Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Podświetlenie nawiewu


mareks84

Rekomendowane odpowiedzi

CHCIALEM SIE ZAPYTAC KTORY BEZPIECZNIK ODPOWIADA ZA PODSWIETLENIE POKRETEL NAWIEWU PONIEWAZ NIE SWIECA MI SIE I NIE WIEM CZY PRZEPALONA ZAROWKA CZY POPROSTU BEZPIECZNIK JESLI JEST TO SPALONA ZAROWKA, JAKA I ILE SZTUK POWINIENEM KUPIC? DOSTANE JE TYLKO W SERWISIE CZY W KAZDYM SKLEPIE MOTORYZACYJNYM? I PROSZE JESZCZE POWIEDZIEC JAKIE ZAROWKI TYP.MOC ITP MAM ZAKUPIC DO PODSWIETLENIA ZEGAROW (z VAG-iem) PONIEWAZ PRZYMIERZAM SIE DO WYMIANY I MUSZE ZAKUPIC NAJPIERW ZAROWECZKI z gory dziekuje ;)

temat poprawiony, potem będą ostrzeżenia

i nie pisz duzymi literami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz nie krzyczeć (caps lock) :bicz3:

Sprawdz bezpieczniki może kjtóryś jest spalony to go wymień 5 minut roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz rysunki który bezpiecznik od czego i zmień temat

obraz181rs0.th.jpg

obraz182wq5.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ten licznik to chyba chodziło ci że z FIS-em czyli komputerem

żarówki do podświetlenia zegarów to R5 takie:

ledowe:

http://moto.allegro.pl/item224103984_zarowka_led_1_2w_r5_t5_w_oprawce_do_zegarow.html

ale nie polecam bo nierówno podźwietlają. Lepiej zwykłe żarówki, szukaj takich:

http://www.allegro.pl/item216322251_zarowka_1_2w_r5_t5_w_oprawce_do_zegarow.html

Nie wiem czy nawiewy świeciły ci wcześniej i teraz przestały czy nie świecą ci odkąd kupiłeś auto.

Nie w każdej wersji były podświetlane Sprawdź sobie wersję wyposażenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby sprawdzic czy masz podświetlany nawiew to niestety trzeba rozebrać cały środkowy kokpit. tzn. wyciągnąć radio i odkręcic 2 śrubki, następnie wyjąc pokrętła i odkręcić kolejne 2 śrubki i powinna bez problemu zejść ramka. Jak to zrobisz to bedziesz widział czy masz żaróweczke czy nie. (nawiew podświetla jedna żarówka) Aby wyjąć bez problemu żarówkę musisz jeszcze wyjąć taką przezroczystą rameczke która rozdziela promień światła na wszystkie pokrętła (2 zastrzaski u góry) Wszystko musisz robić delikatnie aby nie połamać plastku. U mnie też nie świeciło jak kupiłem auto wiec zrobiłem to co wyżej opisałem i okazało się ze zarówka nie łączyła. Poprawiłem styki i teraz wszystko pięknie jest podświetlone.

pozdrawiam i życze udanego dłubania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...