Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN 1,9]troszeczke inny audik


dudekx25

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh i co ci tu napisac...faktycznie te spojlery moze i sa ladne ale do tego auta kompletnie nie pasuja ;/ Jesli juz robsz taki tuning to wsadz jakies konkretne fele 17-19 - dobry wzor swiatla przednie jakies andzelsy pewne beda pasowac do reszty grll to juz nie wiem jaki kierunki boczne zmien ...hmm ta koncowka tlumika tez mi nie lezy ;/okragla nie lepej by pasowala ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezli jestescie.. :polew: Chlopak zrobil auto, a wy mu radzicie teraz jak go useryjnic.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde te zderzaki jakieś dziwne są. tylne lampy mam takie same. i powiem szczerze że paskudne są i na dodatek 146 euro mnie kosztowały. teraz szukam jelenia żeby mu je opylić.sam niewiem czemu je kupiłem.chyba dałem się ponieść modzie która tu panuje. ;(

warnpmod.gifKolega dorobil sie kolejnego ostrzezenia, a przy takiej postawie obawiam sie, ze bedzie coraz gorzej

"3116794 18:22:01

e w dupe j**any parchu i psi wytrysku za to co kurwo napisałes w uzasadnieniu ostrzeżenia masz wp***dol i postaram się to zrobić szybko w dupe j**ana cioto. namiary na ciebie mam i wiem jak wygląda twój łup zacznę od twojego łupa a skończe na twoim ryju pedale"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajne i faktycznie jak to napisałeś inne:D

sam bym taki zrobił jakbym miał dostęp do takich zderzaczków i progów

mi się podoba :D:D:D:D:D :th: :th: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz stary jak tu jest...ja juz sie nauczylem ze jest to forum milosnikow seri lub przerobek na s4 lub rs4.Jak sciagnelem sobie furke z niemiec to tez mialem bardzo podobny przedni zderzak no ale po krotkim czasie zostalo jego pol bo wiadomo jakie sa polskie drogi a ze spodobal mi sie styl rs4 wiec w tym kierunku modyfikuje swoje auto.Pamietaj ze samochod ma sie Tobie podobac!!Np. dla mnie jest ok tylko nie podchodzi mi tylni zderzak troche wolalbym inny wzor.Felgi koniecznie wieksze najlepiej 19 :th: 3maj sie stary i live Your imagination :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm..zderzaki zdecydowanie nie pasuja .. przedni uszedł gdyby był mnie wystajacy :decayed:

Co prawda A4 to nie japońska ściogawka czy driftwóz ale jak masz jakis pomysł to zrealizuj go w pełni i pokaz efekty moze bedzie ciekawiej . Tylko zauwarz bariere wies tuningiem a estetyka .

*Felfi zedydowanie wieksze - przy takiem pakiecie osoilerowania nawet 17 znikna w nadkolach :rolleyes:

*lampy zmien juz na diodowe - lepsze niz lipne lexy ktore mijaja sie z pieknem i elegancja .

*zmien wydech bo ta "harmonijka" nie pasuje definitywnie - jak juz robisz japonski odrzutowiec to wymien wydech na Mugena czy cos w ten styl

*uporzadkuje Audio bo szkoda sprzetu w takim balaganie

*nie stosuje do wypełnienia "dyfuzorów" - siatek wszelkiego rodzaju bo bedzie kicha na maxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba jestem tu uważana za przedstawicielkę miłośników czegoś, co większość użytkowników uważa za "wiejski tuning" : P Więc się wypowiem .....

Jak już T-żółw napisał, po pierwsze brawo za odwagę. Przód ujdzie, tył troszkę za duży. z boku się nawet nieźle prezentuje. Chętnie zobaczyłabym fotki bagażnika uprzątniętego z widokiem na instalację audio. Ogólnie chętnie bym zobaczyła samochód na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie audi jest autem , które jest piękne same w sobie. Można czasem podkreślić jej walory ale żeby coś zmieniać :no: ( zderzaki i radyjko ) Ale to jest tylko moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie tragedia :rant:, ale jak bys grila zmienił na takiego bez znaczka i pomalował go w kolor, wstawił soczewki i srodek lamp poomalował w kolorze nadwozia to mysle ze przód zaczoł by wygladac zupełnie inaczej , co do tyłu to lampy mała lipa hella robi fajne diody, przepieknie wyglądaja na aucie [ klapa tyna gładka , ja tak widze i wydaje mi sie ze byłby git ]

to tyle, ale można jeszcze zmienic jej wygląd nawet z takim ekstremalnym ospojlerowaniem ,podziwiam odwage :oklaski:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mu sie stało ? To po wypadku jest ?

:polew: :polew: :polew:

wolę przemilczeć ocenę tego autka.....

no moze jednak coś napisze, stary po co zakłądałes takie zderzaki jak od pługa ? ja pierdziele kompletnie to nie pasuje do całosci!! mozńa było inaczej upięknic autko zaczynając od lamp przednich fajny wypasionych felg ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry , ale projektanta tych zderzaków to powinni zamknąć :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...