Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja włącznika świateł


dabliues

Rekomendowane odpowiedzi

A jeżeli stary włącznik miałem bez AUTO, a kupię z AUTO to muszę założyć coś dodatkowo, żeby funkcja Auto działała? Czy może ten włącznik załatwi całą sprawę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli stary włącznik miałem bez AUTO, a kupię z AUTO to muszę założyć coś dodatkowo, żeby funkcja Auto działała? Czy może ten włącznik załatwi całą sprawę?

Temat dotyczy regeneracji włącznika, a nie montażu z funkcją AUTO...

Poza tym, było milion razy... :szukaj:

:arrow2:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/100858-all-b6-b7-modul-centralnej-elektryki-wlacznik-swiatel-czujnik-swiatla-clh/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/wlacznik-swiatel-zestaw-naprawczy-audi-a4-b6-b7-hq-i4724166211.html

pytanie tylko jak wyciągnąć już samo pokrętło ? :co::whistling:


08204824055211237072.jpgś

żeby do takiej postaci to doprowadzić? robił ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem czy lepiej... chyba w tym temacie nawet czytałem o różnicach we włącznikach od B6 i B7 (jeśli dobrze kojarzę to coś z pozycyjnymi chyba), a na wielu aukcjach widziałem opisy, że pasuje do obu... I co wtedy z tymi róźnicami?

kolego badboy zobacz tutaj http://a4-klub.pl/index.php?/topic/281818-zestaw-naprawczy-wlacznika-swiatel/?hl=%2Bwlacznik+%2Bswiatel

Edytowane przez holker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej dołozyc 10-13zl i kupic cały włacznik

a kupisz za 30 zł cały włącznik ?

poradziłem już sobie z tym fantem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zamiennik, chodzi o to ,że nie wiadomo jak długo on pociągnie , jeśli chodzi o samo działanie np. ale można też zaryzykować za tą kasę oczywiście , czemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekłada się styki z oryginała i jest jak nowy

Trzeba zaznaczyć jasno, że w modelu B6 ikonka od pozycji jest czerwona w nowym za 30 zielona więc jeżeli chcemy należy jeszcze przełożyć panel oświetleniowy z ori, dociąć podróbę tak aby była oświetlana środkowa ikonka od pozycji na czerwono bo w ori panelu oświetleniowym mamy dwie diody ( w tym z pierwszych lat produkcji, w b7 natomiast 3 w tym jedna zielona więc podróba włącznika ma przegrody, które trzeba odciąć) no i podróba świeci troszkę słabiej widać to szczególnie w dzień w nocy nie za bardzo no i styki żeby działał jak należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może źle napisałem, po prostu przekłada się pierścień oraz pokrętło z zamiennika do oryginała i wygląda jak nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej dołozyc 10-13zl i kupic cały włacznik

a kupisz za 30 zł cały włącznik ?

poradziłem już sobie z tym fantem ;-)

Trzyma Ci się jak oryginał? Bo u mnie na tym nowym pokrętle jest lekki luz. Rozebrałeś jakoś to stare czy rozcinałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieświadomie sprawdziłem te zestawy naprawcze made in CHRL

Zakupiłem taki Ori wyłacznik z takim włąśnie zestawem jak się okazało później. Chodzi o taki zestaw jak wkleił zdjęcie badboy i jest totalna lipa po 3 miesiacach farba zaczeła schodzić.

To juz lepiej oddać stary ori plastik komoś do pomalowania nawet chyba jest ktoś na forum kto to robi dobrze przynajmniej faraba nie złazi i się nie przeciera... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ja mam włącznik za 30 zł przełożyłem z niego plastiki do ori i już prawie rok wygląda jak nowy może troszkę inaczej się przekręca słychać wyraźniejsze klik niż w ori tak po za tym wszystko jak należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie lepszej jakości było niż to co mi wpakował sprzedawca nie będę pokazywał już palcem kto

Tak z ciekawości ile zapłaciłeś za swój zestaw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na sprzedaż taki zestaw naprawczy - górna część włącznika (pokrętło + ramka), jakby ktoś potrzebował :) Miałem przekładać, ale zakładam CLH, więc zmieniam cały włącznik na Auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie lepszej jakości było niż to co mi wpakował sprzedawca nie będę pokazywał już palcem kto

Tak z ciekawości ile zapłaciłeś za swój zestaw?

Ja kupowałem cały włącznik wyszło jakoś chyba 35 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej dołozyc 10-13zl i kupic cały włacznik

a kupisz za 30 zł cały włącznik ?

poradziłem już sobie z tym fantem ;-)

Jak zdjąć to pokrętło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...