie poznałem wspaniałych i serdecznych ludzi nie bede tu wymieniał po koleji ale wszyscy są zajefajni ( nie moge ochlonąć jeszcze i jest mi przykro ze w tak swietnym towarzystwie czas tak zapierdziala )

Opublikowano

Proszę o więcej fotek, chciałbym chociaż oko nacieszyć. :confused4:

Opublikowano

Zazdrościmy Wam jak nie wiem co ! Widać, że było fajnie.

Opublikowano

Ja już wrzucałem linka do fotek :naughty:

Opublikowano

No dobra to jako ostatni wylatujacy z Kaletki 4 auta melduja sie w domku Flyer juz doma Adamooo z oniakiem jeszcze troszke maja z 15 minutek

Co do imprezy to KOX :thumbup: Taktus :notworthy:

Opublikowano

Ale byl kurvva wypierd. Rewelacja. Za tydzien znowu moge jechac :thumbup:Zloty powinny byc co miesiac :thumbup:

Ktory ma jeszcze szyszke w d*pie? :D

ps. Widzielismy Hołka z Lukasem na trasie :decayed:

Opublikowano
ps. Widzielismy Hołka z Lukasem na trasie

fakt zgadza sie niebieskie subaru na blachach NO... to byl łon ale przypomina mi sie rajd polski ostatni na start podjeżdza Hołek ludzie leca a my " a kto to to jest (jakas babka) "to Hołek Holek " a my " a to Polak ?" :D

Opublikowano

Ja dodam jeszcze od siebie, ze powyzej 140 km/h dopiero porzadnie wytrzezwialem :D

Nie wiem jak Wy, ale ja znowu ide chlac...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.